Şimdi Ara

şifremi unuttum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm.ps4 pro konsolum var hesabın şifresini unuttum ve sıfırlayamadım bende yeni hesap oluşturdum.bu hesabı ps de açtım ama kayıttaki oyunlarım vardı onları açamıyorum
    ve hesabı değişmemmin eksi yonleri varmıdır başka yapabileceğim bişey varmı bu konuda çok acemiyim yardımlarınızı bekliyorum
    teşekkür ederim

• ve playstatın storeden oyun alırken taksitlendirme imkanı varmı
  • molekul88 M kullanıcısına yanıt
    Taksitlendirme yapamazsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • molekul88 M kullanıcısına yanıt
    onu bankanla görüş istesen sanırım en para taksit imkanı veriyor tabi komisyon ekliyordur taksit yaparsan
  • teswkjur ederim cevaplar icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski hesabın şifresini unuttuğumdan yeni hesap oluşturmuştum kayıtlı oyunları nasıl yeni hesaba aktarabilirim
    oyunlar psde görünüyor ama açılmıyor
  • Diğer hesaptaki oyunları aktaramazsınız , şifreyi hatırlamak dan başka çare yok , şifremi unuttum seçeneği ile sıfırlayın , kayıtlı email adresi ile mümkün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kayıtlı mail adresindede doğum tarihi soruyor onuda ne yazdıysam oda tutmuyor
    bir ricam daha olacaktı indirimden oyun almak istiyorum kredi kartıyla alcam tabi ama cihazım ps4pro alacağım oyun buna uygun olurmuki ps4 pro diye secenek çıkmıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: molekul88

kayıtlı mail adresindede doğum tarihi soruyor onuda ne yazdıysam oda tutmuyor
    bir ricam daha olacaktı indirimden oyun almak istiyorum kredi kartıyla alcam tabi ama cihazım ps4pro alacağım oyun buna uygun olurmuki ps4 pro diye secenek çıkmıyo

ps4 veya ps4 pro farketmez.Cihaza oyunu indirirsin.Sonradan cihazın özelliğini otomatik algılıyor zaten.İndir de geç..
  • tm teşekkür ederim
  • gene ben
    https://store.playstation.com adresinde yuzde 60 a varan oyunlar da oyun şecmek istiyorum tavsiyenizi alabilirmiyim caloff duty tarzı olsun birde oyun seceneklerinde destiny2 var bunda 3 tane var biri destiny 2 diğeri destiny digital deluxe bi diğeride destiny 2 genişletme paketi diyor hangini almalıyımki acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.