Şimdi Ara

Sıfırdan farksız ama 3 yaşında ve 75.000 km de :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-mercedes-b-180-cdi-servis-bakimli-tertemiz-44120128/detay?source=promotion_topl

Hem 3 yaşında, hem 75.000 km de... En önemlisi bu yazılan da sıfır araçlarda oluyor mu yani?
    SADECE PARK ETMEKTEN OLUŞAN ÇİZİKLER BOYANMIŞTIR (ARKA TAMPON VE SAĞ ARKA KAPININ BİR KISMI)

Yazılanları okuduktan sonra şu soru da akla geliyor hemen:
    Madem bu kadar aracına güveniyorsun, plakayı neden kapatıyorsun?

• Adam mercedes kullanıyor. Adamın dostu vardır. Düşmanı vardır. Plakayı kapatması anlayışla karşılanabilir. İlla sorgulatmak istiyorsanız satıcı ile irtibata geçip plakasını isteyebilirsiniz.

Kendi kendine parkeden bir araçmış. Öyle diyor adam. Fakat parketmekten oluşan bir kaç çizik boyandı diyor. Sanırım arabanın beyni parketmeyi tam bilmiyor. Mercedes firması tam öğretmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Kendi kendine parkeden bir araçmış. Öyle diyor adam. Fakat parketmekten oluşan bir kaç çizik boyandı diyor. Sanırım arabanın beyni parketmeyi tam bilmiyor. Mercedes firması tam öğretmemiş.

Ayrıca SİLEGEÇ nedir yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Adam mercedes kullanıyor. Adamın dostu vardır. Düşmanı vardır. Plakayı kapatması anlayışla karşılanabilir. İlla sorgulatmak istiyorsanız satıcı ile irtibata geçip plakasını isteyebilirsiniz.

Kendi kendine parkeden bir araçmış. Öyle diyor adam. Fakat parketmekten oluşan bir kaç çizik boyandı diyor.Sanırım arabanın beyni parketmeyi tam bilmiyor. Mercedes firması tam öğretmemiş.

• 2 parça boyalı bir araç ilanı , anormal olan nedir .
  • Adam haklı beyler..O kadar vuruk sıfır araçta da olur zaten.. 75.000 Km'yi de tırdan indirilirken yapıyorlar..
  • Doktor işsiz heralde.1.5-2 yılda nasıl 75.000 km yapmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fetih

Doktor işsiz heralde.1.5-2 yılda nasıl 75.000 km yapmış.

Ayda 3000 km yol yapmış. Bayağı yapmış. Günde neredeyse 100 km ye yakın. Ama normaldir. İstanbul'u baz alarak söyliyim. Doktor Çapa Tıp fakültesinde çalışır olsun. Evi de Büyükçekmece ile Silivri arasında bir yerde olsun. Yazlıkta oturuyor diyelim. Haftanın 5 günü işe gidip geldiğini düşünürsek günde 90 km den 5 günde 450 km. Ayda 1800 km sadece iş için. Bu adam doktor. Hafta sonları da ailesiyle geziyordur.

İzmirdeki adam da yapar yani. Hafta sonu ailesini alıp Aydın'a gider. Kuşadasına gider. Gideroğlu gider.

• Çapa'da çalışıpta, hergün Silivri'den gelen bir insan varsa kendisiyle tanışmak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fleetwood

Çapa'da çalışıpta, hergün Silivri'den gelen bir insan varsa kendisiyle tanışmak isterim.

Valla Gebze'de oturup Şirinevler'de çalışan adam tanıyorum. Arabası da yoktu. Şirinevler'den 82 numaraya binerdi. Eminönü'ne giderdi. oradan vapur ile Haydarpaşa'ya. Oradan da banliyö treni ile taaaa Gebzeye. Sabahları da tam tersi yapardı.

Bir kaç ay bu şekilde devam etti. Adam artık dayanamadı. Hem yol parası, hem de yorgunluk. İşyerinin bekar odasında kalmaya başlamıştı.

