Şimdi Ara

sıfır sx1 (takas)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefon 2 aylık genpa garantili ve sıfır (telefon aldıktan 1 hafta sonra arızalandı, siemens yeni telefon vermeyi kabul etti, hiç kullanılmamış kutusu açılmamış sıfır vaziyette bu hafta alıcam)

kutu içeriği tabii ki full bi de extra 256 mmc (microflash) veriyorum yanında. netten indirip sx1de test ettiğim programlar ve oyunlardan oluşan bir arşivim var, isteyene cdye çekip ya da mmcye yükleyip onu da veririrm.

telefonun rengi belli değil, eskisi griydi ama yenisi ne renk gelecek kesin değil.

her ne kadar telefonu değiştirseler de hevesim kaçtı açıkçası. 1 hafta kullanabildim 1.5 aydır bekliyorum yenisini. yenisini hiç açmadan satmayı düşünüyorum ama fiyatlar çok düştüğü için satıp başka tel alsam çok kaybım olur. direk takas düşünüyorum.

mp3 benim için önemli bi fonksiyon, mp3 çalan bi telefonla takas yapmayı düşünüyorum.

*satmak yerine takas düşündüğüm için mobil cihazlara da açtım konuyu. belki niyeti olmasa da fikrini değiştirebilecek arkadaşlar vardır.

• bunu bize degilde Alıcagın yere sorsana belki Derler Tmm die sende 0 alırsın.... Guzel bir sey...
  • zaten 0 veriyolar, siemens almanyadan gelmesini bekledim - başarı servisten açılmamış kutu içinde alıcam.

ben bana verecekleri 0 sx1i hiç kullanmadan başka modelde bi telefonla takaslamak istiyorum. 1.5 ay bekleyince insan artık hevesini yitiriyo açıkçası o telefona karşı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charon_tr -- 3 Mart 2005, 2:13:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.