Şimdi Ara

Sıfır megane sedan 1.6 joy mantıklı mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
3.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sedan zorunlu değilse Astra 1.0 Enjoy ideal bir araç.. Yakıt tüketimi falan gerçekten çok iyi, konsolu da daha derli toplu.. 68.000 TL fiyatı vardı ama indirim alınabiliyordu.
  • Roque_Jn R kullanıcısına yanıt
    Hocam o model de hiç tutmamış. Sahibindende 1 tane ilan var sadece. O motor kalkacak vs gibi söylentiler de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sırf dizel diye tangır tungur araçlara bineceğine en iyi tercihi yapıyorsun. yılda 6000tl benzine para verebilirim diyorsan yorumlara kulak asma.
  • Hocam begendiyseniz ihtiyacınızı ve bütçemizi karşılıyorsa başkasının lafına bakmayın alın. Nacizane benim fikrim yeni Meganin dış kasa güzel olmuş ama inceledigim joy paket iç malzemesi ve görünümü pek hoş değil alternatif olarak Astra sedan kalite olarak bir tık üste olmakla birlikte daha uygun fiyata alınabiliyor.

• güzel araçmış ha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotoğraf joy donanımlı megane ise güzel duruyor
  • astra sedan 1.6 115 hp 55.000 tl şuan sıfırı
  • O da çok uygun ve mantıklı bir araç ama megane tasarımından dolayı insanin aklını karıştırıyor @aslantürk60

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double or nothing -- 23 Ocak 2017; 20:15:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: double or nothing

O da çok uygun ve mantıklı bir araç ama megane tasarımından dolayı insanin aklını karıştırıyor @aslantürk60

Fluence kullanicisi olarak bence astra bakın sadece tasarim için 9 bin tl vermek bence doğru değil karar sizin

Ve opel geri kalan konularda daha iyi olduğunu düşünüyorum belki performansta biraz geridir

• double or nothing kullanıcısına yanıt
    Bide tüp takılacaksa 6 vites tüpe daha uyumlu bide. Elentra var

Sıfır megane sedan 1.6 joy mantıklı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Bide tüp takılacaksa 6 vites tüpe daha uyumlu bide. Elentra var

Sıfır megane sedan 1.6 joy mantıklı mı?

Hocam 56,500 rakami guncel bir rakammi bilginiz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: o.lut03

astra sedan 1.6 115 hp 55.000 tl şuan sıfırı

Plus paketli icin alinmis bir fiyatmi acaba?

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Ekran görüntüsünü yeni sitesinde yazan tutar pazarlıkla dahada inebilir bence 2016 model

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Ekran görüntüsünü yeni sitesinde yazan tutar pazarlıkla dahada inebilir bence 2016 model

Sagolun

• quote:

Hocam o model de hiç tutmamış. Sahibindende 1 tane ilan var sadece. O motor kalkacak vs gibi söylentiler de var.

Vallaha inovasyon yapip uretime gecirilen bir motor neden kaldirilsin ki ? Yakit tuketimi cok iyi o arabanin.. Turkiye'de tutulmadigini ben de biliyorum ama bir de Avrupa pazarina bakmak lazim.. Benim onerme sebebim ise konsolun cok daha derli toplu olmasiydi.. Megane dis tasarimda fena degil ama icine oturdugunuzda o bildigimiz Megane'dan eser kalmiyor. Hani ben alacak olsam uzulurum o arabanin icine oturdugumda. Cok demode kaliyor..

Hocam opel daha önce de küçük hacimli turbo getirmiş ama tutmayınca kaldırmış atmosferik daha çok tutuyor. O yüzden buna da bir atmosferik koyabilirler. Yoksa motora kötü diyen yok ama çok çok az satmış 1.0

• quote:

Hocam opel daha önce de küçük hacimli turbo getirmiş ama tutmayınca kaldırmış atmosferik daha çok tutuyor. O yüzden buna da bir atmosferik koyabilirler. Yoksa motora kötü diyen yok ama çok çok az satmış 1.0

Yapma azizim.. 1.0 turbo motor hem vergi avantaji var hem de yakit.. Simdi neden demode atmosferik 1.6 ya geri donsun ki.. Yorum pek rasyonel degil yani..

1.0 motorlar gelmeye basladi yavas yavas insanlarin kulak asinaligi basladiginda biraz daha ilgi gorecektir. Bunlar icin sadece cok dusuk hacim araba kaldirmaz falan gibi eski kafali yorumlar duyarsin o kadar..

Hocam yanlış anlama ben de turbodan yanayım yani 1.0 115 1.6 115 atmosferikten daha iyidir bence de.

Benim dediğim Türkiye şartlarında millet almıyor. Opelin classic edition altinda 1.6 motor sattığı araba sayısı ortada 1.0 orta da onu diyorum yani millet pek tercih etmiyor

• Ankarada balgatta renault bayisine sordum.Benzinli sipariş ile geliyormuş.Bu durum canımı sıktı.Başka bayilerede soracağım.

• Büyük bekliyodum çok küçük kasası

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.