Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
232
Favori
314.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sadbul

quote:

Orijinalden alıntı: abormen

Bugün kayseri audi yi aradım. A3 sedan 1.0 benzinli dinamik 113 bin dedi. 50 bin liraya da 0 faiz varmış. A3 dizel sport 155 bin. Q2 dizel dizayn 175 bin.Q2 1.0 sport 141 bin lira fiyat verdiler.

A3ler uygun diğerleri liste fiyat yanlış bakmadıysam.Hatta Q2 design listeden pahalı.

Bunu mt bayana bende söyledim cevabı; liste fiyatları paketsiz fiyatlar gelen araçların hemen hepsi paketli geliyor dedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • leon 1.6 tdi dsg opsiyon olarak cam tavan ve işe yarar diğer opsiyonlar dahil sorupta fiyat alanlar varmı. bayide bulunan araçlarda opsiyon sıkıntısı var eğer sorduklarınız varsa fiyatta uygunsa söylermisiniz
  • Seat demişken Toledo lara da bakın bence arakdaşlar. 1 yıldır kullanıyorum, 550 litre bagaj (Liftback) , 1.4 TDI DSG otomatik şanzıman yakıtı da kaçışı da gayet tatminkâr.
  • Merhaba,

Renault megane IV Touch edc 110hp dizel sedan + otomatik far ve yağmur sensörü + dijital klima 92bin tl Bursa otostok. 2016 model kalan araçları veriyorlar. Araçlara plaka takılmış ama araçlar sıfır, filo olarak çıkarılmış. Liste fiyatı şuan bu aracın 111bin tl. Ellerinde beyaz, siyah ve gri var. Ben gri aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veritabanı -- 8 Haziran 2017; 21:0:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=126784889 bisıcak fırsatta benden gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Veritabanı

Merhaba,

Renault megane IV edc 110hp dizel sedan + otomatik far ve yağmur sensörü + dijital klima 92bin tl Bursa otostok. 2016 model kalan araçları veriyorlar. Araçlara plaka takılmış ama araçlar sıfır, filo olarak çıkarılmış. Liste fiyatı şuan bu aracın 111bin tl. Ellerinde beyaz, siyah ve gri var. Ben gri aldım.

donanım paketi ne oluyor
  • Geçen sene bu konuya günde gelen mesaj sayısına yetişemiyordum.

Bu yıl hiç araba satın alan yok burdan bile belli oluyor satışların düşüşü

• quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Geçen sene bu konuya günde gelen mesaj sayısına yetişemiyordum.

Valla bana göre öyle değil. Bende sizin gibi düşünüyorum fakat bir bakıyorum küçük ilçelerde bile önceki kasa 320 ler dolu. Sonra diyorum herhalde para bitek bize uğramıyor Allah daha çok versin tabide. Sonra E5 e bi çıkıyorum a4 s class a6 1 ve 3 serisi kızılay dağıtmış gibi zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İplenmemekten Bıkan Adam

quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Geçen sene bu konuya günde gelen mesaj sayısına yetişemiyordum.

Valla bana göre öyle değil. Bende sizin gibi düşünüyorum fakat bir bakıyorum küçük ilçelerde bile önceki kasa 320 ler dolu. Sonra diyorum herhalde para bitek bize uğramıyor Allah daha çok versin tabide. Sonra E5 e bi çıkıyorum a4 s class a6 1 ve 3 serisi kızılay dağıtmış gibi zaten.

nüfus çok fazla %5-10 luk zengin kesim ortalama üstü araba alsa yollar doluyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: texmo

quote:

Orijinalden alıntı: Veritabanı

Merhaba,

Renault megane IV edc 110hp dizel sedan + otomatik far ve yağmur sensörü + dijital klima 92bin tl Bursa otostok. 2016 model kalan araçları veriyorlar. Araçlara plaka takılmış ama araçlar sıfır, filo olarak çıkarılmış. Liste fiyatı şuan bu aracın 111bin tl. Ellerinde beyaz, siyah ve gri var. Ben gri aldım.

donanım paketi ne oluyor

Yazdıklarım Touch pakete ilave yazmayı unutmuşum.

• Arkadaşlar q2 yi inceleme fırsatım oldu, umduğumdan çok küçükmüş. Eskiden bi ara nissan note lara heves edip baktığımda yaşadığım hayal kırıklığını yaşadım.

• İplenmemekten Bıkan Adam kullanıcısına yanıt
    çünkü benzin ve hayat pahalı o yüzden dışarda avmlerde vs zenginler geziyo

fakir evde çay içiyo

• Merhaba, elimde 40.000 TL nakit para var. İç ve bagaj hacmi geniş, otomatik vites bir araç arıyorum. Firmaların sıfır faizli kredi imkanlarıyla, bana hangi marka/model araç önerebilirsiniz?
  • dangerous kullanıcısına yanıt
    İç hacim geniz ancak bagajı küçük araba işinizi görecekse Hyundai İ10 otomatik tavsiye ederim kullanması son derece zevkli.
    Ancak daha geniş hacme ihtiyacınız varsa Seat İbiza 1.0cc Eco Tsi Dsg alınabilecek en uygun araba sanırım sıfırını 60.000tl'ye alabiliyorsunuz.Bu arada 1-2 aya kadar yeni kasası geliyor ancak fiyatlar oldukça yükselecekmiş.
  • kobe_bryant1977 kullanıcısına yanıt
    İbiza için bayilerin sıfır faiz kredi kampanyası var mı hocam? Ben sitesinde göremedim de.
  • Kia Sorento Prestige 2016 2.0 Dizel Otomatik 4x4 - 223.000 TL kampanyalı liste fiyatı 269.900, 2017 fiyatı 297.900

• PSO J318.5-22 kullanıcısına yanıt
    Biraz üslubunuza dikkat edin, kimin ne alıp sattığı sizi ilgilendirmez, hakaret etme hakkı da vermez

• quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

İbiza için bayilerin sıfır faiz kredi kampanyası var mı hocam? Ben sitesinde göremedim de.

Sıfır faiz fırsatı yok ancak 36 ay kredi veriyolar. Ödeme planı olarak şu şekilde izah edeyim . Araç bedeli 67 bin tl 25 bin tl peşin 42 bin tl kredi. 36 aylık kasko fiyatı da dahil olarak toplamda ödeyeceğin rakam 35 ay normal taksit ve son ay 30 bin civarı ödeme ile toplamda 90 bin tl ye geliyor 3 sene içerisinde.
  • dangerous kullanıcısına yanıt
    Selamlar.
    İç hacmi kısmını bilemem ancak ford fiesta 1.6 pwshift 63 bin tl 30 bin tl 15-18 ay sıfır faiz 33 bin tl de peşin ödeme ile alabilirsiniz. Haziran ayında 1400 tl zam ile 64400 civarına geldi ancak halen mayıs fiyatı ile verenler olabilir.
  • suleymaneren kullanıcısına yanıt
    Selamlar
    61.000 tl 1.o eco tsi dsg s&s olarak aldım.
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.