Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır Disk Boyutu #2.5 inç
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 3 Ekim 2020; 8:57:27 >

• hocam 565 çok değilmi biraz sıfır ürün zaten o civarlarda
  • aliguler07 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ürün sıfır olarak gördüğüm en ucuz fiyatı şu an 657TL+10TL Kargo.
    İlandaki ürün 2.el değil. Sıfır paketinde duruyor. Elbette fiyatı uygun olan başka bir yer
    bulduysanız oradan alabilirsiniz.

Not: Bossbilişim adlı firmadaki fiyatı söylemeyin. İsteyen gidip oradan alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 11 Temmuz 2020; 9:28:49 >
  • Güzel ürün kolaylıkla içini açıp herhangi bir m.2 ssd ile 2tb a kadar yükseltilebiliyor zamzung T5 ten az daha yavaş olsa da çok daha kullanışlı ve ucuz
  • ilker burak kullanıcısına yanıt
    Ne bu ürünü ne de Samsung T5 modelini açıp kullanmadım. Samsung T5 model özelliklerinde "Aktarım Hızı 540 MB/sn'ye kadar. (* Performans, ana makine yapılandırmasına ve test yazılımına göre değişebilir)" şeklinde belirtilmiş.

Western Digital de bu modeli için "My Passport SSD, hızlı bir şekilde veri aktarımı için USB Tip-C bağlantı noktasını kullanarak 540 MB/sn'ye kadar olan okuma hızıyla" ifadesini kullanmış. Kağıt üzerinde hızları aynı gözüküyor. Kullanımda belki ufak hız farkları çıkıyordur.

Dediğiniz gibi Samsung T5 fiyatı oldukça yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 19 Temmuz 2020; 23:11:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Ne bu ürünü ne de Samsung T5 modelini açıp kullanmadım. Samsung T5 model özelliklerinde "Aktarım Hızı 540 MB/sn'ye kadar. (* Performans, ana makine yapılandırmasına ve test yazılımına göre değişebilir)" şeklinde belirtilmiş.

Western Digital de bu modeli için "My Passport SSD, hızlı bir şekilde veri aktarımı için USB Tip-C bağlantı noktasını kullanarak 540 MB/sn'ye kadar olan okuma hızıyla" ifadesini kullanmış. Kağıt üzerinde hızları aynı gözüküyor. Kullanımda belki ufak hız farkları çıkıyordur.

Dediğiniz gibi Samsung T5 fiyatı oldukça yüksek.
    500 mb/s üzeri sentetik testlerde görülebilecek hızlar

windows dosya aktarim testleri yapan kullanıcılar var youtube da falan t5 yazmada ortalama 50mb/s kadar daha hızlı, ancak okumada aralarında çok fark yok

zamzung un her ürünü öyle arada yüzde 50 performans farkı olmamasına rağmen yüzde 50 daha pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 19 Temmuz 2020; 23:50:35 >
  • TAKİP
  • M.2 Sata candır. Anakart destekliyorsa harici kutuyu falan boşverin gayet başarılı bir iş çıkarır. Ben bir bilgisayarda yaptım o işi hala o tadı hiç bir ssd ile alamıyorum. Şu anda elimde m.2 takabileceğim bir bilgisayar olsa düşünmem alırım... 3 kuruş ucuz 5 kuruş pahalısına bakmam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kocakus K kullanıcısına yanıt
    Ürünün aslı zaten harici SSD olarak kullanım üzerine ve istendiği takdirde kutu açılıp içinden çıkan M.2 SSD anakartta direk dahili de kullanılabilir. Bu harici diskin bir diğer özelliği ise harici disk haliyle de üzerine işletim sistemi kurulup kullanılabiliyor olması. Bu tarz bir kullanım ihtiyacı olanlar içinde elverişli bir imkan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.