Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
232
Favori
314.913
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Ford fiestanın dizelleri tutulur.

1.5 dizel trenx ve titanium modelleri.

Devlet ötv indirimi yapmazsa bu yıl bitmez tahminim devlet bu yıl yapazsa 2019 seçimleri için kesin yapacaktır.

piyasa çok sıkıştı otomotiv sektörü kan ağlıyor. Öyle dışarda görüldüğü gibi değil beklenen satışlar olmuyor.

%50 düşüşten bahsediyoruz. Türkiye geneli 2016 da satılan tahmini 1 milyon araçta 500.000 adet düşüş demek kaostur.

Satışlar %40-50 düşüyorsa personel ve giderleri patron düşürmek zorunda kalıyor

Ötv başlıca işsizlik sorunu.

2.elde 50.000tl araç alabilir ama üstü fiyat verilecekse sıfır almak en mantıklısı

ODD verilerine göre geçen yılın ilk 5 ayına göre otomobil satışları yüzde 10,33 azaldı. Ancak otomobil ihracatı ilk 5 ay yüzde 54 arttı. Sonuç olarak iç pazarda daralma var ancak dış satışlarda patlama var. ÖTV indirimi şu tabloda zor.

• Doğuşa tiguan 2016 2.o tdi dsg fiyat soran oldu mu var mı ellerinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fluence EDC DCi Joy var. Satıp üzerine 15-20 ekleyerek ne alınır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız iç pazardaki kar marjı, istihdam ihracatta yok, devlet ihracata çok büyük teşvikler yaptığı için iç pazardaki kadar dış pazarda hazineye vs. para kalmıyor. Şuan tüm dünyaya büyüyeceğiz, büyümemiz %5'i aşacak gibi söylemlerde bulunuluyor. Otomobil piyasası da ekonomide büyük yer kaplıyorken büyüme ve piyasayı canlandırma adına ÖTV'de bir indirim bekliyorum yaz sonuna doğru. İnsanlar milyonlarca tl yatırım yapmışken zarar etmelerine devlet göz yumamaz, aksi takdirde sermaye kayar ve tüm büyüme 2023 hedefleri suya düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzGüR-LüK -- 20 Haziran 2017; 11:12:15 >
  • i20 1.4 crdi style 65bin elite 70bin kişiye özel fiyat alındı ( defalarca araç aldığımız bir bayii.)
  • sudkaldo kullanıcısına yanıt
    güzel araba, çok beğeniyorum, o fiyatlarda alacak bir gücüm yok ama olsaydı talip olurdum aracınıza. iyi satışlar.

bu arada yakın zamanda clio ve ibiza 1.2 ref ya da style modeli için fiyat alan varsa paylaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayatgezi -- 22 Haziran 2017; 13:40:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Change.org'dan bir imza kampanyası mı başlatsak, eylem mi yapsak ne yapsak şu vergiler düşse biraz. Yazıklar olsun ya.

Bu ülkede hiçbirşey işe yaramaz maalesef yolunmaya devam
  • Seat ibiza 1.2 icin fiyat alan oldumu

• Arkadaşlar sıfır araba demişken chevrolet alınır mı ? Mesela aveo hb falan? Türkiyeden çekildiği için almayın diyorlar, bir de yedek parçacısı opel, renault grubuna satıldı. Sıkıntı olur mu ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

i20 1.4 crdi style 65bin elite 70bin kişiye özel fiyat alındı ( defalarca araç aldığımız bir bayii.)

otomatik degil dimi?
  • Weezer kullanıcısına yanıt
    I20 de otomatik dizel yok

• Arkadaşımız 2017 model Hyundai Tucson 1.6 GDi elite otomatik 102.500₺ye aldı.

• Koleos hqkkında düşünceniZ nedir arkadaşlar. 187 den 178e kadar indirebildim. Normalde kodiaq alacaktım ama piyasada ve gelen siparişlerde yok. Hepsi satılmış.

