Şimdi Ara

Sıfır Kutulu İphone 12 mini 64 gb Kırmızı Kayıtlı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıfır Kutulu İphone 12 mini 64 gb Kırmızı Kayıtlı

Forum dışına satılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strand -- 20 Temmuz 2021; 12:0:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.incehesap.com/iphone-12-mini-64gb-kirmizi-cep-telefonu-fiyati-47310/?ref=akakce&v=1.64.4

Sıfırından daha pahalıya satmanızın sebebi nedir? Şu anda sıfır ve kendi adıma faturalı olarak almak yerine sizden almak için mantıklı bir açıklama vardır umarım. Bence iade etmeniz yapılacak en mantıklı şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .alkan. -- 17 Temmuz 2021; 18:20:11 >
  • .alkan. kullanıcısına yanıt
    ben hepsiburada üzerinden aldım orayı baz aldım siz incehesap sitesini baz alabilirsiniz

Sizden başka almak isteyene fiyat revize 7900 TLdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strand -- 17 Temmuz 2021; 21:26:15 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Böyle akıllı arkadaşlar ancak konu baltalar ne diyeyim Allah akıl fikir versin almak isteyen mesaj atar artısı eksisi konuşulur

• Konu baltalamak ile alakası yok adam haklı, sizin aldığımız yerin önemli yok milleti bu kadar boş mu saniyorsunuz ? Kaca sattiginiz kimseye ilgilendirmez elbette ama sonucta sıfırina bakıp sizin fiyata bakınca ve ikinci el ürünü insan bir dusunuyor..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon07

Konu baltalamak ile alakası yok adam haklı, sizin aldığımız yerin önemli yok milleti bu kadar boş mu saniyorsunuz ? Kaca sattiginiz kimseye ilgilendirmez elbette ama sonucta sıfırina bakıp sizin fiyata bakınca ve ikinci el ürünü insan bir dusunuyor..
    forum dışına satılmıştır

bu arada açılmamış sıfır kutu ikinci el mi oluyor hocam sadece fatura ismi farklı olduğu icin bu konulara yabancıyım biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strand -- 20 Temmuz 2021; 12:10:2 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.