DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Şifresi çalınan facebook hesabı geri nasıl alınır..?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
24
Cevap
0
Favori
103.897
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Şifresi çalınan facebook hesabı geri nasıl alınır..?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2788 Mesaj
      20 Mayıs 2009 13:25:30 Konu Sahibi
      Bi arkadaşın başına geldide, bi yolu varmı..?

|
      |

Beşer, zahirî esbaba bakar; bazen yanlış eder, zulmeder. fakat kader, başka noktalara bakar, adalet eder.
    • Yüzbaşı
      964 Mesaj
      20 Mayıs 2009 13:26:13
      gizli sorusunu ve cevabını biliyorsa geri alabilir
      |
      |

• Çavuş
      99 Mesaj
      17 Ağustos 2009 03:06:30
      10 dakıka once benımde facebook hesabımı caldılar...

facebook'tdaki mail adresini degiştirmiş ve hiç bir şekilde geri alamıyorum..

başka nasıl alabılırım bu hesabı ??
      |
      |

-------flawless>-------
    • Yüzbaşı
      887 Mesaj
      17 Ağustos 2009 03:36:55

http://www.facebook.com/security

bu link size yardımcı olabilir şifre resetleme...var inceleyin
      |
      |

• Çavuş
      99 Mesaj
      17 Ağustos 2009 05:59:12
      quote:

Orijinalden alıntı: karamurat_670

http://www.facebook.com/security

bu link size yardımcı olabilir şifre resetleme...var inceleyin

hayır şifreyi resetlesek ne olacak ki ? çalan sahıs facebook'ta kullandıgım mail adresini değiştirip kendi adresini yazmış.. şifreyi sıfırladığımda birşey olmuyor çünkü orda artık benim adresim yazmıyor..
      bunun başka bir yolu olmalı ama nasıl :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoWDeR! -- 17 Ağustos 2009; 6:12:04 >
      |
      |

-------flawless>-------
    • Yarbay
      2169 Mesaj
      17 Ağustos 2009 23:43:43
      kimliğinizi tarayıp facebook'a gönderseniz?

sadece bir fikir
      |
      |

• Yarbay
      10421 Mesaj
      18 Ağustos 2009 00:14:14
      çalan kişi napicakmiş facebook hesabini cok merak ettim satsan satilmaz, alsan alinmaz. anca listendeki kızlara asılır sizin adınıza, buda kötü bişey tabii. bence şimdiden yeni hesap açın ve samimi arkadaslariniza ulaşip durumu söyleyin.
      |
      |

Lenovo IdeaPad Y510P
      / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB
    • Er
      1 Mesaj
      10 Temmuz 2010 21:06:55
      acilll.... slm arkadaslar bı tanıdımın kızının resımlerı alınıp fotoshopla cıplak bırı olarak adına facebook hesabı acılmıstır ..savcılığa verıldı ama pazartesı işleme gırecek .. kızın babası ıntıhar ettı adam lutfen yardımcı olurmusunuz bu facebook nasıl kapanır ..bunun yolu ne en hızlı bı sekılde kapatmamız lazım :(
      |
      |

• Yüzbaşı
      862 Mesaj
      10 Temmuz 2010 21:42:48
      quote:

Orijinalden alıntı: aadra

acilll.... slm arkadaslar bı tanıdımın kızının resımlerı alınıp fotoshopla cıplak bırı olarak adına facebook hesabı acılmıstır ..savcılığa verıldı ama pazartesı işleme gırecek .. kızın babası ıntıhar ettı adam lutfen yardımcı olurmusunuz bu facebook nasıl kapanır ..bunun yolu ne en hızlı bı sekılde kapatmamız lazım :(

vay be psikopatça, paranoyakça hatta başka ne denebilir ki.. ohaaa, aslı yoktur herhalde.. dakika bir gol bir mesajına benziyor..

bana da oldu. bir girdim baktım şu saatte login olunma durumu var onaylıyor musun, evet dedim. ardına neredeyse listemdeki bütün insanların yüzlerini bana gösterip isimlerini sordular. ben de hepsini doğruladım. ardından da döşeme maili yolladım. sonra da accountu kapadım.
      |
      |

• Çavuş
      78 Mesaj
      07 Kasım 2011 22:33:10
      Ya benim de facebook umu inci sözlük fakelerinden biri çalıp adımı ve e posta adresini değiştirmiş. Yeni e posta diyorum yeni e postayı yazıyorum gizli soru ve cevabı da yazıyorum yeni şifreyi yazıyorum bu msn ye onaylama maili gelicek diyo ama gelmiyo çıldırıcam artık o hesap benim her şeyimdi ne yapabilirim yardım edin e posta gelmediyse tıkla diyo tıklıyorum hata oluştu diyo.
      |
      |

1GHz // 720p Hd // 5Mp // Android OS // Bt 3.0 // 802.11n // 4 '' Super Clear LCD // 4+32gb=36 gb
    • Yarbay
      5659 Mesaj
      08 Kasım 2011 17:27:15
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      18 Ocak 2012 10:33:24
      quote:

Orijinalden alıntı: unknownartist

Bi arkadaşın başına geldide, bi yolu varmı..?

bir yolu var

• Çavuş
      58 Mesaj
      14 Şubat 2012 19:07:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Alpha55

Alıntıları Göster

bir yolu var

O yolu söyler misin ?

