Şimdi Ara

Sıfır Ps Vita Slim Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıfır ps vita slim nerden alabiliriz hiçbir yerde bulamadımda
    2.eli 1200 1400tl arası ancak sıfırının fiyatı nedir bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sıfır Vita bulamazsınız ayrıca 2 el bir cihaza kim 1200 lira istiyor bir yanlış olmasın genelde 400-600 arası bulunabiliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

Sıfır Vita bulamazsınız ayrıca 2 el bir cihaza kim 1200 lira istiyor bir yanlış olmasın genelde 400-600 arası bulunabiliyor
    Hankakulu kırık cihazlar bulunuyor ama sıfıra yakın orijinal ellenmemiş aksesuarlı bir makine en düşük 1000 tlye buldum ama niyetim sıfır kapalı kutu onuda satan göremedim

Kadıköyde şurda olabilir diyeceğiniz bir lokasyon var ise özelden yazın lütfen

• Bulabileceğinizi pek sanmıyorum uzun zamandır sıfır olarak satılmıyor temiz bir cihaz bulursanız tercih etmeniz gerekiyor

• quote:

Bulabileceğinizi pek sanmıyorum uzun zamandır sıfır olarak satılmıyor temiz bir cihaz bulursanız tercih etmeniz gerekiyor
    Her şey dünya para oldu 2. el ps vita slim 800-1000 tlden başlıyor sıfırı 1300 1500 falandır o zaman.

Kadıköyde bakıcam 1500ü geçmeyen kapalı kutu bir cihaz denk gelirse alırım artık

• 1500 liraya Vita alırsanız şaşırırım kapalı kutu pek bulamazsınız çok temiz bir cihaz takıntınız var galiba, ben 2.el aldığım ürünleri söküp temizleyip kullanmaya başlayan biriyim ama ben 300 liraya aldım sizde fazla para verip fırsatçıları zengin etmeyin

• 1500 e bulsam sevincem 1800e satan buldum.
    Tamam sıfır kapalı kutu takıntım var ama bu gidişle temiz 2. el alıcam galiba teknoloji mağazaları niye ps vita slim getirtmiyor anlamış değilim

• Çünkü sony üretimi durdurdu 2016 yılında da oyun gelmeyeceğini açıklayınca ülkemize siparişler durma noktasına gelmiş olabilir hatta bir ara Avrupa’ya sadece İspanya’ya geliyor diye muhabbetler vardı değil ülkemizde Avrupa’da bile bulamayabilirsiniz

• Sony önümüzdeki günlerde dahada el konsolu çıkartmıyacakmış gibi gözüküyor.

Üretimin durması ve oyun çıkmaması üzücü

• Sony kendisi oyun üretmiyor ama diğer firmalar indie tarzında ve jrpg oyunlari hala çıkmaya devam ediyor

• quote:

Sony kendisi oyun üretmiyor ama diğer firmalar indie tarzında ve jrpg oyunlari hala çıkmaya devam ediyor
    Size zahmet bana grafikleri iyi birkaç oyun önermeniz mümkünmü online modu olan ?

Oyun türü vs fark etmiyor benim için

• Killzone Mercenary, Uncharted golden abyys, Rayman Legends, Persona 4, Gravity Rush, WipeOut 2048, minecraft, assasin's creed 3 leberation, mortal kombat, injustice, call of duty black ops, god of war collection, Nfs Most Wanted, Half life(korsan oyun), borderlands 2, street fighter vs tekken, the amazing spiderman, Metal gear solid 3, Ratchet clank, little big planet, ninja gaiden sigma 2 plus, unit 13, sly cooper serisi, res,dent evil revelations 2,

bunlar aklıma gelenler nette denk geldiklerim daha bir çok oyun var
  • quote:

Killzone Mercenary, Uncharted golden abyys, Rayman Legends, Persona 4, Gravity Rush, WipeOut 2048, minecraft, assasin's creed 3 leberation, mortal kombat, injustice, call of duty black ops, god of war collection, Nfs Most Wanted, Half life(korsan oyun), borderlands 2, street fighter vs tekken, the amazing spiderman, Metal gear solid 3, Ratchet clank, little big planet, ninja gaiden sigma 2 plus, unit 13, sly cooper serisi, res,dent evil revelations 2,

bunlar aklıma gelenler nette denk geldiklerim daha bir çok oyun var
    Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.