Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
232
Favori
314.924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara Toyan Plaza Corolla 1,33 life makyajlı kasa 55.500 (mtv, park sensörü, kauçuk paspas dahil)
    Ankara Tur Oto Focus 1,6 TrendX 60.750 (park sensörü)

Telefonda aldım fiyatları Belki de 250, 500 daha düşerler
  • Balgat kia daki ceed tekti...biraz uzakta hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: delibursali

bursa doğuş oto vw polo 1.2 tsi manual comfortline beyaz renk için fiyatlar;

- liste fiyatı 53.400 TL
    - kampanyalı fiyat: 50.500 TL

garanti bankası çalışanı olduğumuz takdirde ne kadar olur diye sordum (kendim banka çalışanı değilim arkadaşlarım çalışıyor) 49.000 TL dediler. liste fiyatı üzerinden personel indirimi olarak hesaplanıyormuş. oran %9'muş. %9 oran çok iyi aslında ama şunu bi kampanyalı fiyat üzerinden yapsalar nolur sanki zaten ötv+kdv+sigorta vs. tonla para ödüyoruz, madem o kadara satabiliyorsunuz niye satmıyorsunuz?

1-1,5 ay önce doğuş oto seat'a gittiğimizde seat ibiza 1.2 tsi style için (renk farkı olmadan) personel indirimini kampanyalı fiyat üzerinden hesaplamışlardı o da şu şekildeydi

- liste fiyatı 47.200 TL
    - kampanyalı fiyat 44.800 TL
    - garanti bankası çalışanı için: 42.800 TL

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sıfır faiz kampanyası yok mu yakınlarda..
    Honda Civic veya Hyundai için.

• Hafta sonu vw Konya bayisine gittim,

1,2 TSI comfortline+sunroof beyaz renk jetta :72000TL DSG olursa 79000 TL, 1,4 TSI Mavi renk Trendline Passat 81000 TL fiyat verdiler.Sıfır faiz vb. kampanya olmadığı için beni aşıyor.

Bu gidişle 2.el C180 (2011 amg paketli 1,6 )veya opel astra (2013-14 cosmo otomatik sedan ) alacağım.

60-65 bine kadar peşin alabileceğim ya da üzerine 10-15 sıfır faizle kampanyalı 80 bine kadar sedan otomatik olmak kaydıyla ne alabilirim?

Bu arada elimde Astra H kasa 2013 model hb opel var. Skoda bayisine de gittim takasa arabamı vereyim dedim ordan da octavia fiyatı alayım diye, satıcının yaklaşımı o kadar iticiydi ki vazgeçtim.
  • Audi a3 sportback 1.2 manuel atraction + advance paket 76000 tlye denizliden alındı.

Dip not: Ben alırken euroyu 2.89dan hesapladılar, şimdi 3.05e çekmişler kuru. Fiyat artış gösterebilir bundan sonrası için.

• Opel astra 1.6 edition Sedan için Afyon bayisinden 52000 tl fiyat aldım . Daha ucuza bulabileceğimiz bir yer var mı acaba, yoksa aralık ayını mı beklemeliyim ? Daha ucuz olacağı kesin gibi

• yakapaca37 kullanıcısına yanıt
    Ben bu aracı almak için can atarken, bir gaz başka araç aldım. Şimdi bu fiyatları görünce cidden kahroluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: polatlili06

Opel astra 1.6 edition Sedan için Afyon bayisinden 52000 tl fiyat aldım . Daha ucuza bulabileceğimiz bir yer var mı acaba, yoksa aralık ayını mı beklemeliyim ? Daha ucuz olacağı kesin gibi

Aldığınız fiyat bence çok iyi 2015 aralıkta 51 bine verdiler kurda yükseldi aralıkta 52 den daha aşağı fiyat olacağını sanmıyorum.
  • Fiyat bana da çok uygun geldi ama hatchback modelinde olduğu gibi kasa değişecek bu yüzden aralıkta sanki fiyatlar 50000 tl ye düşer gibi geliyor.

• polatlili06 P kullanıcısına yanıt
    astra sedan için yeni kasa söylentisi var ama yakın zamanda çıkmayacağıda söylenmişti... yabancı sitelerde de ben bilgi bulamadım...
  • Ben astra h kasa kullanıyorum . Opel gerçekten konforlu araba inşallah kasım - aralıkta 50000 tl' ye düşer. Bu fiyata da kaçmaz gibi geliyor . Yarın Uşak Opel'e gideceğim , bakalım onlar ne diyecek buradan yazarım .

• Az önce Uşak arden Opel bayisine gittim yarını beklemedim. Ellerinde sadece bir tane siyah Sedan edition kalmış 53.000 tl Dedi . Aralık ayına fiyatlar düşer mi dedim, mutlaka düşer eğer aceleniz yoksa bekleyin Dedi.

• quote:

Az önce Uşak arden Opel bayisine gittim yarını beklemedim. Ellerinde sadece bir tane siyah Sedan edition kalmış 53.000 tl Dedi . Aralık ayına fiyatlar düşer mi dedim, mutlaka düşer eğer aceleniz yoksa bekleyin Dedi.

50bine düşeceğini sanmıyorum. 2 3 bin için 3 4 ay beklenmez bence. Fiyat gayet uygun, yerinizde olsam alırdım.

• quote:

Az önce Uşak arden Opel bayisine gittim yarını beklemedim. Ellerinde sadece bir tane siyah Sedan edition kalmış 53.000 tl Dedi . Aralık ayına fiyatlar düşer mi dedim, mutlaka düşer eğer aceleniz yoksa bekleyin Dedi.

cok yakıyomus ve yokusta az cekıyo denılıyor ama

• Opel astra sedanda edition plus olani tercih etseniz daha iyi olur gibi geliyor bana. Tabi butceniz uygunsa. Cok fiyat farki yok arada

• Edition plus 55.000'e bırakırım Dedi çalışan arkadaş . Ben de plus olanı alacağım ekstrası çok fazla.

• Cuma aksamina kadar gecerli %16 indirim var 3 serilerinde, 40.yil 155350 TL, sportline 136000 TL.

Bana İstinye Borusan'dan verilen fiyatlar bu şekilde, 1 ay once 40. Yili 171 civarina alan arkadaslar vardi.

https://forum.donanimhaber.com/m_58868558/mpage_787/tm.htm
  • Mersinde nerdeyse Bütün markaları gezdim nerdeyse auris astra hb mazda 3 hb leon tdi 308 egea hb. Hepsinde bişiler bişiler eksik fazla kafam karıştı hondaya da uğradım civic yeni kasa 2 ay ekimde gelecek dedi kesin mi dedim evet benzinli 1.5 turbo 1.6 atmsferik dedi şuan beklemeye kaldım o zamana kadar motosikletle idare edip civic alıcam :)

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.