Şimdi Ara

Sıfır Kutusunda Hiç Açılmamış Logitech G35 250TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Logitech 'den yeni gelmişdir. Hiçbir şekilde ellenmemiştir bile. Garantisi faturası herşeyi vardır. Ve şu zamana kadar gördüğüm en iyi Logitech garantisi vardır. 250 TL elden ve diğer sitelerden son fiyattır. Kargo her zaman sizdendir.

7.1 Sanal Ses ile gerçektende fps oyunlarında muhteşem bir etki veriyor. Ses kartlı olduğu için çok bir ses kalitesi var. Malzemesi gerçekten kaliteli. Mikrofon 'da gürültü engelleme sistemi vardır. Kristal berraklığında kayıtlar alabilirsiniz.

Telefonda USB OTG kablosu kartı yerine kendi ses kartını kullanıp yine muhteşem bir ses verecekdir.

Bursa içi elden yine aynı fiyata satılabilir.

Sanalpazar Link:http://www.sanalpazar.com/sifir-kutusu-acilmamis-logitech-g35/i-65743012

Sahibibinden Get'li:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-sifir-paketi-acilmamis-logitech-g35-316629281/detay

Sahibinden:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-sifir-kutusunda-acilmamis-logitech-g35-316631839/detay

Fatura:  Sıfır Kutusunda Hiç Açılmamış Logitech G35 250TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INCOMING -- 10 Temmuz 2016; 0:38:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• telefona takılabiliyor mu?
    sürücü applikasyon vs varmı?
  • Şuan Windows 10 Windows 7 'li bilgisayarda kullanıyorum. İki tane var. Birisini ben kendime açtım. Windows 10 'da Logitech uygulamasını indirmeden direk tanımıştı. Windows 7 'de ise o bilgisayarda bağlı g930 olduğundan direk test edememiştim. Ama tanıyordu. Sorun hiç çıkmadı.

Telefonda USB girişli olması hem bir avantaj. Hem de bir dez avantaj. Şuan Lenovo P70 cihaz var. OTG kablo uyumlu. Sadece OTG kablo ile kullanılabiliyor. G Makro tuşlarından tutun mikrofon kapama açmaya kadar her tuşu uyumlu telefonla. O an kendi ses kartını kullanıp telefonu kullanmadığı içinde çok iyi ses veriyor. Ve tahminimce her OTG girişli telefonda aynı olur. Telefonda ses kaydı ise çok güzel oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INCOMING -- 3 Temmuz 2016; 16:59:27 >

• amazonda zamanında 60 dollara satıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

amazonda zamanında 60 dollara satıldı

Çok iyi fiyatmış. Keşke ben zamanında oradan alsaymışım. Zaten şuan oradan alınsa bile 2 hafta beklemek ve o kadar uğraş o kadar da iyi değil. Birde garanti meselesi biraz daha sorun yaratır. Tabiki de Logitech eminimki yarı yolda bırakmaz.

Fatura:
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: INCOMING

quote:

Çok iyi fiyatmış. Keşke ben zamanında oradan alsaymışım. Zaten şuan oradan alınsa bile 2 hafta beklemek ve o kadar uğraş o kadar da iyi değil. Birde garanti meselesi biraz daha sorun yaratır. Tabiki de Logitech eminimki yarı yolda bırakmaz.

Fatura:

pardon düzeltiyorum

40 dollara satıldı
    şuan 60 mış

logitech garanti konusunda uluslararası destek verdiğini biliyor olmalısınız

2 hafta değil en fazla 1 hafta beklersin oda bayramın araya girmesinden kaynaklı yoksa 2 gün içerisinde gelen ürünü bilirim

ürün senn istediğin fiyattan satarsın sorun yok ama birdaha sıcakfırsatlarda konu açma derim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: INCOMING

quote:

Fatura:

pardon düzeltiyorum

40 dollara satıldı
    şuan 60 mış

logitech garanti konusunda uluslararası destek verdiğini biliyor olmalısınız

2 hafta değil en fazla 1 hafta beklersin oda bayramın araya girmesinden kaynaklı yoksa 2 gün içerisinde gelen ürünü bilirim

ürün senn istediğin fiyattan satarsın sorun yok ama birdaha sıcakfırsatlarda konu açma derim

Biliyorum. O yüzden Logitech tabiki de yarı yolda bırakmaz dedim. Amerika 'da yani amazon.de değil normal amazonlardan alan için garanti yok. Ama Logitech yine de yardım etmeyi deniyor her zaman.

Amazon ana konudan bir görüntü:

Sıcak Fırsatlarda merak etmeyin konu vs. yok.

Amazon shipping kendisinde yazanlarıda gösterebilirim isterseniz. 2 günde ben süper hızlı seçtiğimde sadece geldi.

