Şimdi Ara

SIFIR VE 2.EL ARAÇ ALIRKEN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR ! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
31
Favori
135.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence araba alırken tanıdık birine yada bi servise kendi servisi olursa daha iyi olur götüreceksin.
  • sağol çalışman için
  • Konuyla ilgili mi bilmiyorum ama benim bir sorum olacaktı.

Ben şimdi ikinci el bir araba alacam.
    Bunu servisine götürüp durumunu sorduğumda durum ile ilgili bir rapor veriyorlar mı?
    Eğer bir rapor veriyorlarsa bu rapor servisi bağlar mı? (Yani boyasız dediği yer boyalıdır fakat bunu raporu veren servisin bunu tespit edememe durumu olabilir mi?)

Ayrıca bu expertiz raporları için hangi servis ne kadar ücret alıyorlar?
  • öncelikle bu yararlı bilgiler için tşkr ederim. bende bazı konularda bilgilerinize danışmak isterimm. 11.000-12.000 ytl civarında bir bütçem var ve bu paraya hangi arabaı almam daha iii olur sizce .
    aradığım özellikler güvenlik, klima, lpg, performans, kolay satılabilme ve değerini koruyabilme, yedek parçanın uygunluğu, sağlamlık...
    yani işin içine girdikçe birçok ek şeyler çıkıyo. Çocukluğumdan bu yana opel tigra hastası olmama rağmen yukarda belitmiş olduğum sebeplerle vazgeçtim.
    düşündüğüm arabalar 96,97,98 Toyota corolla, yine aynı model wv polo veya palıo ,clıo bu tarz arabalardan hangisi olabilir.
    Sanayiden bi ustamız toyota tavsiye etmişti. bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirimm...
  • harika bir çalışma olmuş teşekkürler
  • En ufak bir şüphede veya adamın fazla laf etmesi halinde vazgeçerim. Geçmişte benim kafam karıştı vazgeçiyorum dediğim çok oldu. Benim acelem yok, 1 ay sonrada alsam arabayı bişey kaybetmem dimi... ne gerek var acele edip risk almaya... Vaktim çok ama param çok değil. Para kolay kazanılmıyor sonuçta...
  • süper paylaşım elinize sağlık
  • ELLERİNE SAĞLIK
  • Güzel fikr ama Zor iş be kardes
  • Konuyu yeni gördüm,açan hocamızın ellerine sağlık
  • Teşekkürler Çok Güzel Bir Çalışma
  • ben martur firmasında çalıştım gördügüm kadarıyla kumaşlarda renk farkı sünger kalınlıkları işçilik olsun çok iyi deyil ( FIAT ) fabrikasi çok fazla önem vermiyor alırken bence ANLIYAN BİRİSİYLE koltuk döşemelerinin renk ton farklarına dikkat edilmeli SAYGILAR
  • güzel kaynak saol
  • Eline sağlık hocam faydalı bilgiler
  • Teşekkürler.
    Gayet faydalı bilgiler var...
  • Emeğine sağlık, güzel paylaşım... Şimdi sadece göz ucuyla baktım ama arabamı aldıktan sonra tekrar güzelce okurum
  • valla arkadaşlar ne alırsanız alın OPEL almayın. 2007 model corsa van aldım. Araba beyaz renkte ama tamponları kirli beyaz. Bunu kendileri de kabul ettiler. Elimde yazılı kaşeli renklerinin aynı olmadığına dair belge var. Şimdi davalığım OPELle hatta bu süreç zarfında bana arabamı değiştirme ve parasını bile iade etme teklif ettiler. Daha sonra ise kıvırdılar. Şimdi davam sürüyor. Bütün Corsa Van sahiplerine söylüyorum avukatımın telefonunu verebilirim. Gerekli bilgileri alaralk aynı şekilde dava açabilrsiniz. Hepsini değiştirmek zorundalar.
  • Eline sağlık kardeş, mükemmel bir konu olmuş...
  • Konu harika baştan sona kadar okudum.. Teşekkürler paylaşım için
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkes

OTOMOBİL alırken benim için önemli kriterler şunlar....

5...Km si ve km siile oynanmış olup olmadığı

dostum heralde en zor kismi bu...
    bu sorunun cevabi nedir? nasil anlariz.bir arkadas aracin icindeki cipte kayitli dedi ancak ona nasil bakacagizz ki...anlayacagimiz baska bir yer var mi böyle!!!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.