Şimdi Ara

ŞİFRESİZ BELGESEL KANALI İZLEMEK İSTEYENLER KULÜBÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
4
Favori
43.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bbc EARTH harika bir kanal. 1 belgesel içide 1 reklam arasından fazlası yok. yapımlar yeni, kendine özgü ve kaliteli

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBATROS96

quote:

Orijinalden alıntı: shire belediye reisi

Ben de sadece belgesel kanalları için filbox almıştım 15 ay boyunca discovery science ve viasat history dışında hiç bir kanalını izlemedim bu iki kanalda da çok fazla tekrar var ve yayınları çoğunlukla eski o yüzden şimdi dsmart alacağım. belgesel diyorsanız bence national geographic in alternatifi yok yayınları çok kaliteli.

Nat geo kanalları gerçekten kaliteli ve bildiğim kadarıyla bbc earth kanalıda kaliteli

Discovery science europe
    Discovery Science Türkiye den daha iyidir
    +3 aşağı 5 yukarı aynı yayınlar ama aynı saatte olmaz, o yüzden birini beğenmediniz öbürüne bakarsınız.
    +ilk-premier- europe da gösterilir
    +reklam yok program tanıtımı var
    -Türkiye versiyonunda star tv nin dizilerinin bile reklamı çıkıyor.

Astra 4.8e de viasat Explorer Türkçe,
    Hotbird deki sci&vie de next cihazda çözülüyor mu?

Aparatla Thor 0.8w de ekleyebilirsiniz. Next free Server BBC earth ve history çözüyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan515

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shire belediye reisi

Ben de sadece belgesel kanalları için filbox almıştım 15 ay boyunca discovery science ve viasat history dışında hiç bir kanalını izlemedim bu iki kanalda da çok fazla tekrar var ve yayınları çoğunlukla eski o yüzden şimdi dsmart alacağım. belgesel diyorsanız bence national geographic in alternatifi yok yayınları çok kaliteli.

Nat geo kanalları gerçekten kaliteli ve bildiğim kadarıyla bbc earth kanalıda kaliteli

Discovery science europe
    Discovery Science Türkiye den daha iyidir
    +3 aşağı 5 yukarı aynı yayınlar ama aynı saatte olmaz, o yüzden birini beğenmediniz öbürüne bakarsınız.
    +ilk-premier- europe da gösterilir
    +reklam yok program tanıtımı var
    -Türkiye versiyonunda star tv nin dizilerinin bile reklamı çıkıyor.

Astra 4.8e de viasat Explorer Türkçe,
    Hotbird deki sci&vie de next cihazda çözülüyor mu?

Aparatla Thor 0.8w de ekleyebilirsiniz. Next free Server BBC earth ve history çözüyor mu?

Bir yerde görmüştüm linkini atacaktım bulamadım
    Ama baya genişti kanal ve uydu yelpazesi
    Zannedersem povervu şifreleme sistemi redline ile açılıyorsa next ile hayli hayli açılır

Şimdilik bu kadar kanal bana yeter amos veya astra 19 düşünmüyorum

Hotbird teki Sci sizde açıyormu onuda bir deniyim hiç hotbird taratmadım sci açmıyorsa zaten şimdilik hotbird ile işim olmaz

• Sci & vie, redline da youcamla açılıyor internet gerektiriyor. Kaliteli kanaldır. Nextin free Server la açıyor mu? Omu merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan515 -- 30 Aralık 2016; 22:27:23 >
  • quote:

Sci & vie, redline da youcamla açılıyor internet gerektiriyor. Kaliteli kanaldır. Nextin free Server la açıyor mu? Omu merak ettim.

Uyducuda internet istediğini söylemişti

Şimdi benim anlamadığım süreklimi internet istiyor yani cepten bağlanabilirmiyim

• quote:

quote:

Sci & vie, redline da youcamla açılıyor internet gerektiriyor. Kaliteli kanaldır. Nextin free Server la açıyor mu? Omu merak ettim.

Şimdi benim anlamadığım süreklimi internet istiyor yani cepten bağlanabilirmiyim

Ben cepten internet paylaştırıyorum. İptv kullanmadıktan sonra bana yetiyor. Servera bağlanma çok götürmez. Aralık ayında 82 mb yemiş.

