Şimdi Ara

sıfır peugeot 301 almak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de aynı fiyata C-Elysée aldım sıfır, sorularınız varsa sorabilirsiniz. Ama Egea ile kıyaslandığında Egea daha iyi bir araç olduğunu belirtmek istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linea her türlü 301 den daha iyi bir arabadır. 301 kesinlikle kötü ve tatminsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Ben de aynı fiyata C-Elysée aldım sıfır, sorularınız varsa sorabilirsiniz. Ama Egea ile kıyaslandığında Egea daha iyi bir araç olduğunu belirtmek istiyorum.

hocam sız 301 e de bakmısmıydınız alırken bana 301 sankı daha konforlu ama hıssız bır dıreksıyon gıbı geldı. C elysee dıreksıyonu bırazdaha hıslı gıbı surus zevkı var. Ya da mıchelın yumusak lastıklerı var ondan mı bılemıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut1221

quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Ben de aynı fiyata C-Elysée aldım sıfır, sorularınız varsa sorabilirsiniz. Ama Egea ile kıyaslandığında Egea daha iyi bir araç olduğunu belirtmek istiyorum.

hocam sız 301 e de bakmısmıydınız alırken bana 301 sankı daha konforlu ama hıssız bır dıreksıyon gıbı geldı. C elysee dıreksıyonu bırazdaha hıslı gıbı surus zevkı var. Ya da mıchelın yumusak lastıklerı var ondan mı bılemıyorum

Tek farkı kaporta ve konsol kısmı. Geri kalan her şey a'dan z'ye aynı araç, hatta çoğu parçada, arka camda bile, Peugeot-Citroen logosu var. 301'e de baktım fakat C-Elysée'nin iç mekan ve tip olarak daha yakışıklı duruyor. Citroen servisi daha yakındı konum olarak da, bir de fiyat olarak daha avantajlı gelince C-Elysée aldım. Direksiyon konusunda haklısınız eski aracıma göre, Seat Ibiza, direksiyonu hissiz kalıyor ama yapacak bir şey yok. Üzerinde Michelin lastik ile geliyor C-Elysée, 301'i bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şıh Hazretleri -- 14 Eylül 2017; 13:35:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.