Şimdi Ara

SIFIR WD BLACK 4TB 256MB CACHE HDD 500TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Kondisyon #Sıfır Disk Boyutu #3.5 inç Arabirim #SATA
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 SIFIR WD BLACK 4TB 256MB CACHE HDD 500TL
    arkadaşlar rma dan sıfırıyla değişen diskim satılıktır 2020 şubata kadar garantisi devam etmekte disk sıfır jelatinindedir ilk açıp kullanan siz olucaksınız.

TAKAS DUSUNMUYORUM HIZLI ILETISIM ICIN 0555 056 77 53
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Pendik Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Fiyat iyi geldi bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: linkinpark_k

Fiyat iyi geldi bana
    yorumunuz için teşekkurler hocam fakat hala enteresan şekılde teklıfler gelıyor zaten 1tb blue dısklere 200 lıra istenilen bi donemdeyiz bazı arkadaşları anlayamıyorum oyuzden
  • Fiyat çok çok iyi hocam 7 ay önce wd blue 1 tb 200 tl alıpta doların yükselmesini fırsat bilipte 250 tl satanlar çok şayet şu sıralar sıkışık olmasam düşünmeden alırdım hayırlı satışlar dilerim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatın gayet iyi düşürme bu fiyatı. 4tb hdd fıyatı sıfır olarak 1000 tl üstü. Bu forumda ölücü çok boşver onları.

Hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emptychat2

yorumunuz için teşekkurler hocam fakat hala enteresan şekılde teklıfler gelıyor zaten 1tb blue dısklere 200 lıra istenilen bi donemdeyiz bazı arkadaşları anlayamıyorum oyuzden

Alıntıları Göster
    DH mezarcı ve ölücüleri ile nam salmıştır : ). Ben bu forumda 400 TL yazdığım ve sıfırı 1.200 TL olan ürüne 100 TL teklif geldiğini bilirim. Gelen teklifleri mazur göreceksiniz. Arkadaşın da dediği gibi sıkışık olmasam ben de yeşillenebilirdim. Fiyat güzel ...
  • güzel yorumlarınız için çok teşekkur ederim arkadaşlar daha iyileri sizin olur inşallah
  • Almak için pm.
  • Fiyat iyi gibi ama artık hdd devri bitti bence en azından ev kullanıcıları için. İki adet wd black hdd'im var bir tane de Samsung evo 250; sistemi depolama hariç değiştirdim, bu ay da Samsung evo 970 nvme 2 TB ssd alacağım, 2 slotum var. Sonraki ay bir tane daha takıp raid yapabilirim. Wd black serisi arşiv yapanlar için bulunmaz nimettir. Bu fiyata hala gideri var ama arşiv için yaşlandık artık , nvme alır almaz kurtulacağım bende..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 16 Ekim 2019; 21:47:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengiz_vga

Fiyatın gayet iyi düşürme bu fiyatı. 4tb hdd fıyatı sıfır olarak 1000 tl üstü. Bu forumda ölücü çok boşver onları.

Hayırlı satışlar.
    tekrar bi arama yapın bakalım.. 750 tl civarlarında sıfır 4tb diskleri elbet göreceksiniz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.