Geçerken renoya uğradım ve koleosu test ettim. Dış ve iç görünüşü beni tatmin etti. Kullanılan motor ve şanzıman yetersizliği ve ileri vadede pekte tutmayacağının farkındayım. Ama ne bileyim fiat 500x bile 114 binli rakamlardayken koleosta pek mantıksız gelmiyor

• Fiat egea ve fiorino otomatik kampanya yapmış. Reklmları dönüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: conqierors

Fiat egea ve fiorino otomatik kampanya yapmış. Reklmları dönüyor

fiorina otomatik ,yarı tip olan mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahh46

Koleos hqkkında düşünceniZ nedir arkadaşlar. 187 den 178e kadar indirebildim. Normalde kodiaq alacaktım ama piyasada ve gelen siparişlerde yok. Hepsi satılmış.

Geçerken renoya uğradım ve koleosu test ettim. Dış ve iç görünüşü beni tatmin etti. Kullanılan motor ve şanzıman yetersizliği ve ileri vadede pekte tutmayacağının farkındayım. Ama ne bileyim fiat 500x bile 114 binli rakamlardayken koleosta pek mantıksız gelmiyor

şahsi fikrim kağıt üstünde iyi bir araç.
    kayınpederim de 3008 var olmuş fiyatı 160 küsür.
    arkadaşımda kadjar var olmuş 130 küsür.
    buradan bakarsak alınabilir bir araç
    benzin sıkıntın yoksa 2,el muhabbetine skoda alınır.
    ama teknoloji olsun diyorsan kaleos.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

hyudai..Renault .. pejo ozellıkle ayın son haftaları gıdıyorum.. burunlarından kıl aldırmıyorlar

abi hedef tutarsa oda yüzde 1 kazanacağız diyor çıplak rakamdan

300-400 tl için koca galeri onca çalışan tutmak nasıl bır mantık o zaman

hele pejo.. aracın onune bır rakam yazmışlar.. en sorunlu 1.2 benzınlı etg5 olan modelde.. 61936

61935 bıle olmaz dedıler .. komedı yanı.. beter olsunlar

Yalan söylüyorlar kardeşim en kötü ihtimal % 10 kazanıyorlardır. Yoksa döndüremezler. Dedikleri rakamlarla stoklarında tuttukları araçların ocak ve temmuz badrollerini bile ödeyemezler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: riderman

quote:

Orijinalden alıntı: emrahh46

Koleos hqkkında düşünceniZ nedir arkadaşlar. 187 den 178e kadar indirebildim. Normalde kodiaq alacaktım ama piyasada ve gelen siparişlerde yok. Hepsi satılmış.

şahsi fikrim kağıt üstünde iyi bir araç.
    kayınpederim de 3008 var olmuş fiyatı 160 küsür.
    arkadaşımda kadjar var olmuş 130 küsür.
    buradan bakarsak alınabilir bir araç
    benzin sıkıntın yoksa 2,el muhabbetine skoda alınır.
    ama teknoloji olsun diyorsan kaleos.

Carviser koleos test videosunu izlemenizi tavsiye ederim baya gömmüşler aracı. Ayrıca benzin kanalı kodiaq test videosu var orada yorumlarda kanal sahibi iki araç arasında kodiaq için açık ara alır yorumu yapmış.

Kardeşimde kodiaq var full paket 4*4 ama fiyatı 170 civarına almışlar. Araç güzel ciddi anlamda da büyük. Otoparkta yukarıdan bakıyorum yanında tiguan var ufacık kalmış yanında. Ben çok beğendim aracı ama 170 ben olsam vermem. Araç fiyatlarından haberim var ama kodiaq en alt donanımı bana daha mantıklı geliyor. Bakalım bende karoqu takip ediyorum.

• abormen kullanıcısına yanıt
    En az ne kadar kazandıkları, aynı arabanın aralık ayında 2016-2017 fiyatfarkından ortaya çıkıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honda civic elegance 1.6 fiyat alan var midir

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.