Şimdi Ara

SIFIR Xigmatek Vanguard Plus 600W 80+ Kasa 475₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Bileşenler sıfırdır , 20.04.2020 amazon TR faturalıdır. Bu tarihten itibaren 2 yıl garantilidir. Kasa içerisindeki güç kaynağı 600W 80+ dır.

Fiyat : 475₺ Pazarlık ve takas yoktur.

Konya içi elden teslim edebilirim. İl dışına kod ayarlayarak indirimli kargolarım. İyi forumlar .

SIFIR Xigmatek Vanguard Plus 600W 80+ Kasa 475₺
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wesley Benjamin Sneijder -- 3 Ağustos 2020; 4:22:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Günceldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarafımdan alınmıştır, kargo bekleniyor.
  • Ürün kargolanmıştır. Alıcısına hayırlı olsun , elimde 1 adet daha mevcut.

• Umarım kargodan sağ salim çıkmıştır o ürün. Benim yakın arkadaşım bu said'den anakart aldı anakartı başka bir marka anakartın kutusunda tamamen korumasız bir şekilde anti statik poşete koyarak göndermişti Allahtan şansımız varmışta sorunsuz olarak teslim aldık.
  • Ban yiyen hesaptan sonra yeni hesap açmış gelmiş :)
    Şunuda belirteyim kasayı alan kişi memnun kaldı birdaha aldı :) Hadi yoluna bu hesabında ban yemesin..

• quote:

Orijinalden alıntı: Wesley Benjamin Sneijder

Ban yiyen hesaptan sonra yeni hesap açmış gelmiş :)
    Şunuda belirteyim kasayı alan kişi memnun kaldı birdaha aldı :) Hadi yoluna bu hesabında ban yemesin..
    Yaş olarak ufaksın zaten böyle abuk subuk cevaplar yazma diğer konuda da dedim ben o bahsettiğin kişi değilim arkadaşıyım adam hastamı da 1 sene sonra ikinci hesabı açıp seninle uğraşsın. Forumda dolaşırken nick'i gördüğüm için konuya baktım tanıdığım kişi olduğu için yazmak istedim.
  • 30₺ için ban yemiş gelmiş burda yeni hesapla ağlıyor. 30₺ ödeyemeyen herif kimi havlatıyor ? Numaram var ara görüşelim sorunun varsa çözelim ÇOCUK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wesley Benjamin Sneijder -- 25 Ağustos 2020; 4:55:17 >
  • quote:

30₺ için ban yemiş gelmiş burda yeni hesapla ağlıyor. 30₺ ödeyemeyen herif kimi havlatıyor ? Numaram var ara görüşelim sorunun varsa çözelim ÇOCUK.
    Kardeşim artık cidden canımı sıkmaya başladın. Bak artık bir daha demiyeceğim ben o kişi değilim arkadaşıyım. Numaran bende yok eğer silmediyse arkadaşımda vardır ama sanmıyorum silmiştir senin gibi çocuğun numarasını neden telefonunda tutsun ki..
  • O zaman arkadaşına söyle seni üstüme salmasın. Arasın kendisi sorunu neyse söylesin. Her probleminde etrafa seni mi yolluyor ? Ne boş insanlarsınız. Hayır 30₺ nin derdine düştüysen göndereyim diyorum. Sana yollatmış heralde kendi vermediği parayı da.

• quote:

O zaman arkadaşına söyle seni üstüme salmasın. Arasın kendisi sorunu neyse söylesin. Her probleminde etrafa seni mi yolluyor ? Ne boş insanlarsınız. Hayır 30₺ nin derdine düştüysen göndereyim diyorum. Sana yollatmış heralde kendi vermediği parayı da.
    Ben durumu olmadığı için yolladım şöyle bir saat oturup konuşsan aslında ne kadar iyi efendi biri olduğunu anlar özür bile dilerdin de işte böyle klavyeden yazınca insanları başka görüyorsunuz. Bu yazdıklarımdan gram haberi yok emin olabilirsin zaten forumu kullanmıyor bildiğim kadarı ile istese de görmez yazılanları. Vermediği değil veremediği parayı ben gönderdim hala anlayamadın. Ben sadece şunu diyeyim sana inşallah durumun kötü olupta parasız kalmazsın. Gün gelir 30₺ bile bulamazsan bu dediğimi iyi hatırlarsın.

• Parayı veremiyorsa ürünümü geri gönderebilirdi. Bana istediğin yere konu aç dedi ve ban yedi . Napmamı bekliyordu ki ? Oh ne güzel cebimde para yok ben bilgisayar toplayım param yetişmesin karşı taraf iyilik yapsın. Ne güzel ya ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.