Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
232
Favori
314.868
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    size bayi indirimli fiyat felan vermemiş web sitesindeki listede ne yazıyorsa direk onu söylemiş
  • hyundai i 20 için 1.4 motor otomatik benzinli araç öğretmenlere %3 ek indirim varmış. peşin ödeme indirimi ile 53.000 TL fiyat verdiler. hyundai 15 bin lira %0 faiz ile 15 taksit imkanı var ancak bundan faydalanayım derseniz kalan kısım için oranları 1.30 muş. ilgilenenlere..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yara_bandi

hyundai i 20 için 1.4 motor otomatik benzinli araç öğretmenlere %3 ek indirim varmış. peşin ödeme indirimi ile 53.000 TL fiyat verdiler. hyundai 15 bin lira %0 faiz ile 15 taksit imkanı var ancak bundan faydalanayım derseniz kalan kısım için oranları 1.30 muş. ilgilenenlere..

Hangi donanım içindi bu fiyat acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i20 güzel de insan gibi yakmiyor.

• wander_ kullanıcısına yanıt
    pardon onu unutmuşum. "STYLA" demişti, tavsiye ettiğim en dolusu dedi ama bilmiyorum biz maddi olarak ilgilenmedik detaylarını sormadım.
  • Meb arkadaşlardan tavsiye almak isterim. Opel corsa 1.2 essentia otomatik 2013 model araci mi satıp sıfır bir araç almak istiyorum.
    Ne tavsiye edersiniz.Yeni kasa corsa hakkında deneyimi olan arkadaşlar var mi. Yoksa değişmeye değmez mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Hades.
    ...
    PSA
    ...
    VAG
    ...

Bunların açılımı ne?
  • S.R.YILDIRIM kullanıcısına yanıt
    Psa;peygeot citroen grubu
    Vag;volksvagen audi seat vb grubu

• quote:

Orijinalden alıntı: mecan22

Meb arkadaşlardan tavsiye almak isterim. Opel corsa 1.2 essentia otomatik 2013 model araci mi satıp sıfır bir araç almak istiyorum.
    Ne tavsiye edersiniz.Yeni kasa corsa hakkında deneyimi olan arkadaşlar var mi. Yoksa değişmeye değmez mi

Corsa için iyi indirimler olduğunu okumuştum, aracı inceledim.

İç mekan olarak, kasa olarak fena değil. Sınıfına göre geniş, ferah.

Tipi çok kötü. Bu sınıfta en çirkin araç bence. Ayrıca en donanımlı versiyonda bile arka camlar manueldi. Fiyat olarak da indirim yok. Motor ve şanzıman olarak da hala ideal bir seçeneği yok. Yarı otomatik kötü şanzımanlar kullanılıyor hala.

Bu şartlarda tavsiye etmem.
  • Haftasonu kuzenimin sıfır olarak aldığı Corsa 1.2 arka koltuğuna oturdum ve 2010 Yarisimin arka koltuğu ile arasında dağlar kadar fark var. Corsa aşırı basık ve dar diz mesafesine sahip.

• Jetta 1.2tsi dsg beyaz renk 76500 fiyat aldik doğuştan. Bu fiyat nasil,jetta icin fiyat alan var mi yakinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calwincalwin -- 12 Temmuz 2016; 15:58:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

quote:

Orijinalden alıntı: mecan22

Meb arkadaşlardan tavsiye almak isterim. Opel corsa 1.2 essentia otomatik 2013 model araci mi satıp sıfır bir araç almak istiyorum.

Corsa için iyi indirimler olduğunu okumuştum, aracı inceledim.

İç mekan olarak, kasa olarak fena değil. Sınıfına göre geniş, ferah.

Tipi çok kötü. Bu sınıfta en çirkin araç bence. Ayrıca en donanımlı versiyonda bile arka camlar manueldi. Fiyat olarak da indirim yok. Motor ve şanzıman olarak da hala ideal bir seçeneği yok. Yarı otomatik kötü şanzımanlar kullanılıyor hala.

Bu şartlarda tavsiye etmem.

1.2 essentia 2012 easytronic kullanıcısıydım...Sattım Seat Toledo Aldım 2.el...Sıfır araç diyorsanız bilemem ama 2.el temiz Toledo Alın derim..Kefilim..Tek sorun arka camlar manul
  • calwincalwin kullanıcısına yanıt
    1.2 tsi manuel optimal paket 2 ik ay önce aldım. Jetta, corolla, civic ve octavia arasından octiye karar verdim. Bakmanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seymetu

1.2 tsi manuel optimal paket 2 ik ay önce aldım. Jetta, corolla, civic ve octavia arasından octiye karar verdim. Bakmanızı öneririm.

Bizde düşündük octavia fakat uzunca bir sure arac yok diyorlar. Dsg dusunuyoruz,donanım kıyaslamasi yapinca biz jetta ya karar verdik. Siz manuel de ne kadar indirim aldınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: calwincalwin

Jetta 1.2tsi dsg beyaz renk 76500 fiyat aldik doğuştan. Bu fiyat nasil,jetta icin fiyat alan var mi yakinda

Hangi donanım?

• İzmirde aldığım fiyatlar passat trendline + hız sabitleyici 81.000,seat Toledo style 57.000,Hyundai elantra benzinli otomatik 63.500

• quote:

Orijinalden alıntı: calwincalwin

quote:

Orijinalden alıntı: seymetu

Bizde düşündük octavia fakat uzunca bir sure arac yok diyorlar. Dsg dusunuyoruz,donanım kıyaslamasi yapinca biz jetta ya karar verdik. Siz manuel de ne kadar indirim aldınız.

Ben aldığımda bayide bir tane vardı ve aradığım yerlerin hiçbirisinde yoktu. 62500 e aldım biraz tanıdık indirimi gibi oldu benimki. Fiyatlar sürekli değiştiği için sipariş anındaki fiyattan tam emin olmamakla birlikte 2500-3000 gibi bir indirim oldu.
  • Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    Comfortline

• calwincalwin kullanıcısına yanıt
    ben de 76900 fiyat aldım beyaz dsg comfortline 1.2.

71900 e 1.2 tsi platinyum gri comfortline manuel. yarın kaporayı yatırıp haftaya aracı alacağım inşallah bir aksilik çıkmazsa.
  • 2016 208 active benz otomatik 1,2 82 hp metalik boya geri görüş kamerası dahil 54000 tl

2016 208 active benz otomatik 1,2 82 hp metalik boya cam tavan geri görüş kamerası.15 jant dahil 56,500 tl

rakam diğer markalara göre uygun araç isteyen olursa bana pm atabilir konuşabiliriz...
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.