Every man dies but not every man really lives?
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      14 Şubat 2012 20:09:35
      quote:

Orijinalden alıntı: sun_sabre

Alıntıları Göster

O yolu söyler misin ?

mail adresi duruyorsa gelen kutusunda e-posta değişiklik bildirimi olan bi facebook maili vardır ona tıklayıp bundan haberiniz yok mu yazan yerdeki linke tıklayarak alabilirsin. eğer mail de çalındıysa;

1- yeni mail aç
      2- facebookta şifremi unuttum'a tıklayıp sonraki adımda çalınan profili bul.
      3- sana gösterilen iletişim yollarından hiçbiri kontrolünde değilse bunlara erişimim yok u seç
      4- yeni maili gir.
      5- güvenlik sorusunu biliyorsan yap bilmiyorsan sürekli devam a tıkla
      6-yeni çıkan yerde sana 3 arkadaş seçiminden bahsedecek iyice oku sonraki adıma geç 3 arkadaşını seçip onalara bi kod gitmesini sağlayacaksın. telefonla ulaşabileceğin kişiler olsun kodlar gitmeden önce ara bilgilendir.
      7- kodları gir yeni şifre isterse her şey tamam 24 saat sonra tekrar giriş yap.

not: daha önceden giriş yapmış olduğun bir pc olması gerek takıldığın bir şey olursa alıntıla yardımcı olurum

• Çavuş
      58 Mesaj
      14 Şubat 2012 20:33:24
      quote:

Orijinalden alıntı: Alpha55

Alıntıları Göster

mail adresi duruyorsa gelen kutusunda e-posta değişiklik bildirimi olan bi facebook maili vardır ona tıklayıp bundan haberiniz yok mu yazan yerdeki linke tıklayarak alabilirsin. eğer mail de çalındıysa;

1- yeni mail aç
      2- facebookta şifremi unuttum'a tıklayıp sonraki adımda çalınan profili bul.
      3- sana gösterilen iletişim yollarından hiçbiri kontrolünde değilse bunlara erişimim yok u seç
      4- yeni maili gir.
      5- güvenlik sorusunu biliyorsan yap bilmiyorsan sürekli devam a tıkla
      6-yeni çıkan yerde sana 3 arkadaş seçiminden bahsedecek iyice oku sonraki adıma geç 3 arkadaşını seçip onalara bi kod gitmesini sağlayacaksın. telefonla ulaşabileceğin kişiler olsun kodlar gitmeden önce ara bilgilendir.
      7- kodları gir yeni şifre isterse her şey tamam 24 saat sonra tekrar giriş yap.

not: daha önceden giriş yapmış olduğun bir pc olması gerek takıldığın bir şey olursa alıntıla yardımcı olurum

Çok saol çok teşekkür ederim

Every man dies but not every man really lives?
    • Teğmen
      148 Mesaj
      27 Şubat 2012 11:42:00
      arkiler benim mail adresimide hackladiler face şifresi isteyemiyorum şifremi unuttuma tıklayınca bunlara erişimim yok diyorum ama gizli sorum çıkmıyor yardımcı olurmusunuz şikayette e ttim ama bişey çıkarmı bilmiyorum nasıl kilitleyebiliriz bu hesabı
      |
      |

• Binbaşı
      1654 Mesaj
      01 Haziran 2012 10:02:39
      quote:

Orijinalden alıntı: sun_sabre

Alıntıları Göster

Çok saol çok teşekkür ederim

Dediginiz yollari uyguladim ama sonunda karsima hesabiniz gecici olarak kullanilamiyor sayfasi cikti ne yapmaliyim ????

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

RR Sport 3.0sdv6 autobiography dynamic(14')
    • Er
      1 Mesaj
      07 Eylül 2012 00:07:43
      Gizli cevabimi hatirlamiyorum :( ve dediginiz gibi devam da tiklayamiyorum cevabiniz yanlis diyor ?
      gizli sorumu ve cevabimi bilmeden hesabimi geri almam mumkun degilmi ?
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      14 Mart 2013 01:09:32
      Selamlar.arkadaslar.ben umur demir.benim gecen gün.facebook calındı...vee sifresini.hatırlamıyorum...lütfen kim bakıyorsa.yardımcı olursa...sevinirim...sizden rıcam.sifreyi...meydan08 olsun.ama lütfen eski facebook geri istiyorum...:(( cünki ben cok yaptım ama basaramadım...bunun mail adresimi yazıyorum.( artvin_savsat_06@hotmail.com yarın veya cuma olursa.sevinirim...ne kadar cabuk olursanız.o kadar mutlu olurum...saygılarımla...görüsürüz...resmim bir abla var.yanımda.o benim iste.sifreyi yazarken.sifreyi mail atarsanız.sevinirim....
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      25 Ağustos 2013 01:09:04

çok teşekkürler kardeş sağ olasın sayende kurtardık tekrar :)
      |
      |
      sun_sabre kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,320
1.2.162

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.