Şimdi Ara

SIFIR KUTUSU DAHİ AÇILMAMIŞ İPHONE 3GS BLACK-1400 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: HighVoltage

Eş ürünler mi ikisi? Olsa dahi 1 Günlük ile jelatini açılmamış arasında fark olduğunu anlamak için (İsme fatura da kesileceği söylenmiş) sanırım alim olmaya gerek yok. İsterse 1 dakikalık olsun. İlanı açan arkadaşın fiyatı gayet uygun.

+1000000
    cihaz jelatini açılınca 2.ele girer.ve fiyatı böyle bi cihazda 200tl düşer.
    jelatini açılmış 1 günlük cihaz satan bi arkadaşım vardı.neden satıyosun bugün aldın dedim.
    2 yaşındaki yiğenim cihazı duvara fırlattı dedi
    tuhaf cihazda en ufak bi çizik yoktu

jelatini açılmışla açılmamış cihaz karşılaştırılmaz arkadaşlar

• SATICI ARKADAŞIMIZIN SATIŞA SUNDUĞU İLK FİYAT 1.600TL İDİ.
    SONRASINDA 1.400TL YE İNDİ.....
    UMARIM KIYMETİNİ BİLEN BİR ARKADAŞIMIZA SATILIR...
    ŞUANKİ FİYATIDA KULLANICI İÇİN MAKULDÜR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISLAMBOL -- 13 Mart 2010; 6:45:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ISLAMBOL

SATICI ARKADAŞIMIZIN SATIŞA SUNDUĞU İLK FİYAT 1.600TL İDİ.
    SONRASINDA 1.400TL YE İNDİ.....
    UMARIM KIYMETİNİ BİLEN BİR ARKADAŞIMIZA SATILIR...
    ŞUANKİ FİYATIDA KULLANICI İÇİN MAKULDÜR...

Evet ! 1600 TL fazla olmuş. 1.400 ise makul bir fiyat.
    Fakat sizin emsal gösterdiğiniz satış çok yanlış. Zaten cihaz ilana koyuldktan 5 dakika sonra satılmış.
    O fiyattan o ilandan 10 tane olsa bu sitede izdihamdan kan çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus78 -- 13 Mart 2010; 12:41:51 >

• ya herkes bence istedigi fiyata satmakta özgürdür.. o zman bende şöyle diyeyim daha 2 gün önce 1000 tlye 2 günlük 3gs 32gb satıldı adam paraya sıkışmış o gün para lazımdı ve sattı 1000 tl nakit yoktu alamadık biz. bu cihaz ıspartada satıldı. denizliden binip gidicektim nerdeyse 800 tl denkleştirebildim..alamadık cihazı.. şimdi o arkadaş 1000 tlye bıraktı diye satışışı kolay olsun sende 100o tl yap dememiz mantıksız bir durum.. neyse hayırlı satışlar dilerim..
  • Arkadaşlar Şu fiyat Bu fiyat diye kimse kimseyi yargılayamaz mal onun arkadaşım isterse 2000 tl ye satar alıcısıda bakar foruma işine gelirse alır ne yani benim arabam 2005 model astra adam sıkışmış 18.000 e satıyor bende mi o fiyata satacağım :) herkes özgür sıfır iphone içinde çok abartılı bir rakam değildir ve visore de gelince daima alınıktır o arkadaş aldım dediyse almıştır :) adam bana parayı gönderdi 1 ay sonra malzemeyi istedi o arkadaş yalan alışveriş yapmaz neyse odur :)
  • Arkadaslar cihaz sifir jelatini acilmadi Kutusu acilmadi

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yanlış anlaşılma olmasını önleme adına 16 GB olduğunu da belirtirseniz iyi olur sanırım...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.