Şimdi Ara

Sıfırdan internet tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ilk defa internet alacağım modemim yok bana hangi interneti tavsiye edersiniz max 70 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Madem TurkNet konusunda yazmışsın, ben TurkNet'i tavsiye ederim. Sorun yaşayanlar var elbet ama ben sıkıntısız kullanıyorum 2.5 aydır.
  • Ben de bağlantı konusunda sorunsuz kullanıyorum. Ancak diğer konularda sorun çıkmaması için dua ediyorum. Çin işkencesi gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altyapı kimin hocam bulunduğun yerde altyapı kiminse onu seç. Sakın hataya düşüp altyapısı olmadığı halde telekomun altyapısını kullanan firmalarla üyelik başlatma. Haa süperonline fiber hat geçiyosa onu bağlat, türknet yapa desteği ilinde varsa onu seç ama hiçbiri yok telekom altyapısıysa git müsürlüğe alabileceğin hizmetleri yüzyüze konuş keyfine bak 👍( tavsiyelerim türknet mağduru oluşumla doğru orantılıdır ) 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoSS03

Altyapı kimin hocam bulunduğun yerde altyapı kiminse onu seç. Sakın hataya düşüp altyapısı olmadığı halde telekomun altyapısını kullanan firmalarla üyelik başlatma. Haa süperonline fiber hat geçiyosa onu bağlat, türknet yapa desteği ilinde varsa onu seç ama hiçbiri yok telekom altyapısıysa git müsürlüğe alabileceğin hizmetleri yüzyüze konuş keyfine bak 👍( tavsiyelerim türknet mağduru oluşumla doğru orantılıdır ) 😃

Alakası yok kardeşim.Ben de TT altyapısından Türknet kullanıyorum 4 aydır.Şükür sorunsuz 35 mbps alıyorum.Bu tamamen şans işi.TT size kafayı takmazsa hiçbir sorun olmadan kullanırsınız!Türknet, Türkiye'de bu rekabetini en iyi yapmaya çalışan firmadır.Olmasaydı eminim ki daha yüksek fiyatlara bu interneti kullanırdık.
  • türknet aboneliğim vardı sayısız arıza kaydı açtırdım.altyapı TT un olduğundan Telekomdan tanıdık bildik birilerini gittim aracımla ben aldım geldim rica minnet bağlantı kopmasına çözüm buldum. bu sefer türknetteki sabit hattım gitti. Sabit hattı çözdük dediler tabi sms atıyolar. Ara madem çözüldüyse o hattı ?. sayısız sabit hat arızası açtım çözüm yok; baktım internet özellikle 20.00 dan sonra 1.5 mbit civarında ping 95-150 lerde geziyo. Gittim tekrar telekoa bizimle alakalı değil buyrun hat değerleriniz 350 metre uzaktasınız dolaba; çok rahat 75 mbit VDSL alırsınız dendi. Türkneti aradım vdsl e geçmek için sesli yanıtta öyle bi seçenek yok :). sabit telefon halen yok acaba dönerler mi ararlar mı diye 3-5 fafrklı arıza kaydı açıp aynı şeyleri yazdım 10-12 gün süründü bir kişi aramadı. sorun çözülmedi. Türknete iptal dilekçesi gönderdim ve aynı gün Gittim telekoma başvurdum sağolsunlar 2 saat içinde gelip yeni sabit hat ve 35 mbit VDSL2 bağlantımı yapıp gittiler. 21.12.17 de türknete iptal dilekçesi faxlamıştım tam ayın 30 u oldu halen iptal eden kimse yok BTK ya şikayet ettim gelen faturaları ödemicemi oraya da yazdım ve firmaya o şikayet gittikten 45 dk sonra falan eski sabit hattıma ve türknete veda ettim.
    şimdi basit bi hesap yapalım:

TÜRK TELEKOM DA 35mbit vdsl 50gb akn ve AKN SONRASI düşüş HIZIM 16 MBİT + sabit hat 64 tl
    TÜRKNET 16mbit ADSL,(modem 12mbit sabit, 6-7 mbiti geçtiğini görmedim + sabit hattım için 59 tl

ama rekabet konusuna kesinlikle katılıyorum. Sonuçta benim işime türk telekom geldi dahil oldum ama rekabet olmasa belki de bu fiyatlara mümkün değildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoSS03 -- 5 Ocak 2018; 23:10:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.