Şimdi Ara

»» SIFIR LEADTEK 9600GT KUTUSUNDA!! (FATURALI) - SON FİYAT 125 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bence iyi teklif sıfır olduğu göz önünde bulundurulmalı
  • son fiyat 125 TL artık alana hayırlı olsun....
  • takmış denemişsin powersupply yetmemiş çalıştırmamış sıfır deme bari, belki kartı denerken power supply zarar verdi. sıfır ayarında filan desen daha güzel olur. ayrıca bana kalırsa boşuna satma uygun bir power al. boşuna ne zarar et ne de sinirini boz. 70-80 liraya sıfır 400 watt kaliteli güç kaynakları var onlardan alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maeds

takmış denemişsin powersupply yetmemiş çalıştırmamış sıfır deme bari, belki kartı denerken power supply zarar verdi. sıfır ayarında filan desen daha güzel olur. ayrıca bana kalırsa boşuna satma uygun bir power al. boşuna ne zarar et ne de sinirini boz. 70-80 liraya sıfır 400 watt kaliteli güç kaynakları var onlardan alabilirsin.

yüzde 100 çalıştığına ve sorun olmadığına dair sana ispat yapim istersen. bu arada öle bişi olduğu anda kartı geri alırım benim için sorun yok vatan faturalı götürürüm garantiye veririm kartı yenisini alırım yani bu sölediklerinin hiç bir mantığı yok. + senin için 70-80 lira çok büyük bir para olmayabilir ama benim için aylık harçlığımın yüzde 40 ı. sinirlerine hakim ol dostum keskin sirke küpüne zarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronin -- 13 Ekim 2009; 17:48:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kronin

quote:

takmış denemişsin powersupply yetmemiş çalıştırmamış sıfır deme bari, belki kartı denerken power supply zarar verdi. sıfır ayarında filan desen daha güzel olur. ayrıca bana kalırsa boşuna satma uygun bir power al. boşuna ne zarar et ne de sinirini boz. 70-80 liraya sıfır 400 watt kaliteli güç kaynakları var onlardan alabilirsin.

yüzde 100 çalıştığına ve sorun olmadığına dair sana ispat yapim istersen. bu arada öle bişi olduğu anda kartı geri alırım benim için sorun yok vatan faturalı götürürüm garantiye veririm kartı yenisini alırım yani bu sölediklerinin hiç bir mantığı yok. + senin için 70-80 lira çok büyük bir para olmayabilir ama benim için aylık harçlığımın yüzde 40 ı. sinirlerine hakim ol dostum keskin sirke küpüne zarar.

Tabi senin kararın ama iyi güç kaynağını sadece ekran kartın için değil, tüm sistemin için almanı tavsiye ederim. Yüzlerce lira harcayıp aldığın sistemi uyduruk bi güç kaynağına emanet etmek akıllıca değil. 40 lira civarına 2. el gerçek 400w güç kaynağı alabilirsin. hem mevcut kaynağından daha sessiz ve sağlam olur hem de sisteminden daha performanslı faydalanırsın ayrıca gerçek psu'ların verimlilikleri daha yüksek olduğundan o 40 lirayı elektrik faturandan amorti edersin

• yorum için saol dostumda supply o kadarda dandik bişi deil. fsp 300 watt sistemimde çok yeni bi sistem sayılmaz ondan dolayı fazla fazla yetiyor ve çok sessiz. on board ekran kartından sıkılıp vatan çip paramla bu kartı aldım ancak kuzenime aldığım hd 3850 gibi çıkmadı yani onun 3850 sini 300watt aopen kasa supply si çalıştırırken benim fsp 300 wattım bu kartı çalıştıramadı. kısmet değilmiş bende satıp bi ati almaya karar verdim. işin ve olayın özeti budur.
  • 460 watt coolermaster 50 lira idi aldığımda(2. el).....eminim sizde böyle bir şey bulabilirsiniz....
    illaki satacaksanız hayırlı satışlar
  • quote:

quote:

*satıcı ürünü istediği fiyata koysa bile alıcak kişi asıl ürünün fiyatını belirler.
    *ayrıca ben fiyatında çok yüksek demedim. ne için bu kadar sinirlendin anlamadım herhalde ürünü yeni alıp sadece sistemine uymaması nedeniyle ucuza satman sinirini bozmuştur.
    *ilan başlığında sıfır kutusunda diyor ama değil. ürün açılmışsa o ürün artık sıfır değildir bu maalesef böyle kabullenmek lazım.
    *yinede uygun bir powersupply almanı öneririm. 160 lira verip almışsın şimdi satsan 35 lira kaybın olur. kendi powerınıda satıp o kaybı yaşamadan powerınıda değiştirir güle güle kullanırsın.
    *ayrıca üslubunu foruma uygun bir seviyede olmasını öneririm. sinirlenmedim ama benim mesajımdan sonraki cevabında yaptığın vurgulamalar asıl adamın sinirini bozar.
    *hayırlı satışlar.

• sinirli felan değilim.forumdaki diğer yazılarımı okursan ürüne para vermediğimi o paraya bu ürün denk geldiği için aldığıı görürsün.ayrıca sinirli olduğum şey yeni üye görülüp üzerinden para kazanma amacı güdüp ürünü kötülemedir. ne yani aanıza he düşene bi kere kazık atıp veya bu şekilde davranıp bu şekildemi öğretiyorsunuz. malın fiyatını alıcı belirlemez. bakkala gidip bana 35 kuruşluk ekmeklerden ver diyemezsin ekmeğin fiyatı vardır ister alır ister almazsın. bu ekmekte zaten bayat diyip kötülemeye kalkarsan bakkal sana hadi git işine der. ama forumlarda ve oyunlarda bizim insanımızın ticaretten hiç bir şey anlamadığı ortaya çıkıyor cidden. neyse artık konuyu kapatıcam ürünü yakın bir arkadaşıma sattım. herkese kolay avlar. ama şunu unutmayın ava giden avlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronin -- 14 Ekim 2009; 11:28:01 >
  • quote:

sinirli felan değilim.forumdaki diğer yazılarımı okursan ürüne para vermediğimi o paraya bu ürün denk geldiği için aldığıı görürsün.ayrıca sinirli olduğum şey yeni üye görülüp üzerinden para kazanma amacı güdüp ürünü kötülemedir. ne yani aanıza he düşene bi kere kazık atıp veya bu şekilde davranıp bu şekildemi öğretiyorsunuz. malın fiyatını alıcı belirlemez. bakkala gidip bana 35 kuruşluk ekmeklerden ver diyemezsin ekmeğin fiyatı vardır ister alır ister almazsın. bu ekmekte zaten bayat diyip kötülemeye kalkarsan bakkal sana hadi git işine der. ama forumlarda ve oyunlarda bizim insanımızın ticaretten hiç bir şey anlamadığı ortaya çıkıyor cidden. neyse artık konuyu kapatıcam ürünü yakın bir arkadaşıma sattım. herkese kolay avlar. ama şunu unutmayın ava giden avlanır.

Tamamda sonuçta bakkal o fiyatlarıda mahalleye göre belirliyor ( Yani alıcıya göre )

Caddebostan, Etiler vs. gibi mahalledeki bakkal ile ( yada market diyelim ), Ümraniye'deki aynı paraya satmıyor ürünü.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.