Şimdi Ara

Sıfır Oyuncu Klavyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
9
Favori
19.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Corsair strafe, red led, Cherry MX Brown mekanik Klavye Kullanılmadı, kutusu açılmadı, yurt dışı ürünüdür. Fiyat : Kalmadı

Corsair k65 Vengeance, Compact mekanik klavye Kullanılmadı, kutusu açılmadı, yurt dışı ürünüdür. Fiyat : Şu anlık kalmadı

Logitech G410 Atlas Spectrum RGB mekanik klavye Kullanılmadı, kutusu açılmadı, Tr faturalı ürün. Fiyat : kalmadı

Razer DeathStalker Chroma Multi Color RGB oyuncu klavye Kullanılmadı, kutusu açılmadı, yurt dışı ürünüdür. Fiyat : Şu anlık kalmadı.

Logitech G910 Orion RGB Spektrum Mekanik Oyun Klavyesi Kullanılmadı, kutusu açılmadı, yurt içi ürünüdür. Fiyat : Şu anlık kalmadı.

Razer Blackwidow Tournament Edition Chroma mekanik klavye Kullanılmadı, kutusu açılmadı, yurt dışı ürünüdür. Fiyat : Şu anlık kalmadı

Steelseries Apex 350 RGB oyuncu klavye Kullanılmış, kutusu mevcut, yurt içi garantilidir. Fiyat : Şu anlık kalmadı.

Everest Rampage KB-R04 RGB oyuncu klavyesi Kullanılmış, kutusu mevcut, yurt içi garantilidir. Fiyat : Şu anlık kalmadı.

Logitech G213 Prodigy RGB oyuncu klavyesi Kullanılmadı, kutusu açılmadı, yurt dışı ürünüdür. Fiyat : Şu anlık kalmadı

Corsair k55 RGB oyuncu klavyesi Kullanılmadı, kutusu açılmadı, yurt dışı ürünüdür. Fiyat : Fiyat : Kalmadı

Razer Blackwidow Chroma mekanik klavye İkinci el az kullanıldı, kutusu mevcut. Fiyat : şu anda kalmadı.

Logitech G610 Orion Brown Mekanik Oyun Klavyesi Kullanılmadı, kutusu açılmadı, yurt dışı ürünüdür. Fiyat : Kalmadı

Everest rampage slayer kb-r11 RGB oyuncu klavyesi Kullanılmış, kutusu mevcut, yurt içi garantilidir. Fiyat : Şu anlık kalmadı.

Corsair k70 red led mx cherry mekanik klavye Kullanılmadı, kutusu açılmadı, yurt içi ürünüdür. Fiyat : Kalmadı

Sıfır Oyuncu Klavyeleri

Sıfır Oyuncu Klavyeleri

Sıfır Oyuncu Klavyeleri

Sıfır Oyuncu Klavyeleri

Sıfır Oyuncu Klavyeleri

Sıfır Oyuncu Klavyeleri

Sıfır Oyuncu Klavyeleri

Sıfır Oyuncu Klavyeleri

Sıfır Oyuncu Klavyeleri

Sıfır Oyuncu Klavyeleri

Sıfır Oyuncu Klavyeleri

Sıfır Oyuncu Klavyeleri

Sıfır Oyuncu Klavyeleri

Sıfır Oyuncu Klavyeleri

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma kapalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derniere -- 21 Nisan 2021; 17:20:55 >

• klavyeler harika maşallah iyi satışlar
  • Log. G 910 ile ilgileniyorum son fiyat ne olur ?
  • SKRlllEX kullanıcısına yanıt
    Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yanlış anlamayın ilanı baltalamak gibi olmasın Logitech G213 Prodigy RGB oyuncu klavyesi hepsiburada.com da 250 tl yurtiçi.
  • Doğrudur hocam indirime girmiş olabilir. Ben satış fiyatımı yazdım oraya, ufak bir pazarlık olur şeklinde ama fiyat dediğiniz gibiyse satıştan çekerim ürünü sorun değil, İyi günler dilerim.
  • Logitech G410 Atlas Spectrum RGB mekanik klavye Kullanılmadı, kutusu açılmadı, Tr faturalı ürün. Fiyat : 399 lira

Bunun fatura tarihi nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avanak_abdi

Logitech G410 Atlas Spectrum RGB mekanik klavye Kullanılmadı, kutusu açılmadı, Tr faturalı ürün. Fiyat : 399 lira

Bunun fatura tarihi nedir acaba?

pm
  • Hocam razer lycosa kullanıyorum çok eskidi slim tip keycap klavye seviyorum bana klavye önerir misiniz ? Apex 350 bitmiş ama fiyatı neydi o bana biraz istediğim tip gibi geldi.
  • oKsyqeN kullanıcısına yanıt
    Pm

• K55 son fiyatı ne olur hocam hepsiburada 250₺ şu anda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beklenen Adam

K55 son fiyatı ne olur hocam hepsiburada 250₺ şu anda
    Pm
  • k55 tarafımdan alınmıstır
  • wolfrace57 W kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Tanıştığıma çok memnun oldum. En kısa zamanda tekrar beklerim :)
  • İyi günler. Yeni klavyeler gelecek mi?

• Armanyy A kullanıcısına yanıt
    İyi günler geldikçe ekliyorum, ayrıca yeni ürün gelirse size özel mesajla bildiririm.
  • Teşekkür ederim.

• Steelseries Apex 350 RGB'i kim aldiysa onu Allaha havale ediyorum. yahu o kadar ara tara v.b.v.b bulama edeme, Sonra şans eseri ikinci el bölümüne girip karşilaş, o da satilmiş olsun..

Elinize bir daha 350 apex düşerse temiz ve tercihen Kutulu garantili temiz bi klavye düşerse İlk bana dönüş yapin Lütfen.. O güne kadar başka bulamadiysam veya başka klavye almadiysam kaçirmak istemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 28 Ekim 2019; 15:59:33 >
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    İki defa elime gecti ikisi de satıldı eger tekrar elime gecerse ilk size bilgilendirme yapacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • takip
    hayırlı satışlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.