Şimdi Ara

SIFIR ORJINAL FATURALI TP LINK 10400 MAH 60TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
14
Favori
4.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba arkadaşlar. elimde bir miktar xiaomi 10000 mah powerbank var.hepsiburada kampanyasından alınmıştır.ürünleri bir arkadaş için almıştım ancak ürünlerin gönderim süresi o kadar uzun sürdü ki teslim edemedim.
    powerbankların benim adıma faturası var alacak kişiye faturasını vereceğim.fatura tarihi 2017 sonu.

TP LINK 10400 MAH POWERBANK 60 TL KARGO DAHİL 68 TL 2 ADET VAR 2 ADET KARGO DAHİL 125 TL

https://www.akakce.com/tasinabilir-sarj-cihazi/en-ucuz-tp-link-tl-pb10400-10400-mah-fiyati,3806871.html

XIAOMI POWERBANK KALMADI !!!

Lütfen pazarlık ve takas teklif etmeyin.

orjinalliğini istediğiniz şekilde test edebilirsiniz. bandrolü var.

SIFIR ORJINAL FATURALI TP LINK 10400 MAH 60TLSIFIR ORJINAL FATURALI TP LINK 10400 MAH 60TLSIFIR ORJINAL FATURALI TP LINK 10400 MAH 60TLSIFIR ORJINAL FATURALI TP LINK 10400 MAH 60TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 7 Ekim 2018; 13:55:42 >

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 18 Aralık 2015; 15:06:38 >
  • Banggoodcda powerbank 11.99$ .Uyduruk bi silikon kılıf ile 50 liraya satmak.İnsanlar çıldırmış olmalı !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lopster

Banggoodcda powerbank 11.99$ .Uyduruk bi silikon kılıf ile 50 liraya satmak.İnsanlar çıldırmış olmalı !

banggood'da şuan powerbank 12.19 dolar + uyduruk dediğiniz orjinal silikon kılıf 3 dolar (bu kılıfı şuan hepsiburada gibi sitelerde 15 tl civarına satıyor aslında bir önemi yok ama uyduruk dediğiniz için yazıyorum. kılıfın önemi powerbank telefonları çizebiliyor.)

takip kodu almazsanız bu ücretle alabiliyorsunuz ekstra olarak takip kodu alınca her iki ürün içinde ayrı ayrı 1.7 dolar takip kodu ücreti alıyorlar. tabi 2 ürün içinde 25 doları geçtiğinizde takip kodu ücreti yok.

takip kodsuz aldığınızı varsayalım.

powerbank 12.19 dolar
    orjinal kılıf 3 dolar

12,19+3=15,19 dolar

biliyorsunuz yurtdışı alışverişlerde banka kuru normal kurdan 4-5 kuruş fazla oluyor inanmayan varsa araştırabilir. mesela şuan kur 2.91 civarı iken benim kullandığım banka 2.95 olarak hesaplıyor.

15,19*2,95=44,8105 tl yapar.bu fiyata takip kodu almadan ürünleri alabiliyorsunuz.Bu iki ürünü şuan almak isteyen varsa 45 tl'ye veriyorum şuan ne düşünüyorsunuz pahalı mı? isterseniz bir de forumda diğer satanların ilanlarına bakın kılıf olmadan en düşük ben 55 tl gördüm. zaten kılıfın yurtdışı fiyatı 9 tl civarı yapıyor

• 1 ay beklemeden almak için iyi fırsat bence gearbestten almasam alırdım. nerden alırsanız alın 12 dolar+ 2 dolar da kılıf 42 den aşağı tutmuyor. o da sıkıntısız elinize geçerse.
  • Pm Lütfen .
  • Guzelmis ben kilifsiz 50liraya almistim

• kardeş 10000 lik yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: altan0652

kardeş 10000 lik yok mu

Merhaba 10000 olan modelden kalmadi sadece 2 tane 5000 var.

• Gerçekten güzel fiyat uyduruk denilen kılıf olmadan powerbank ı kullanmak istemezsiniz arkadaşlar alanlara kılıfıda almalarını öneriyorum.
  • Yer neresi?
    Belki elden alma şansı olanlar için soruyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maholin79

Yer neresi?
    Belki elden alma şansı olanlar için soruyorum.

Istanbul avrupa yakasindayim sishane haliciogluna filan gelebilirim.

• fiyat gayet mantikli

• Fiyat çok uygun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 14 Kasım 2016; 21:36:14 >
  • ilan güncellendi.
  • ne var hocam su an elinde

• özel mesajları cevapladım ilan güncel.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 5 Aralık 2016; 16:28:1 >
  • Ödeme bilgisi için öm alabilir miyim?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.