Şimdi Ara

SIFIR Kutusunda Ugreen Macbook Pro Hub (TB3,RJ45,HDMI,USB-C,USB 3.0)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
11
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Dizüstü >> Cihaz >> Yedek Parça >> Aksesuar >> SIFIR Kutusunda Ugreen Macbook Pro Hub (TB3,RJ45,HDMI,USB-C,USB 3.0)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    693 Mesaj
    Referanslar: 122

Katılım Zamanı
    29 Aralık 2006

Durum
    Forumda değil

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    SIFIR JELATİNLİ kutusunda Orijinal UGREEN MACBOOK PRO USB C HUB 6-in-1 modelidir. Rengi uzay grisidir.
    2016, 2017 ve 2018 yıllarına ait, 13 ve 15 inch, 2 ve 4 Thunderbolt 3 girişli Macbook Pro modelleri ile uyumludur.
    Çift yuvaya takılarak kullanılır. 07 Ocak 2020 tarihinde satın alınmış olup 1 yıl resmi Ugreen garantilidir.
    Üretici bilgileri doğrultusunda üzerindeki şarj/görünü/ethernet/veri aktarım yuvaları:

1 adet Thunderbolt 3 --> 87W Şarj(Power Delivery-PD)/40Gbps veri aktarımı/8K'ya kadar görüntü çıkışı

1 adet HDMI --> 4K'ya kadar görüntü çıkışı

1 adet RJ45 Ethernet --> 10/100/1000Mbps hızlarında Gigabit Ethernet

2 adet USB 3.0 --> Klalvye/Fare/USB Bellek ve Harici Disk Bağlantısı (5Gbps veri aktarımı)

1 adet USB-C --> USB 3.1 Gen 1 ile 5Gbps veri aktarımı (Şarj etmez. PD yuvası değildir.)

SATIŞ VE TESLİMAT

Satış fiyatı 290TL. Pazarlık/Takas/GET/kapıda ödeme yoktur.

Profilim ve referanslarım açık. Gölcük'te elden teslim ederim veya ücretini aldıktan sonra kargolarım.

Ödeme için Banka Hesap Seçenekleri:
    İş Bankası, Akbank, Halk, Yapı Kredi, Vakıf, Kuveyt Türk, Garanti, Enpara/Finans, Cepteteb/TEB

SATIŞ GENEL UYARI
    Uyan benim ilanımdan, uymayan istediği başka yerden alabilir. İlanımda polemik amaçlı ve/veya
    gereksiz mesajlara cevap verilmez ve DH Forum 2.El Bölümü kuralları Madde [2.5] kapsamında şikayet edilir.

Madde [2.5]-->İlanda gereksiz yorum, fiyata müdahele, almayacak olmasına rağmen laf
    atma gibi girişimler ilan sahibinin isteği doğrultusunda açılan ilanda engellenebilir ya da ilan sahibi bu
    yorumlara izin verebilir . Burada ilan sahibinin yaklaşımı çok önemlidir. Polemik yaparak laf yetiştirmeye
    çalışmak yerine şikayet etmeleri en kolay yöntemdir.

ÜRÜN GÖRSELLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 24 Mayıs 2020; 12:36:18 >

• Binbaşı
    1488 Mesaj
    Referanslar: 15

Katılım Zamanı
    11 Temmuz 2004

Durum
    Forumda değil

Ürün bu mudur?
    https://www.amazon.co.uk/UGREEN-MacBook-Charge-Compatible-Grey/dp/B0817PWV47

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    693 Mesaj

Katılım Zamanı
    29 Aralık 2006

Durum
    Forumda değil

Bu 5 yuvalı olan model. Benim sattığım 6 yuvalı ve ilave olarak RJ-45 ethernet yuvasına sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 21 Nisan 2020; 8:36:49 >
    |
    |
    Drift kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    11 Temmuz 2004

