Şimdi Ara

[SIFIR] Logitech MX Anywhere 2 - Satılık veya Takaslık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, elimde bir çekilişten kazanmış olduğum Logitech MX Anywhere 2 model mouse bulunmaktadır. Ürün sıfır kutusundadır, güvenlik bandı açılmamış vaziyette kenarda duruyor. Mouse ihtiyacım olmadığı için satmak veya ihtiyacım olan bir ürünle takas etmek istiyorum. Akakçe üzerinden baktığımda en ucuz fiyat 275TL olarak görünmekte ve 359TL'ye kadar çıkmakta.

Nakit olarak tekliflerinizi değerlendirebilirim fakat konuda rakam belirtmek zorunlu olduğu için satış fiyatını 359TL olarak yazıyorum. Siz tekliflerinizi 1TL dahi olsa iletebilirsiniz. :) Takaslık olarak neye ihtiyacım var açıkcası şu an aklıma gelmiyor ancak elinizde olan ve bu ürünle takas edeceğiniz her türlü ürünü değerlendirebilirim. Kafama yattığı sürece takas veya nakit olarak bir sınırlama koymuyorum. Tekliflerinizi bekliyorum.

[SIFIR] Logitech MX Anywhere 2 - Satılık veya Takaslık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Merhaba,

Yıllardır kullanmakta olduğum MX Anywhere mouse um arızalandı garantiside bitti. bu modeli araştırıyorum.
    Elimde Fazlalık bir adet Logitech K800 arka aydınlatmalı ingilizce Q klavye var. Kablosuzdur ve temiz kullanılmış durumda. düşünür müsünüz? Artısını eksisinizi konuşabiliriz isterseniz.
  • Klavye ihtiyacım yok hocam teşekkür ederim. Farklı teklifleri bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.