Şimdi Ara

SIFIR SAPPHIRE HD5670 1GB DDR3 128 BIT - 100 LİRA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ekran Kartı >> SIFIR SAPPHIRE HD5670 1GB DDR3 128 BIT - 100 LİRA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2150 Mesaj
    Referanslar: 81

Katılım Zamanı
    25 Ocak 2005

Durum
    Forumda değil

2 Adet mevcut. 13.07.2013 tarihine kadar datagate garantili fakat fatura mevcut değil. Garantilik bir durum oluşursa yardımcı olurum. Ürünler kapalı kutularında, bakmak için bile açılmadı. Aynı karttan kendime aldım, tavsiye ederim.

http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-11168-28-20g-hd5670-gddr3-1gb-128bit-ati-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=52330

Fiyatta kesinlikle pazarlık payı yok, bende kendime aynı fiyattan aldım daha dün.

Dünden beri bu hızlarda kullanıyorum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quartamin -- 17 Temmuz 2011; 13:38:49 >

|
    |

Sorunlu Üye : srtsrt07 ( Sattığınız ürünü bozar ve sıkılmadan üste çıkmaya çalışır. Vakti boldur, sürekli taciz eder ama telefonla konuşamayacak kadar yüreksizdir. Asla alışveriş yapmayın, elden veya aracı siteler farketmez. Zaten elden alışveriş zor, birkaç kişi aracılığıyla elden alışveriş teklif ettim derdi neymiş öğrenmek için ama elemanla teslim ettiririm vs. tarzı cevaplar vermiş arkadaşlara.)
    http://forum.donanimhaber.com/m_95392259/f_//tm.htm#95558165

• Yarbay
    2150 Mesaj
    Referanslar: 81

Katılım Zamanı
    25 Ocak 2005

Durum
    Forumda değil

3Dmark 2006 ile küçük bir deneme yaptım.
    e6300(3.5ghz) ve 2gb ram ile ekran kartı 850*2000 hızlarında.

|
    |

Sorunlu Üye : srtsrt07 ( Sattığınız ürünü bozar ve sıkılmadan üste çıkmaya çalışır. Vakti boldur, sürekli taciz eder ama telefonla konuşamayacak kadar yüreksizdir. Asla alışveriş yapmayın, elden veya aracı siteler farketmez. Zaten elden alışveriş zor, birkaç kişi aracılığıyla elden alışveriş teklif ettim derdi neymiş öğrenmek için ama elemanla teslim ettiririm vs. tarzı cevaplar vermiş arkadaşlara.)
    http://forum.donanimhaber.com/m_95392259/f_//tm.htm#95558165
  • Yüzbaşı
    817 Mesaj
    Referanslar: 44

Katılım Zamanı
    30 Haziran 2007

Durum
    Forumda değil

Kartları getir girayım.
    |
    |
    Referans : Quartamin - BarGoS - toksin - VTS* - subuti - mtaylan - Leopar - Tsume - Firts_Person - expert22 - dbaggio - rome - cornell_13_13 - msamy - hserdark ve eklemeyi unuttuğum bir sürü arkadaş... HER ŞEY ŞEFFAF TÜM İLETİŞİM ADRESLERİM AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.
    OLUMSUZ REFERANS : @rkadas (bozuk ürünü güle oynaya adama kakalar sonra zeytinyağı gibi bide üste çıkar amman uzak durun verdiğim parada haram zıkkım olsun bir gün bir yerinden çıkar inşallah )
    İrtibat adresi : D&K Bilgisayar Menderes Cd. No:127/A Buca - izmir Tel:232 4521290 CEP:05552969405 Msn:[email protected]
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Canlı Tv izle
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.