Şimdi Ara

Şifreli uydu yayınları Hotbird Türksat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba.. DVBDream ve DVBViewer ile şu an şifreli yayınları izleyebilir miyiz ? Eskiden DVB Dream ile yapıyordum Plug dosyasıyla falan ona benzer şeyler ama şu an bilgi tamamen sıfır ..bilgisi olan var mı bu konuda ne yapabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskikitap -- 12 Mart 2019; 20:48:6 >

• yokmu hiç bilgisi olan?
  • yokmu kimse ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poun

Bu mesaj silindi.
    anladm teşkkrler..o zman umut yok.
  • kardeşim next 2000 minix fta ve internet machina modelinde, türksatta bulunan 6,7 adet şifreli belgesel kanalını, hotbirdde bulunan şifrelilerin %60 ını seyredebilirsin. Türksattaki nat geo wild , nat geo geoprapic gibi kanallar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital34

kardeşim next 2000 minix fta ve internet machina modelinde, türksatta bulunan 6,7 adet şifreli belgesel kanalını, hotbirdde bulunan şifrelilerin %60 ını seyredebilirsin. Türksattaki nat geo wild , nat geo geoprapic gibi kanallar var
    belki bilgisayardan izleyebilirim diye sormuştum..Elimde sadece goldmaster mini uydu cihazı var..
    ...https://urun.gittigidiyor.com/tv-ses-goruntu/goldmaster-micro-full-hd-platin-uydu-alicisi-418969917?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=58375875807&utm_term=22324024287&ga_prodid=418969917&ga_merchantid=114806101&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclid=EAIaIQobChMI7N-u0aWe4QIVwuR3Ch1yaQr7EAQYAiABEgJXFfD_BwE&gclsrc=aw.ds

...
    Senin bahsettiğin bu sanırım...
    ...https://www.hepsiburada.com/next-minix-2000-hd-fta-digital-uydu-alicisi-p-HBV000008BLWS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskikitap -- 26 Mart 2019; 1:4:20 >

• eskikitap kullanıcısına yanıt
    emu ile şifre açma işleri uzun zaman önce bitti.şuan sanırım sadece kart paylaşımı ile dişe dokunur şeyler açılıyor.pcde kullanım için paylaşım veren yoktu diye hatırlıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.