Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
232
Favori
314.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

quote:

Orijinalden alıntı: shooter13

arkadaşlar seattan ve skodadan fiyat aldım. özellikle filo indirimini sordum ancak aynı isme ruhsat verildiğinde filo indirimi alınabileceğini söylediler. skodadan araç almış tanıdığınız varsa bir miktar indirim oluyormuş ama fabia bakıyorsan o indirim bile 1500 tl.

Skoda eldeki araçlarına fiyat verdi:

skoda fabia 1.2 benzinli 110 beygir otomatik ve çift renk:58900 (tavan-jant ve yan aynalar aynı renkte, kalan gövde farklı renkte)
    skoda rapid spaceback 1.4 benzinli 90 beygir otomatik: 61000
    seat ibiza 1.0 benzinli 110 beygir otomatik: 51900 (sadece 2000 indirim var liste fiyatına. çok tok satıcılar, satmaya dahi çalışmıyorlar)

Önümüzdeki aylarda kampanya ve fiyatlar değişiklik gösterebilir. bayram kampanyası falan olabilir beklemek daha doğru bir strateji sanırım.

rapid spaceback 1.2 benzinlidir hocam, 1.4 benzinlisi yok

Hocam 1.4 benzinli otomatik yok mu ?

1.4 TSI Green Tec DSG / 125 HP -----> bu benzinli otomatik demek değil mi Style donanımda 66.600 fiyat var.

http://www.skoda.com.tr/models/rapid-spaceback/fiyat-listesi

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

Yeni corolla. Eyüp teki toyota kar plaza. Almayı düşünen pm den ulaşsın. Referansla gidilirse yardımcı olunur.

Ocak ayında makyajsız olanı 66.5 a almıştım. Cam filmi park sensörü dahil.

Kredi kampanyasi fln varmi acba?

Bilgim yok ama olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rapide nasil 61 bin aldiniz ben 66 dan asagi alamadm en bos otomatigine..

• quote:

Orijinalden alıntı: Cnrps

quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

quote:

arkadaşlar seattan ve skodadan fiyat aldım. özellikle filo indirimini sordum ancak aynı isme ruhsat verildiğinde filo indirimi alınabileceğini söylediler. skodadan araç almış tanıdığınız varsa bir miktar indirim oluyormuş ama fabia bakıyorsan o indirim bile 1500 tl.

skoda fabia 1.2 benzinli 110 beygir otomatik ve çift renk:58900 (tavan-jant ve yan aynalar aynı renkte, kalan gövde farklı renkte)
    seat ibiza 1.0 benzinli 110 beygir otomatik: 51900 (sadece 2000 indirim var liste fiyatına. çok tok satıcılar, satmaya dahi çalışmıyorlar)

Önümüzdeki aylarda kampanya ve fiyatlar değişiklik gösterebilir. bayram kampanyası falan olabilir beklemek daha doğru bir strateji sanırım.

rapid spaceback 1.2 benzinlidir hocam, 1.4 benzinlisi yok

Hocam 1.4 benzinli otomatik yok mu ?

1.4 TSI Green Tec DSG / 125 HP -----> bu benzinli otomatik demek değil mi Style donanımda 66.600 fiyat var.

http://www.skoda.com.tr/models/rapid-spaceback/fiyat-listesi

Aa varmis pardon hocam gozumden kacmis

• dsg sıkıntı işte yoksa f/p olarak uygun skodalar.

• C4 eat6 1.6 hdi 2015 0 km comfort plus

Bayide sifir sizce ne eder.

• SKODA OCTAVİA 1.2 OTOMATİK FİYAT ALAN VAR MI? ANKARADAYIM.
  • quote:

skoda yüncülerle görüşün güzel indirimleri var burada söylemek istemiyorum indirim fiyatını tanıdık fiyatı verdiler tabi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkk82

SKODA OCTAVİA 1.2 OTOMATİK FİYAT ALAN VAR MI? ANKARADAYIM.

Dun arkadasim aldi. 1.2 tsi dsg style donanim+cam tavan 78.000 tl

• Arkadaşlar şu piyasada peşinatı verip yüzde 0 faizle vade farksız araba sahibi olabiliyor muyuz gerçekten merak ediyorum bilgilendirir misiniz.
  • Peugeout 2008 için ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? Alınır mı?
  • Spunch1212 kullanıcısına yanıt
    Nissan Pulsar 30.000 tl için 0 faiz 20 ay'da ödeme imkanı, aylık 1.500 tl.
    30 Haziran'a kadar geçerliydi, uzatırlar mı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C0967079 -- 30 Haziran 2016; 15:55:34 >
  • eserdar E kullanıcısına yanıt
    0 faizli kredi aldığında arabanın fiyatı çok daha yüksek oluyor, bi şekilde faizi alıyorlar.
  • Takip

• eserdar E kullanıcısına yanıt
    Ankara Bayiler 74200 e Full dizel paket veriyozirdu 2 hafta önce hemde 0 faizli Kredi ile. Göral peugeot olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hdplus

Nissan Pulsar 30.000 tl için 0 faiz 20 ay'da ödeme imkanı, aylık 1.500 tl.
    30 Haziran'a kadar geçerliydi, uzatırlar mı bilmiyorum.

Teşekkürler hocam düşünülebilir aslında pulsar model ilk defa geliyormuş Türkiyeye
  • Weezer kullanıcısına yanıt
    VW 2013 sonrası DSG lerle ilgili, bakın walla bu sefer sıkıntısız yaptık diyor. Ölümü görün diyor. Benim de alasım var da hala güvenemiyorum. Araştırdığım kadarıyla motorları da diğer markaların motorlarına göre daha çabuk yağ yakmaya başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emindoner09

Ankara Bayiler 74200 e Full dizel paket veriyozirdu 2 hafta önce hemde 0 faizli Kredi ile. Göral peugeot olmalı.

Önerir misiniz?

• Önerirdim, toyota yaris aracımı satmayı düşünüp alcaktım.test sürüşü bile yaptım beğenmiştim. Sonra görevli 308 de kullanalım mı deyince hanım evt dedi ben Hayır, sonuç şu an 308 hastasıyız. Premium ve performans paketli turbo Sesi iliklere kadar hissedince 2008 rüyasından uyandık. 308 öneririz...

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.