Binde bir oluyor ama oluyor yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fleetwood

Çapa'da çalışıpta, hergün Silivri'den gelen bir insan varsa kendisiyle tanışmak isterim.

Ben her gün beylikdüzü-topkapı yapıyorum.Aynı yerde çalıştığım bir arkadaşımda mimarsinan dan geliyor.İstanbul içi normal yani..

İlana gelince; adam güzel yazmış ilanı fakat sıfırdan farksız olmamış bence , onun yerine itinalı kullanılmış falan yazsaydı daha iyi olabilirdi..
  • Bende 2 sene hergün beykent-bahçelievler gittim geldim ama silivri-çapa başka yahu. Çapa trafiği, sonra silivri daha uzak. O yüzden öyle dedim.
    Gebze-Şirinevler gidip gelen adama helal olsun.
  • Mercedes için 75000 km hiçbirşeydir.
  • Boyalarini falan bilmem fakat

2006 e90 3.20d kullaniyorum , arac kusursuz 70bin km de , icine binen sifir mi aldin diye soruyor

Piyasada boyle ender temiz araclar bulunabilir , ama adamin arabasi bomba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fetih

Doktor işsiz heralde.1.5-2 yılda nasıl 75.000 km yapmış.

Anla işte tam gün yasalarını neden çıkartmaya adamları hastanede tutmaya çalışıyolar

• geçen hatasız boyasız yazıyor, ayrıntısında kapı boyalı ondan başka boyası yoktur diyor. tek parçayı boyadan saymayanda çok.
  • şimdi yazılanlar bir tarafa ya ilanlara gelen tekliflere ne demeli..

ilan fiyatı diyelim 20000 tl..

-17000 nakit verim hemen şimdi

-ben biniciyim ona göre

-abi ben şimdi eskişehirdeyim 17.500e ver arabayı yarın gelip alayım.

-ben 3 yıl polislik 20 yılda bir bankada müdürlük yaptım ve emekli oldum.son fiyat nedir ?

- etek altı boya varmıdır ?

- kazası varmı ? -yok değişen parçaları var mı ? - var (araç 10 yaşındadır) - değişen parçaları nelerdir ?
    -öhöhağ0sd8a*9sdapsjd

dahada uzayıp gider..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

şimdi yazılanlar bir tarafa ya ilanlara gelen tekliflere ne demeli..

ilan fiyatı diyelim 20000 tl..

-17000 nakit verim hemen şimdi

-ben biniciyim ona göre

-abi ben şimdi eskişehirdeyim 17.500e ver arabayı yarın gelip alayım.

-ben 3 yıl polislik 20 yılda bir bankada müdürlük yaptım ve emekli oldum.son fiyat nedir ?

- etek altı boya varmıdır ?

- kazası varmı ? -yok değişen parçaları var mı ? - var (araç 10 yaşındadır) - değişen parçaları nelerdir ?
    -öhöhağ0sd8a*9sdapsjd

dahada uzayıp gider..

etek altı boyası yokta, traşını yeni yapmış :) hahaha
  • marka mercedes olunca 75.000 km sıfır ayarında sayılabilir..1.000.000 km yapan mercedesler var malum..Bende ağustosta aracımı satarken plakayı kapattım herhangi bir sorunu olmadığı halde çok doğal hem kimlik bilgilerine hemde plaka kopyalama karşı olması gereken birşey..Ciddi alıcı gelir zaten benle ne öğrenmek istiyorsa servise gider öğrenir..Benzer durumlarda aynı marka model ve renk çalıntı araçlarla başına iş açılan çok insan biliyorum...Çizekten araba boyatmam ama bazı çizek diye tabir edilen ufak çarpmalarda boyasız hallolmuyor malesef hatta boyasız vakum vs gibi işler boyayı çatlatıp boyanmasınada neden olabiliyor bence anormal birşey yok ilanda.
  • ne doktoruymuş masallah yılda 25 bin kilometre yapmış....baytar olmasın...simdi bu araca at falanda sokmuştur...)))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.