Şimdi Ara

Sıfır otomobillere kur zammı geliyor: Fiyatlarda ciddi artış yaşanacak (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
583
Cevap
2
Favori
40.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erdi 1903

quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

Almanya'da yaşayanlar şu fiyatların 3'te 1'ine BMW'ye biniyor ama hamdolsun Almanyayı kıskanmıyorum makarnamı yiyorum kafam çalışmıyor mutluyum huzurluyum

selam ve dua ile

Kardeş çok uygun fiyata uçak biletleri var Almanya'ya kimse kimseyi zorla tutmuyor ülkede.

Kardes, su adamin yazdigi seye bu cevabi mi verebildin?

Zorla tutmuyormus bak sen

Sana mi soracak insanlar bir seylerden sikayet etmek icin?

Padisahin kopru hikayesindeki "koprude cok sira oluyor" diyen adamsin resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler bakalım sahibinden.com'daki ikinci el arabaların fiyatları da şişecek mi...
  • arttırsınlar öyle artsın ki 100k dan aşağı araç bulunamasın. Benzin,dizel 10TL yapılsın. eved çıkarsa %1500 vergi zammı yapılsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selami023

zamına koymuşlar milletin :)))

Ahahahhaha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prestige07

quote:

quote:

Almanya'da yaşayanlar şu fiyatların 3'te 1'ine BMW'ye biniyor ama hamdolsun Almanyayı kıskanmıyorum makarnamı yiyorum kafam çalışmıyor mutluyum huzurluyum

selam ve dua ile

Kardeş çok uygun fiyata uçak biletleri var Almanya'ya kimse kimseyi zorla tutmuyor ülkede.

Kardes, su adamin yazdigi seye bu cevabi mi verebildin?

Zorla tutmuyormus bak sen

Sana mi soracak insanlar bir seylerden sikayet etmek icin?

Padisahin kopru hikayesindeki "koprude cok sira oluyor" diyen adamsin resmen.

Hhahahhahahahha

• Sıfır otomobillere kur zammı geliyor: Fiyatlarda ciddi artış yaşanacak
  • quote:

quote:

selam ve dua ile

Siz bileti alin alaman hatun benden diyorsun yani. Yoksa baska yolu yok. Peki bu durumda sen ne oluyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

quote:

quote:

selam ve dua ile

Siz bileti alin alaman hatun benden diyorsun yani. Yoksa baska yolu yok. Peki bu durumda sen ne oluyorsun

Sen Türkiye'de bu şekilde mi yapıyodun bu işleri ?

• Zaten otomobiller yeteri kadar pahalı daha ne zammı yapacaklar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannavaro1903

quote:

quote:

selam ve dua ile

yiyorsan yemek bu diyosunuz. memnun olmayan gitsin kapı açık.

peki biz düne kadar başörtüsünü bunun için mi savunduk. biz neden gitmedik? bu ülke hepimizin. kimse kimseyi kovmaya, kimse kimseye kapı göstermeye falan kalkmasın. herkes bu ülkede doğdu bu ülkede büyüdü aynı dili konuşuyoruz aynı türkülerle duygulanıyoruz aynı yemekleri seviyoruz. bizi bölmeye belimizi kırmaya çalışanların ekmeğine yağ sürmeyelim. arkadaş aklı sıra makarna ile itham etmişse siz onun attığı çamura çamurla karşılık vermeyin.

O zaman siyaset yaparken Türkiye'ye değil,ve bi partiye oy verenlere değil sadece o partiye lafını yapsın aksi taktirde laf attığı herkesten cevabını yer.

• erdi 1903 kullanıcısına yanıt
    Sade biletle adam yollayabildigine gore bu konuda doktora yapmissin belli

• onceden cok uzuluyordum...ulkeyi ne hale getirdiler bunu bizim millet nasıl anlamıyor diye ...

simdi bizim aptal lara mustehak..diyorum

insallah daha fazla yaparlar ...beter olun...devam edin oy vermeye
  • https://m.youtube.com/watch?v=-qJpX8sftAU

• Daha fazla zam gelsin %100 falan olsun hatta. Bakalım vatandaş ona isyan edecek mi ?

• Zam değildir o fiyatlarda güncellemedir :D
  • Geçen hafta Almanya'daydım. Bu Almanlar kötü arabalara biniyor bmw mercedes'e binen yok falan filan geyiği nerden çıktı anlamıyorum. 1 haftada görmediğim araba kalmadı.
  • Beyler doları 4 lira ile çarpmadan (çarpsanızda 3-4 kat daha ucuz zaten) şu videoları izleyiniz:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 31 Mart 2017; 0:55:14 >

• Golf 150 kagit
  • Okul bitince işe girer biraz pederin yardımıyla biraz krediyle araba alırım diyordum şimdi aldığım maaşla iphone 7 alamıyorum bile bırak evi arabayı ne hale geldi ülke gençliğimin en güzel yılları 20 li yaşlarım paramı kazanıp harcayacağım yıllar bu adamlara denk geldi, hakkımı helal etmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illusive Man -- 31 Mart 2017; 1:3:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Beyler doları 4 lira ile çarpmadan (çarpsanızda 3-4 kat daha ucuz zaten) şu videoları izleyiniz:

Beyler zamli clio sumbul parasini 3.70 e bolun. Buldugunuz dolar miktari ile amerikada oldugunuzu hayal edin.

Ayrica Ilkay reyiz candir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Namaste. -- 31 Mart 2017; 1:6:10 >

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.