My Data Manager - Data Usage

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobidia.android.mdm&hl=tr

ŞİFRESİZ BELGESEL KANALI İZLEMEK İSTEYENLER KULÜBÜ
    Eylül de max. 523 mb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan515 -- 30 Aralık 2016; 22:43:53 >

• evet malesef türkiyede böyle...
  • İnterneti olanlar kodi kullansın. Belgesel kanallar, sinemalar, lig tv vs vs hepsi mevcut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yayınlar sansürlü yayınlandıktan sonra ister şifreli olsun, ister şifresiz. Ne fark eder? Ekranda ki blurlama yüzünden gözlerim bulanık görmeye başladı. Üstelik ailemde gözlük kullanan hiç kimse olmazken. Sonra bir de aniden ses kesilmesi yada bip sesi. Gerçekten çok can sıkıcı bir durum. Sağlığımı tehlikeye atacağıma kanalı açmam olur biter. Şifresiz yayınlanan tematik aktualite kanalı lifetime channel'ın yüzüne dahi bakmıyorum sırf o blur'lar, bipler yüzünden (bir de konun amacına uygun değildir belki ama )tüm sd kanalların hd olmasını isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: soulstriper

İnterneti olanlar kodi kullansın. Belgesel kanallar, sinemalar, lig tv vs vs hepsi mevcut.

hangi tür bir cihaz için acaba bu öneriniz
  • bursalı963 kullanıcısına yanıt
    cihaz değil hocam. kodi diye nette aratırsanız bulursunuz.Netten Tv izleme programı gibi düşünün. dünyadaki tüm ülkerlerde tüm şifreli - şifresiz kanallar, en yeni filmler, vs aklınıza ne gelirse mevcut. Tabi önce lanal listelerini girmeniz gerekiyor ki o da 2-3 dk sürmüyor. Pek çok video var youtube da
  • Biraz araştırma yaparsanız belgesel izlemenin alternatifi çokmuş

• quote:

quote:

quote:

Ben cepten internet paylaştırıyorum. İptv kullanmadıktan sonra bana yetiyor. Servera bağlanma çok götürmez. Aralık ayında 82 mb yemiş.

My Data Manager - Data Usage

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobidia.android.mdm&hl=tr

Eylül de max. 523 mb

Servere cepten 3g (wifi değil) ile bağlanma şansı var mıdır ? Biraz daha ayrıntılı anlatabilir misiniz. Kablolu ? kablosuz ? Uydu alıcısının cepten internet alabilmesi için ek aparata ihtiyaç olur mu ?

• Osmany Juantorena O kullanıcısına yanıt
    Bazı cihazlarda usb bağlantı yerinden wi-fi bağlantı aparatı kullanılarak cepten veya normal wi-fi ağından erişim sağlanabilir

Ethernet kablonuz varsa zaten bunlara gerek yok

• Ücretsiz olsa güzel olurdu ama ülkemizde maalesef eğitim ve teknoloji ile ilgili şeylere ulaşmak zor ve paralı...

Mesala internet bugünün olmazsa olmazı bütün gelişmiş ülkelerde internet çok ucuz, insanlar bilgiye ulaşşın diye, ülkemizde ise daha internetin ne olduğunu bilmeyenler var..

Belgesel kanalları da bilgi içerdiği içinmidir nedir paralı..

Bende d smart, digitürk mevcut...

Fırsat buldukça seyretmeye çalışıyorum...

Trt belgesel hd olduktan sonra yayınları düzeldi..

• elinizdeki cihazın marka modelini yazıp internetten bir bakın powervu tandberg şifre çözme varmı?

powervu ve tandberg li en ucuz cihaz sanırım
    Yumatu Wifi Mini HD
    nextin
    redline'ın cihazları var.

özelden maliyeti soranlar için yazılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan515 -- 20 Ocak 2017; 15:37:18 >
  • Updullah

• Altyazılı belgesel izlemek isteyene milyonlarca kaynak var yeterki elinizde bir android box olsun.

• en iyisi ip tv
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.