Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
232
Favori
314.924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kredi cekip birikim yaparım diye düsündüm aklımda punto evo falan var ama focus mu alsam diye düsünüyorum ne dersin hocam ikinci eli iyi hangi arac iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prim yapsın istiyorsan her araba alınır.

Focus daha iyidir ancak en iyi primi VW grubu yapıyor.

Yinede en beğendiğini al devir değişti araba alıpta zarar eden yok hergeçen gün zam.

Fiesta 1.0 alma da ne alırsan al.

Focus parasına aynı paraya

Skoda rapid 1.2

Octavia 1.0

Yeti 1.2

Toyota corolla

Jetta

Opel astra 1.6 (en ucuz 1.6 atmosferik araç bu seğmentte 60.000tl civarı )

Kia ve nissan juke da alabilirsin almak istediğin seğment en tutulan seğment her markanın aracını bulabilirsin.

Liste fiyatlarından %3-4 indirim verirler oradaki fiyatlardan düşerek hesapla

Focus dersen alınır ama o paraya aynı kalite belki daha kaliteli başka marka modelede bak az para değil focusta

Focuslarda baskı balatada aspet mi neydi o kullanılmamış o yüzden araç ilk kalkışta 1 viteste rampada isr yada yüklü ise kalkarken vııın diye debriyaj balatasından ses geliyordu

Servis hepsinde var diyordu

Sebep balatadaki kansorejen maddeyi çıkarınca ses yapar hale gelmiş

Tıpkı aspetli fren balatası ses yapmazken aspetsiz fren balatası öter bu olay baskı balatadanın balatasındada vardı

Kronik hata.

Bu arada bende fiesta 1.5 var ondan ford konusuna biraz aşinayım

• quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

ford fiesta 1.0 gtdi powershift önerir misiniz tutulan bir arac mı 30 bin tl sıfır faiz kampanyası var

Bizde var 1.0 ecoboost manuel red&black, motorun hizlanmasi falan cok iyi tabi ama 3 silindir, biraz gurultulu sayilir. 2. El piyasasi dusuk, bizim millet teknolojiden anlamaz :) powershift de ovulen bir sanziman degil tabi bunun yaninda

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Fiestanin tutulanlari hangisi hocam

1.6 otomatik 2015 trend x ler nasıl ikinci el

• Başlık yavaş yavaş ikinci el başlığına dönüşecek gibi 😀 Bende Seat İbiza var ama üst segmentlerde çok artış oldu. Kia modellerinde ciddi kampanyalar oluyor mu acaba?

• Oyak'tan temmuzda alınacak (sıfır) Renault Kadjar'ımı uygun fiyata devredeceğim. Düşünen olursa benimle irtibata geçebilir.

İlan linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sudkaldo -- 18 Haziran 2017; 23:39:55 >
    Mercedes a180 için ne yorum yaparsınz acaba

dizel şöyle temız 40-50 bınde bulsam dıyorum.. 80 bın cıvarı 2013 ler

parçasıdır hafıf dokunmada bıle tramer sısmesıdır bunlar korkum

lamba değişti yazıyorlar 8 bin tramer..insan da korkuyor artık 2.el alırken.. iyi mi oldu kotu mu bu tramer işi anlamadım
  • omer14 kullanıcısına yanıt
    Hocam daha 1 ay olmadı audi a3 kullanıyorum kaldırımın oraya sağ ön köşeyi sürttüm, kapı ve çamurluk değişti 9 bin 250 hasar kaydı oluştu yetkili serviste yapılan işlemler maalesef böyle artık. Ama mutlaka servis resimlerini faturasını isteyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

Mercedes a180 için ne yorum yaparsınz acaba

dizel şöyle temız 40-50 bınde bulsam dıyorum.. 80 bın cıvarı 2013 ler

parçasıdır hafıf dokunmada bıle tramer sısmesıdır bunlar korkum

lamba değişti yazıyorlar 8 bin tramer..insan da korkuyor artık 2.el alırken.. iyi mi oldu kotu mu bu tramer işi anlamadım

Kuzende amg'si var. Geçen bir jant yamulttu. 4000 TL verdi yaptırmak için. Ayrıca oldukça sert bir araba olduğunu da söyleyeyim.
  • graystorm kullanıcısına yanıt
    hocam sağ ön köşeyi sürtmeyle kapının ne alakası var?hadi çamurluğu anlarım da..
  • Bi ara ÖTV düşecek diye burada bir kaç kişi milleti kandırdı hala sıfır araç arayan var

• FIAT 500X

Cross Plus 1.6 Multi Jet 120 HP DCT 2016 model TL 98.900 TL; 2017 fiyatı 114.900 TL
  • asi1311 A kullanıcısına yanıt
    hocam sağ ön köşe yanlış kelime olmuş sağ ön alt taraf, marşpiyel, çamurluk ve kapı birleşim noktası olacaktı
  • graystorm kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam.geçmiş olsun.
  • Seat İbiza 1.0 EcoTSI DSG Style için yakın zamanda fiyat teklifi alan oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ford fiestanın dizelleri tutulur.

1.5 dizel trenx ve titanium modelleri.

Devlet ötv indirimi yapmazsa bu yıl bitmez tahminim devlet bu yıl yapazsa 2019 seçimleri için kesin yapacaktır.

piyasa çok sıkıştı otomotiv sektörü kan ağlıyor. Öyle dışarda görüldüğü gibi değil beklenen satışlar olmuyor.

%50 düşüşten bahsediyoruz. Türkiye geneli 2016 da satılan tahmini 1 milyon araçta 500.000 adet düşüş demek kaostur.

Satışlar %40-50 düşüyorsa personel ve giderleri patron düşürmek zorunda kalıyor

Ötv başlıca işsizlik sorunu.

2.elde 50.000tl araç alabilir ama üstü fiyat verilecekse sıfır almak en mantıklısı

• quote:

Orijinalden alıntı: graystorm

hocam sağ ön köşe yanlış kelime olmuş sağ ön alt taraf, marşpiyel, çamurluk ve kapı birleşim noktası olacaktı

değer kaybı ıstedınız mı sigortadan.. şimdi satarken mecbur degişensız araçlara gore uygun yazmanız gerekecek

mıllet kazalı bu yaftası koyacak

bır suru dert
  • hyudai..Renault .. pejo ozellıkle ayın son haftaları gıdıyorum.. burunlarından kıl aldırmıyorlar

abi hedef tutarsa oda yüzde 1 kazanacağız diyor çıplak rakamdan

300-400 tl için koca galeri onca çalışan tutmak nasıl bır mantık o zaman

hele pejo.. aracın onune bır rakam yazmışlar.. en sorunlu 1.2 benzınlı etg5 olan modelde.. 61936

61935 bıle olmaz dedıler .. komedı yanı.. beter olsunlar
  • omer14 kullanıcısına yanıt
    Tek taraflı kazalarda değer kaybı talep edilmiyor.

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.