Şimdi Ara

sıfır n-gage (sayılı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar n-gage arayıp duruyordum. en son ankara da sıfır buldum. kvk lı fılan. ama adamın elınde cok az kalmıs yanı bı ıkı tane. rengıde normal n-gage qd rengı degıl grı olan ortası da bal rengi. (daha guzel) ısteyenın yerıne alabılırım. (ankara dısından) alet 360 ytl peşin olunca pazarlık yapabilirim ama emin değilim inermi inmez mi? inerse de paranın ustunu komisyon olarak alırım :P... yanlız çabuk olursanız iyi olur...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pspden pahalı be alma bence ;) çnkü yeni ngage QD lerde stereo mp3 bile yok.. kamera yok vs vs.. oyun için alıyosan psp al.. okadar ekranda oyun moyun olmaz ztn =)
  • valla n-gage cok baska bıseydır onu kullanmadan anlayamazsınız. bunun asıkları vardır .. sen gıt psp al o zaman valla bu benım 2. sı bısey olursa da 3. yu de ararım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liarliar -- 19 Mart 2006; 14:23:16 >

• n gage nin asıkları var dogrudur o asıklardan biri de benim ama bu ask genelde ngage classic lewre duyulur qd ye asık olanı gormedim hic classic olsa dusunulebilirdi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: georgia

n gage nin asıkları var dogrudur o asıklardan biri de benim ama bu ask genelde ngage classic lewre duyulur qd ye asık olanı gormedim hic classic olsa dusunulebilirdi...

+11111111111111111111
  • quote:

Orjinalden alıntı: georgia

n gage nin asıkları var dogrudur o asıklardan biri de benim ama bu ask genelde ngage classic lewre duyulur qd ye asık olanı gormedim hic classic olsa dusunulebilirdi...

bi ngage classic aşığı olarak katılıorum.
    millet elindeki qd yi verip classic alıo. tabi zevk meselesi.
    qd de güzel kücük şirin konuşması kolay. sadece bukadar
  • valla ben bilmem söyledim söyliyeceğimi de isteyen çıkar çıkmaz daha ne yapayım ki?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.