Şimdi Ara

SIFIR JEAN PANTOLONLAR KULLANILMAMIŞ DAR KESİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    LCW sitesinden online olarak aldığım link deki pantolon kumaşı felan cok ıyı kot gibi biraz yanı kışlık . 34 beden gıyıyorum ancak uzunluk olarak 31 almam gerekırken 29 uzunluk aldım . Yanı kısacası 34 beden gıyım 178 boy ve altındakı kişilere olur ben 183 boyundayım .

ürün sıfır etıketı uzerındedır. İade sürem geçtiği icin iade edemedim . eTiket fiyatı 70 tl dir. 40 tl dusunuyorum . Teşekkurler .

SIFIR JEAN PANTOLONLAR KULLANILMAMIŞ DAR KESİM
    SIFIR JEAN PANTOLONLAR KULLANILMAMIŞ DAR KESİM SIFIR JEAN PANTOLONLAR KULLANILMAMIŞ DAR KESİM

KOTON SIFIR SKNNY DAP GALIP GRİ KOT 34/32 BEDEN .
    ürün sıfırdır kullanılmamış online aldım ancak sknny kalıbını unutmusum bacaklarım kalın oldugundan dar yapısıo . sknny kalıp seven arkadaslara rahat olur 33 34 beden gıyınlere guzel durur. Etiket fiyatı 109 tl yuzde 30 indirimle almıştım . her ıkı kotu alana ındırım yaparım . kargo ucretsız olcak

SIFIR JEAN PANTOLONLAR KULLANILMAMIŞ DAR KESİM SIFIR JEAN PANTOLONLAR KULLANILMAMIŞ DAR KESİM SIFIR JEAN PANTOLONLAR KULLANILMAMIŞ DAR KESİM SIFIR JEAN PANTOLONLAR KULLANILMAMIŞ DAR KESİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gastauskas87 -- 18 Kasım 2019; 11:0:39 >

• GÜNCELLENDİ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.