Şimdi Ara

şifreleme sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilmediğim için soruyorum......bu kanallar şifreleme sistemlerini neye göre belirliyolar??? biri basit bir sistem kullanırken diğeri neden zor sistem kullanıyo parası mı fazla nedir ne iş yapar biraz hem benim açımdan hemde bilmeyen arkadaşlar açısından cevap verecek arkadaşilar arıyorum teşekkür ederim.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aprancoz -- 10 Ağustos 2005, 19:45:49 >

• oncelikle yayıncı kuruluşun izni olmadan illegal kanal izleyemessin.
    platformlar secdikleri şifreleme sistemlerine uygun decoder vermektedir.şifeleme sistemini degistirirse decoderlar veya kartlarıda degistirmesi gerekir.koklu degisime gecmelidir.buda pahalıya patlar.
    saygılar
  • quote:

Orijinalinden alıntı: ugur67

oncelikle yayıncı kuruluşun izni olmadan illegal kanal izleyemessin.
    platformlar secdikleri şifreleme sistemlerine uygun decoder vermektedir.şifeleme sistemini degistirirse decoderlar veya kartlarıda degistirmesi gerekir.koklu degisime gecmelidir.buda pahalıya patlar.
    saygılar

kardeşşşşş sen benim sorumu iyi okuduğuna eminmisin????????????????
  • soruna verilebilecek en mantıklı cewap.
    ABSAT a bi mail at ozmn niye viaccess kullanıyosunuz.
  • tam bilgim yok fakat bir yerde okumuştum paraya dayanıyor digitürkün şifreleme sistemi cryptoworks profilo tarafından olduğunu duydum ve çözülmesi ne kadar zorlaşırsa parası o kadar fazlalaşır
  • cryptoworks şifreleme sistemi philips şirketinindir.
  • arkadaşlar aslında bütünb şifreleme sistemleri çözülür fakat bu işi gizli yapmak lasım!!!!!!!!!!!yoksa sizi ya gammazlarlar yada ileri teknikle uğraşırlarsa bulurlar???mesela bildiğiniz bütün uydu işiyle uğraşanlar(meslek olarak) bu işi su gibi yapıyordur.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aprancoz -- 11 Ağustos 2005, 21:48:47 >
  • Yok ben tanıyorum yapmıyorlar.

Neyse şimdi şöyle mesela digiturk'ün kü cryptoworks philips şirketinin ve bu adamlar keyleri digiturk'ten bile saklıyorlar. Bu yüzden polonya ve türkiye kanalları harici kimse kullanmaz cryptoworks'ü. Diğer viaccsess ile yayın yapan kanallar genelde daha eski olanlar. Şifreleme değiştirmek zor bir iş o yüzden yapmıyorlar. Ve aynı zamanda viaccsess ucuz ama bir power vu, bir cryptoworks çok pahalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.