Şimdi Ara

SIFIR >> Logitech MX Anywhere 2 AMZ Wireless Bluetooth Mouse for Windows and Mac - Black

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    İletişim; pm ya da
    0546 742 1000 Koray

Amazon Almanya'dan alınmıştır, yani 2 yıl amazon'dan birebir değişim garantisi mevcut. Gidiş dönüş tüm kargo masrafları karşılanıyor. Yani Türkiye garantisinden iyi diyebilirim :)
    Sıfır paketinde faturası ile gönderilcektir. Teşekkürler.

Fiyat: 259 TL 9 TL'ye MNG ile adres teslim kargolanır.

Bu fiyata Amazon bile satmıyor. TR fiyatının yarısından ucuza, amazonun fiyatının %30 altına satıyorum. PAZARLIK ve TAKAS mesajlarını yanıtlamayacağım. KESİN VE NET Teşekkürler.

https://www.amazon.co.uk/d/Computer-Mice/Logitech-Anywhere-Wireless-Bluetooth-Windows/B0761YPDNM?th=1

LOGITECH MX ANYWHERE 2
    Her yerde çalışan mobil mouse

Neredeyse her yüzeyde izleme özelliği
    Darkfield™ lazer izleme, cam ve çok parlak yüzeyler dahil neredeyse her yüzeyde kusursuz kontrol sunar.

Her yerde rahatlık ve kontrol için
    Her yere götürebileceğiniz kadar kompakt olan bu kablosuz mobil mouse evde, işte veya hareket halindeyken daha fazlasını yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Çift kablosuz bağlantı
    Şimdiye kadarki en küçük Pico Unifying™ alıcımız ya da Bluetooth® Smart kablosuz teknolojisi üzerinden Windows® ve Mac® sistemlerine bağlayabilirsiniz.

Üç aygıt arasında kolayca geçiş yapın
    Easy-Switch™ teknolojisi sayesinde maksimum üç bilgisayarı eşleştirin ve tek bir düğmeye dokunarak bu cihazlar arasında geçiş yapın

Yüksek hızlı kaydırma özelliği
    Uzun belgeler veya web sayfaları üzerinde gezinmek daha hızlı ve daha kolay. Ayrıca hassas gezinme için tekerleğe basarak tıklatmalı moda geçiş yapabilirsiniz.

Yeniden şarj edilebilir pil
    Hızlıca şarj edin. Bir dakikalık şarj, bir saatlik kullanım sunar ve tam şarj iki aya kadar dayanır.

Kendi fotoğrafları;

SIFIR >> Logitech MX Anywhere 2 AMZ Wireless Bluetooth Mouse for Windows and Mac - BlackSIFIR >> Logitech MX Anywhere 2 AMZ Wireless Bluetooth Mouse for Windows and Mac - BlackSIFIR >> Logitech MX Anywhere 2 AMZ Wireless Bluetooth Mouse for Windows and Mac - Black

SIFIR >> Logitech MX Anywhere 2 AMZ Wireless Bluetooth Mouse for Windows and Mac - Black

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 10 Ocak 2019; 12:48:6 >

• Ürün de güzel fiyat da ancak daha yeni 3 farklı mouse aldım.

Gözüm takılıp duruyor, birileri alsın şunu :)
  • Y-ZiyA kullanıcısına yanıt
    Ben de kutuyu açmamak için kendimi zor tutuyorum. Bluetooth ile aslında hem mac hem tablet win10 pc, hem de alıcısıyla evde kasada kullanmak için birebir ama elimde o kadar mouse var ki. Açgözlülük ve müsriflik olur şimdi bunu açıp kullanmak. G300S var logitech, masaüstü için. Kablosuz ucuz mouselar var ötekiler için de gerekince.

Teşekkürler yorum için :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    Sanırım üç farklı bilgisayara aynı anda bağlanabiliyor. Logitech'in bir dosya kopyalama uygulaması da var ondan da faydalanabiliyorsunuz.

Özellikleri bu video da tanıtılmış.

https://www.youtube.com/watch?v=FLiXztzokRw

Ana odağı ofis kullanımı olduğu için oyunlarda memnun etmeyecektir ama taşınabilirlik ve ofis kullanımı anlamlarında oldukça başarılı bir mouse.

Büyük mouse sevenler bütçeyi arttırıp bunun abisine (Mx Master 2S) bakacak ama bu fiyat seviyesi için oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim.
  • Y-ZiyA kullanıcısına yanıt
    eyvallah. sattım hocam bugün. üzülmedim değil çok uyguna verdik ama bu tarz ürünleri alan kitleye ulaşmak zor. gidip sıfır alıyor bakmıyor bile buralara. sahibindene ilan açıp da zeka seviyesi düşük tiplerle muhattap olmak istemedim, letgo zaten yerin dibinde. adam açıklamayı okumuyor, açıklama da yani 2 satır he. yok garantili mi, yok kaç bit. 2005 e geri dönüş :D düşününce bu fiyata alınabilir ama tr ya da amazonun şimdiki fiyatlarıyla bu paralar asla verilmez yav. eni sonu bir mouse. alıştık donanıma binlerce lira harcamaya galiba bu 239 lira bile ucuz geldi. neyse..
    yeni sahibine hayırlı olsun.
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    Dolar çok arttı yoksa yurtdışı satış fiyatı 70 dolar civarında. Yabancılar için çok büyük bir rakam değil.

Mouse, klavye ve monitör gibi parçalar ise doğrudan temas ettiğiniz saatlerce kullandığınız ekipmanlar. Ben iş yerinde kendi monitör, klavye ve mouse'umu kullanıyorum.

Günde 8 saat kullandığım bir şeyin bir miktar iyi olmasını istemek her halde çok da lüks sayılmaz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.