Şimdi Ara

[SATILDI]Sıfır kutulu MSI GF65 THIN 1660ti i7-9750h 144hz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Ürün sıfır mühürlü kutusundadır. Kesinlikle açılmamıştır. Alıcı kendisi açacaktır. 12+3 ay MSI garantisi mevcuttur. ABD'den gelmiştir. Türkiye'de satılan i5 ve 120hz modellerden değil, 144hz full hd ips ekrana ve i7-9750h özelliklerine sahiptir. 7 tane soğutma kanalına sahip, 1.6kg ağırlığına ve inceliğine rağmen ısınma sorunu yok. Freedos cihazlarla karıştırmayın, cihaza gömülü Windows 10 Home mevcut format atsanız da uçmaz. Aşağıya özelliklerini bırakıyorum. Elden teslim etmeyi düşünüyorum, kargo durumunda havale sonrası kargo yapılacaktır.

Ekran: 15.6" Full HD IPS 144hz ekran

İşlemci: Intel Core i7-9750h(4.5ghz'e kadar, 6-çekirdek)

Ekran Kartı: Nvidia GTX1660ti (6gb gddr6)(rtx 2060 ekran kartı ile arasında %3 oynama var sadece, fiyat/performans olarak nvidianın en iyisi, ray tracing özelliği mevcut araştırabilirsiniz)

Ram: 8GB DDR4 bellek(64gb'a kadar arttırılabilir, 2 adet slotu mevcut)

Depolama: 512GB PCIe NVMe SSD

1.6kg ağırlık, Windows 10 Home lisanslı 180w hızlı şarj cihazı, 7 saat batarya ömrü.

[SATILDI]Sıfır kutulu MSI GF65 THIN 1660ti i7-9750h 144hz[SATILDI]Sıfır kutulu MSI GF65 THIN 1660ti i7-9750h 144hz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaomss -- 26 Ocak 2021; 10:20:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İkinci eline param yetmedi, bari gidip sıfırını alayım... Hayırlı işler.

[SATILDI]Sıfır kutulu MSI GF65 THIN 1660ti i7-9750h 144hz
  • bekciozelharekat kullanıcısına yanıt

bu ne saçma bir yorum? ürün sıfır zaten ikinci el değil. Araba telefon fiyatlarını da yurtdışı ile kıyaslayın bari. Lütfen konuyu kirletmeyiniz.

• zaomss kullanıcısına yanıt
    Yahu arkadaş neyden bahsediyorsun sen? Bahsettiğin arabaları satın alıp ülkede kullanabiliyor muyum? Hayır. Ama sana gösterdiğim ürünü 8145TL ödeyip hiçbir ek vergi, gümrük vs. uğraşmadan kapıma kadar getirtip kullanabiliyorum. Şimdi sen söyle neden karşılaştırma yapmayayım? Keşke cevap yazmadan önce 'newegg'in de Amazon gibi uluslararası satış yapan bir firma olduğunu araştırsaydın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekciozelharekat -- 26 Ocak 2021; 9:19:11 >
  • bekciozelharekat kullanıcısına yanıt
    Neweggin nasıl bir site olduğunu biliyorum zaten. O zaman amazonu da açalım oradan da kıyas yapalım. Ürün şuan Türkiye de mi? Evet. Türkiye piyasasına göre uygun mu? Evet. Bitti bu kadar, madem sen bu kadar akıllısın sen ver siparişini. Neden forumun ikinci el bölümünde takılıyorsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanların uyarıda bulunması gayet normal. Çünkü araba ve ev fiyatlarının yükselmesine neden olan o sarı sitede bir denetim mekanizması olmadığı için hoyratça fiyat yazdılar.

Ama o tür sitelerde kullanıcılar yorum yazabilseydi bak bakalım o kadar eder miydi o ürünler. Arkadaş da uyarıda bulunmak istemiş.

• ontedi kullanıcısına yanıt

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-gf65-core-i7-9750h-2-6ghz-8gb-512gb-ssd-15-6-rtx2060-6gb-w10-111884.html

buyrun hocam. benim cihazın aynısı türkiye fiyatı. Benimki de sıfır bu linkteki de sıfır. Tek farkı da amerikan klavye olması. Garantisi de var faturası da var. Ne yapayım ben şimdi? Sırf amerika da o fiyat diye 8bin liraya mı satayım? O fiyata alabilenler imkanı olanlar buyursun geçsin siparişini. Tutan ne ki böyle muhalefet olma gereği duyuyorlar? Arkadaş kendine vazife edinmiş sanırım. Cihaz da satıldı zaten. Hayırlı olsun yeni sahibine.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.