Şimdi Ara

Sıfır Xiaomi Yi 2k Aksiyon Kamerası + 32GB Samsung Evo Hafıza Kartı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Sıfır Xiaomi Yi 2k Aksiyon Kamerası + 32GB Samsung Evo Hafıza Kartı
    Merhabalar,

Beyaz rengini motosiklette kullandığım, yeşil rengini bir süre önce arkadaşım için getirdiğim Xiaomi Yi aksiyon kamerasını kendisi vazgeçince elimde kaldığından satıyorum. Hiç kullanılmadı, jelatini üzerinde, kutu sadece içeriği kontrol amacıyla açıldı çalıştığına emin olmak için 1 video çekildi. 32 GB Samsung Evo Hafıza kartı takılı olarak göndereceğim.

2k30fps ve 1080p60fps çekim yapabiliyor. Mobil uygulaması ile wifi üzerinden cihazı kontrol edebiliyor, ayarlarını yapabiliyor ve kadrajı görebiliyorsunuz. Kaydedilen fotoğraf videoları doğrudan wifi üzerinden telefona indirmeniz de mümkün. Kartı çıkarıp takmaya gerek kalmadan.

Kendi kullandığım beyaz rengiyle çekilmiş 1080p 60fps video:

Youtubeda bir sürü örnek video bulabilirsiniz ve forumda da oldukça detaylı konusu mevcut.

Ürün Özelliklerini kopyalıyorum:

Sony Exmor RS 16MP Sensör
    Amberella A7 İşlemci
    155 Derecelik Geniş Açılı Çekim
    2k 30FPS / 1080p 60fps / 720p 120fps / 480p 240fps / H.264, MP4 Video Çekim Desteği
    3 Boyutlu Gürültü Azaltma Desteği
    Kablosuz Uzaktan Kontrol
    Wi-Fi ile 100 Metreye Kadar Veri Aktarımı
    64GB'a Kadar Hafıza Kartı Desteği
    4 Farklı Çekim Modu
    Düşük Pil Tüketim Özelliği İle Uzun Süreli Kullanım
    Çıkarılabilir Batarya Sayesinde Yedek Batarya Taşıma İmkanı
    72gr Ağırlık
    Kompakt ve Oldukça Hafif Tasarım
    ----------?----------

Kutu İçeriği

Xiaomi Yi Aksiyon Kamera
    Bataryası
    USB Kablosu

+++ Ek olarak 32 GB Samsung Evo hafiza kartı

Ürün resimleri:

Sıfır Xiaomi Yi 2k Aksiyon Kamerası + 32GB Samsung Evo Hafıza KartıSıfır Xiaomi Yi 2k Aksiyon Kamerası + 32GB Samsung Evo Hafıza Kartı

EFT veya havale sonrası gönderiyi yapabilirim. Eski bir üyeyim ancak daha önce forumda herhangi bir satışım olmadı, ilk ilanlarımı bugün itibariyle açıyorum. Dolayısıyla masrafı karşılığında sahibinden GET veya benzeri ilan açabilirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 380 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Bursa,Nilüfer Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.