En az 9 gün yazıyor. Diğerlerini seçmek istersek çok güzel kargo fiyatı geçiriliyor. Bu kargo bile galiba 5 dolardı. Bu 9 güne tek bir sorun bile çıkarsa süre en az 1 gün uzayabiliyor. Amazondan şu zamana kadar 500 dolar en az alışverişim olmuştur. Az mı ekran kartı aldım arkadaşlarım için.

Şu amazon ile alakalı şeylerin cevabını donanım haberin amazon ana konusundan en iyi şekilde bilgi alabilirsiniz. Yanlınş bilgiyide önlemiş oluruz.

http://forum.donanimhaber.com/m_99980530//tm.htm#99980530

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INCOMING -- 3 Temmuz 2016; 21:36:23 >

• Mr.Mezarci kullanıcısına yanıt
    39a satılanlardan 2 adet kredi kart kampanyası için aldım ve 150tlden ilan açıp sattım ama bu benim özelimdeki durumdu

pazara kadar (yola çıkacağım için) pazara kadar ödeme yapan olmasaydı bende bu fiyatlara satardım.

amazondaki fiyatı buraya referans göstermenin yada benim ilanımı buraya referans vermenin bir anlamı yok. ben daha elime geçmemiş ürünü uğraşmamak adına sattım.

başkasının fiyatı başkasının şartlarına göre uygundur buradaki ilanda satıcıya göre uygundur.

kimi zaman piyasadan pek haberdar olmayıp ilan açanlar dışında fiyatlar hakkında bilgi verilmesi dışındaki GEÇEN SENE 100 tlye satıldı gibi abuk sabuk yorumlar görüyorum. sanki geçen sene koşulları şimdikiyle eşitmiş gibi.

insanlar çeşitli sebeplerden ürün satarken teklifte bulunabilirsin. bu anlaşmaya bakar. ama HELE sıkışmış bir insana fiyatı dahada düşürmesi yönündeki "teklifler" sadece kul hakkıdır.

"pazarlık sünnet"tir diye herkes bir sünnet sevdalısı olduki forumda anlatamam. pazarlık adı altında sıkışık bir insanın zor durumundayken dahada fiyat düşürmesini sağlayan adam kul hakkı yer. kaldı ki kul hakkı sünnet pointlerle kapatılamaz.

bu benden pek muhterem sünnet sevdalılarına düşünmeleri için fırsat olsun. parası varken yok diye yalandan ağlayıp 30tl eksik ödeyerek aldığın ürün için satıcı 30TL lik sıkıntı çekecek demektir.

kaldıki "pazarlık sünnettir" sloganı insanın çıkar uğruna uydurmasıdır. yeri burası değil ama gelip gelip orada ZAMANINDA satılmış bir şey için indirim talebi sadece acizliktir.

paran yetmiyorsa paranın yeten ürün al. logitech gibi 2.sınıf ürün alma everest vb. 4. sınıf ürün al.

• sana katıldığım ve katılmadığım konular var onları seninle burada tartışmayacağım

ben bu arkadaşa neden yorum yaptım

nedeni: sıcakfırsatlar bölümünde bu konuyu açmasıdır

arkadaş burada konu açtı:http://forum.donanimhaber.com/forumid_193/tt.htm

bunun gibi forum kurallarını hiç sayıp daha hızlı satma çabası olan insanlara aynı şekilde bende konularına girip yorumu çakarım

bu konuyu sıcakfırsatlarda açmasaydı bende burda olmazdım
  • quote:

sana katıldığım ve katılmadığım konular var onları seninle burada tartışmayacağım

ben bu arkadaşa neden yorum yaptım

nedeni: sıcakfırsatlar bölümünde bu konuyu açmasıdır

arkadaş burada konu açtı:http://forum.donanimhaber.com/forumid_193/tt.htm

bunun gibi forum kurallarını hiç sayıp daha hızlı satma çabası olan insanlara aynı şekilde bende konularına girip yorumu çakarım

bu konuyu sıcakfırsatlarda açmasaydı bende burda olmazdım

Hocam hızlı satmak için değil. Ucuz gördüğüm için koymuştum oraya. Sıcak fırsatlar kurallarını bulamayıp admin arkadaşa sordum. Ben konuyu açtıktan 10 saniye sonra cevap verdi. Ben de direk anında söyleyip sildirdim. Sadece süper şekilde sıcak fırsatları takip edenler gördü. 1 dakikaya bile sığmadı bile denebilir. Arkadaş boşa yazmıyor doğru suç bende. Ben zaten kar payı istemiyorum fatura herşey vs. bunu da açıklıyor. Paraya sıkışığımda sorun orada.

İoz hocam teşekkür ederim yinede. Dediğim gibi tartışmaya gerek yok suç benim çünkü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.