Şimdi Ara

sıfır pulsar 1.2 xtronic

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
3.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün vw ve nissan galerini gezip test sürüşü yaptım. 1.2 tekna xtronic pulsar çok hoşuma gitti almayı planlıyoruz. belki beni gömeceksiniz ama comfortline 1.6 tdi dsg golften kullanımı daha hoş geldi ve iç mekan olarak hoşuma gitti.

bu aracın herhangi bir kronik arızası ve ya daha iyi alternatifi var mı? visia donanım almayı planlıyoruz 63,5 banknot teklif var.

şanzıman bozulunca 48 istiyomuşsunuz dedim aradı servise sordu 12-13 civarıymış öyle dediler.

not: sabah aceleyle yanlış yazmışım. dizel alacak para zaten yok, ama test aracı dizeldi. Golf 1.2 tsü dsg midline plus olur alırsak. aynı şekilde pulsarında visia sı yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dusau -- 18 Ekim 2016; 10:27:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aracı inceledim bende.Çok ferah ve geniş. Kokpitin yaşlı görünmesi dışında C segmentin en alınası araç. Ayrıca Nissan'ın marka algısı, sağlamlığı, VW'den önde.
    Sonuçta VW'i herkesin kolaylıkla ulaşabildiği, her kesime hitap eden bir marka.
    Şanzıman olayına gelince; okumayan, araştırmayan, ordan burdan dolma bilgilerle yorum yapan, eğer gerçekse bir tane olayı baz alarak genellemeyi seven, bilgi ve kültür seviyesi yerlerde bazı forumdaşların su bulandırması.
  • otomatik şanzımanı sıkıntılıdır, isterseniz bir araştırma yapın, sonra satın alma aşamasına geçin. çok yakın bir arkadaşım otomatik şanzıman ustası, bana ne alırsan al nissan cvt alma diyor. neredeyse dövecek beni geçende micra almaya kalkıştığım için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anyhill -- 18 Ekim 2016; 8:44:47 >
  • 12 13 istiyolarsa sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam tercih meselesi ama bence parani o arabada öldürme.

Visia boş araba
    Araba çirkin
    İç kismi desen demode görünüyor
    Yarin öbür gün sataryim desen kaybettirir

1.2 leon dsg falan al yine alma bu araci

• "comfortline 1.4 tdi dsg golf" demişsin de
    Öyle bir araç yok dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

"comfortline 1.4 tdi dsg golf" demişsin de
    Öyle bir araç yok dostum

yok doğru 1.6 tdi

• quote:

Orijinalden alıntı: dusau

dün vw ve nissan galerini gezip test sürüşü yaptım. 1.2 tekna xtronic pulsar çok hoşuma gitti almayı planlıyoruz. belki beni gömeceksiniz ama comfortline 1.4 tdi dsg golften kullanımı daha hoş geldi ve iç mekan olarak hoşuma gitti.

bu aracın herhangi bir kronik arızası ve ya daha iyi alternatifi var mı? visia donanım almayı planlıyoruz 63,5 banknot teklif var.

şanzıman bozulunca 48 istiyomuşsunuz dedim aradı servise sordu 12-13 civarıymış öyle dediler.

1.4 tdi golf ?

• NinthMenderReturns N kullanıcısına yanıt
    1.6 sabah aceleyle yanlış yazmışım.

• dusau kullanıcısına yanıt
    Bende inceledim pulsarı her yeri taş plastik ve golften daha iyi. Siz pulsar alın hocam 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vetenes kullanıcısına yanıt
    tekna pulsar ile midline plus golfden daha ucuz. bayideki midline golfün döşemesi beyaz renkli iğrençti. highline golf ile kıyaslamıyorum. zaten binmedim bile highline a. belkide test aracı dizel olduğu için kabine giren motor sesi hoşuma gitmedi. arka diz mesafesi de pulsarda daha iyi. ayrıca biz ailecek kısa boyluyuz. özellikle annem çok kısa pulsarın gazına yetişmesi daha kolay çünkü golfünki çok derinde kalıyor. @vetenes

• quote:

Orijinalden alıntı: ukubat
    ... Ayrıca Nissan'ın marka algısı, sağlamlığı, VW'den önde. ...

kopardın beni...
    reno olmasa batıyodu nissan ya. ne algısı?
    nissan'ın hali hazırdaki tek başarılı aracı keşkay'dır. gerisi faso fiso.
  • Neye göre konsolu demode diyorsunuz anlamadım?
  • Henüz yolda canlısını görmek nasip olmadı . Tivoli gibi normalde az satacak bir araca bile neredeyse her gün denk geliyorum. Düşünün...
  • 12-13 az paramı,voswosun arızası daha ucuz değilmi.

• golf al, ikinci elde kaybetmezsin hem de serviste bakım yaptırırsan iyi niyet garantisiyle şanzıman arıza yapsa bile fazla para ödemezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: ukubat
    ... Ayrıca Nissan'ın marka algısı, sağlamlığı, VW'den önde. ...

kopardın beni...
    reno olmasa batıyodu nissan ya. ne algısı?
    nissan'ın hali hazırdaki tek başarılı aracı keşkay'dır. gerisi faso fiso.

Mesajımın devamında "okumayan, araştırmayan, ordan burdan dolma bilgilerle yorum yapan" diyen cümlem vardıya tam o tanıma uyuyorsunuz.

http://www.nissanusa.com/models
    http://www.nissan.co.jp/EN/#vehicles

• ukubat U kullanıcısına yanıt
    VW'yi Dacia'yla karıştırmış olmayasınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhani

VW'yi Dacia'yla karıştırmış olmayasınız?

Bir önceki mesajımdaki son cümlem size gelsin o zaman.
  • İlla Pulsar alacam diyosan Türkiye'nin ilk köpek kahramanı olan Pulsardan al bence.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.