Durum
    Forumda değil

Bu amazonda yok mu

• Yüzbaşı
    693 Mesaj

Katılım Zamanı
    29 Aralık 2006

Durum
    Forumda değil

Bilmiyorum. Amazon'da var mı yok mu diye özellikle bakmadım. Bağlantısını attığınız modeli inceledim sadece. Onda RJ-45 yuva yok.
    Benim sattığımda RJ45 Gigabit Ethernet yuva var. Başka bir fark olarak da o üründe 3 adet USB 3.0 A tipi yuva var iken benim sattığım
    üründe 2 adet USB 3.0 A tipi ve 1 adet USB-C tipi yuva olarak yine toplam 3 adet USB 3.0 yuva var.
    |
    |

Katılım Zamanı
    11 Temmuz 2004

Durum
    Forumda değil

Yani bir fiyat avantajı olacaksa alayım diye yazmıştım, yoksa virüs bitince yurtdışından da getiririm.

Ayrıca sadece mac de çalışıyor değil mi

• Yüzbaşı
    693 Mesaj

Katılım Zamanı
    29 Aralık 2006

Durum
    Forumda değil

Ürün özelliklerinde belirtilen Macbook Pro modelleri için tasarlanmıştır.

İlan ana metninde özeliikle belirttiğim üzere kime nereden uyuyorsa oradan alabilir hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 21 Nisan 2020; 8:37:31 >
    |
    |
    Katılım Zamanı
    25 Mayıs 2007

Durum
    Forumda değil

Hocam yanlış anlamayın, ilana müdahil olmak istemem, Thunderbolt Hub araştırırken denk geldim.

Satmış olduğunuz üründe Thunderbolt 3 bulunmuyor diye düşünüyorum.

Thunderbolt 3 olup bu fiyata satılması zaten imkansız.

Macbook Portları Type C'dir. O da Thunderbolt 3'e kadar destekler. Portlar Thunderbolt değil Type-C'dir.

Dolayısıyla Type-C 3.1 Gen 2 ve Thunderbolt 3 hızları alınabilir. Bir Hub'ın Thunderbolt 3 desteği sunabilmesi için Intel'den chip alması gerekiyor, bu tek başına zaten bu Hub'dan pahalıdır.

USB 3.1 Gen 2 destekliyor diye biliyorum. O da 10 Gbit.

Dolayısıyla 40 Gbit veri aktarımı yok diye biliyorum.

Bir yanlış anlaşılma olmasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali® -- 24 Nisan 2020; 11:19:37 >

Katılım Zamanı
    29 Aralık 2006

Durum
    Forumda değil

Ürün Ugreen resmi mağazasından alınmıştır . Üretici spesifikasyonu Thunderbolt 3 desteğini şu şekilde belirtmektedir--> "Advanced Thunderbolt 3:Equipped with one thunderbolt 3 usb-c port, support max 8K video output, 87W power delivery and 40Gbps transmission rate."

Üreticisi port bilgileri--> "6-in-1 RJ45 Model: Thunderbolt 3 *1, RJ45*1, HDMI*1, USB 3.0*2, USB-C data*1; Deep gray color" şeklindedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 24 Nisan 2020; 11:29:45 >
    |
    |
    Ali® kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    31 Mesaj
    Katılım Zamanı
    25 Mayıs 2007

Durum
    Forumda değil

Baktım bende sitelerine.

Macbook'un Thunderbolt 3 çıkışını direk Hub ile dışarı aktarıyor. Dolayısıyla 1 adet TB3 ve PD portu var.

Cihazı TB3 40Gbit yapacaklarına 2 Type-C bağlayıp birini direk istenirse bypass geçiyor.

Mantıklı bir çözüm olmuş, fiyatı da uygun hale getiriyor.

Benim istediğim 40 Gbit karta sahip bir Hub. Onlar biraz pahalı maalesef.

İyi satışlar.
    |
    |
    oup59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    29 Aralık 2006

Durum
    Forumda değil

Teşekkür ederim.
    |
    |
    Ali® kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,317
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.