Şimdi Ara

SIFIR RYZEN 5 3600 STOK FAN- İŞLEMCİ SOĞUTUCU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SIFIR RYZEN 5 3600 STOK FAN- İŞLEMCİ SOĞUTUCU
    Vatan bilgisayardan indirimlerde 1 hafta önce aldığım ürün kargo gecikmesi sebebiyle henüz elime bile ulaşmadı.

Elime ulaştığı anda güzel şekilde paketleyip kargoya verip satacağım.

Ürünü alan kişi hiç kullanılmamış VATAN BİLGİSAYAR dan bir ürün almış olacak. isteyene fatura da gösterebilirim.

Ürünü satma sebebim pahalı güzel bir sıvı soğutucu kullanmak istemem, stok fanla idare etmek isteyen arkadaşlar için kaçırılmaz fırsat olduğunu düşünüyorum. SIFIR ürün alacaksınız.

İsteyene GAZİANTEP içi elden teslimde edebilirim.

Selametle.
    SIFIR RYZEN 5 3600 STOK FAN- İŞLEMCİ SOĞUTUCU
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 150 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 3 Nisan 2022 Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 50 tl ekle 120lik sıvı soğutma al 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yunusemrm kullanıcısına yanıt
    Ticaretini yapacaklara değil kullanıcılara yöneliktir.
    İyi günler dilerim

• fuatX kullanıcısına yanıt
    Bu kullanıcı fiyatı değil, kullanıcılarda 200e 120lik sıvı soğutma alabiliyor

• Bu soğutucu sıfır olarak yani yine kutudan çıktığı haliyle en fazla 75 ye bulunabiliyor. Daha da fazla ederi yok zaten.

• Fiyat belirlerken öncesinde hepsiburada, sahibinden,n11 gibi sitelerde fiyatlara bakarak belirledim. 75 e hiçbiryerde görmedim.

Piyasası 75 olsaydı zaten atarım köşeye yedek fan olarak durur. daha mantıklı...

Bende yeni soğutucu aldım fakat sıvı soğutucu sizin dediğiniz fiyata sıfır hiç görmedim link atarmısınız zahmet olmaz ise?
  • Ederi 50 tl hatta 50 tlye satabilirsen şükret

• O siteler komisyon aldığı için fiyatlar yüksek olur gir bakayim sahibinden letgoya 50ye birsuru ilan var ve ilan tarihlerinede özellikle bak

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-sifir-amd-wraith-stealth-793739605/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-ryzen-5-ve-ryzen-serisi-icin-sifir-hic-kullanlmadi-yari-fiyatina-784917990/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-amd-wraith-stealth-islemci-sogutusu-sifir-767721651/detay

Let go da güncel ilan tonla, uğraşıp bir zahmet bak. Hepsinin macunu üzerinde, 1 dk bile kullanılmamış yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 3 Nisan 2020; 12:13:48 >
    O ürünlerin en az yarısı hala satışta ama tamam haklısın kardeş. Kısa bir genel matematikle kur artışı farkının da 75 TL üzerine ne kadar etki yapabileceğini yazardım ama değmez. Büyüklerimin bir sözü geldi aklıma, anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az. İyi satışlar size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 3 Nisan 2020; 12:44:10 >
  • Satıldı mı, merak ettim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.