Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
232
Favori
314.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emreonline17

1.0 eco tsi otomatik seat ibiza var o paraya. eğer araba tatmin ederse motor güzel motor. manuel desen ya da 10 bin yukarısına çıksan seçenek çoğalır.

60k hatta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yakınlarda audi a3 q2, bmw mercedes fiyatı alan oldumu. İndirimler be durumda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camperz

60bine benzinli otomatik sıfır araç var mı ?

i20 ve i10 bakabilirsiniz
  • A4 1.4 TFSİ SPORT stronic sunrooflu
    liste f. 217562
    alınan f. 186000

A4 1.4 TFSİ DESİGN stronic sunrooflu
    liste f. 206414
    alınan f. 175700
  • Haftasonu Opel Reis te idik koskocaman yazmışlar:
    MTV Yİ BİZ ÖDEMİYORUZ diye

Malum E180 kasa yenilendi.
    Türkiyede kalmış mıdır hiç eski kasa 2016?
    Umut fakirin ekmeği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umityasar -- 23 Mayıs 2017; 13:0:6 >
  • emreonline17 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Kayınço bugün kullanmis yarın almaya gideceğiz. Tam 60a bırakmış.

• 50 bin tl ile vergisiz alınabilecek orta segment araç var mıdır acaba? Bir de vergisizden kasıt ötv+kdv mi ? Diplomatik araç indirimi kullanma hakkım var ancak bı konuda bilgim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: mituys

A4 1.4 TFSİ SPORT stronic sunrooflu
    liste f. 217562
    alınan f. 186000

A4 1.4 TFSİ DESİGN stronic sunrooflu
    liste f. 206414
    alınan f. 175700

Desiğne olan modelini (sanruflu) ÖTVLI 178 bine, OTV'SIZ 112 Bine bıraktı kartal doğuş..

• mrvolkan kullanıcısına yanıt
    1.6 trend x- benzin, beyaz a 67 bin, diğer renklerden .....gri ye 67750 gibi rakamı bıraktı ankara telefonda, ama beyaz renk aracın şuan olmadığı geldiğinde fiyatta değişiklik olabileceğini belirtti, diğer renk elinde vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydiin

1.6 trend x- benzin, beyaz a 67 bin, diğer renklerden .....gri ye 67750 gibi rakamı bıraktı ankara telefonda, ama beyaz renk aracın şuan olmadığı geldiğinde fiyatta değişiklik olabileceğini belirtti, diğer renk elinde vardı.

Hocam fiyat duz vites icin sanirim?
    Bayi isminide vrebilir misniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buraya da yazayım, 60 civarına dizel manuel sedan araç isteyen arkadaşlar için bayiler 2016 model C-Elyseeleri bırakıyor, baksınlar derim. Yeni kasaları 60-65 civarda.

• İki model için fiyat alan arkadaş var ise yazmasını rica ediyorum. Honda civic elegance eco ve civic hb. Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: disaster85

İki model için fiyat alan arkadaş var ise yazmasını rica ediyorum. Honda civic elegance eco ve civic hb. Teşekkür ederim.

Honda civic elegance eco+LPG+otomatik = 95.000 Ağlanacak haldeyiz de hadi hayırlısı...
  • bende bugün nissan QashQai sordum 2017 dizel otomatik vites tekna 118.300tl, benzinli otomatik vites tekna 104.500tl, benzinli otomatik vites skypack 108.000tl fiyat verildi izmir'de. daha uygun fiyat alabile var mı?
  • Qasqai makyajli bu yaz gelecek deniyor .. vakti olan beklemeli bence

• TheDoCT T kullanıcısına yanıt
    2017 model dizel otomatik vites tekna liste fiyatı 140.000 gözüküyor. Bir yanlışlık yok di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: polatlili06

50 bin tl ile vergisiz alınabilecek orta segment araç var mıdır acaba? Bir de vergisizden kasıt ötv+kdv mi ? Diplomatik araç indirimi kullanma hakkım var ancak bı konuda bilgim yok

ötv'den muaf olursunuz sadece %18 kdv ödersiniz. ona göre kendiniz hesaplayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

quote:

50 bin tl ile vergisiz alınabilecek orta segment araç var mıdır acaba? Bir de vergisizden kasıt ötv+kdv mi ? Diplomatik araç indirimi kullanma hakkım var ancak bı konuda bilgim yok

ötv'den muaf olursunuz sadece %18 kdv ödersiniz. ona göre kendiniz hesaplayın.

Diplomatlar bazı şartlar altında KDV ödemeden hizmet/mal alabiliyorlar (araç dahil)

• Evet hocam sordum kdv ve ötv den muaf olarak araç alabiliyormuşum. Sıcağı sıcağına fiyat aldım belki benim durumumda olan vardır diye paylaşmak istedim ; passat 1.4 tsi manuel 56500tl, mercedes c200d confort 98000 tl, golf 1.0 tsi manuel 49000 tl . Hepsi 2017 model .

• quote:

Evet hocam sordum kdv ve ötv den muaf olarak araç alabiliyormuşum. Sıcağı sıcağına fiyat aldım belki benim durumumda olan vardır diye paylaşmak istedim ; passat 1.4 tsi manuel 56500tl, mercedes c200d confort 98000 tl, golf 1.0 tsi manuel 49000 tl . Hepsi 2017 model .

Hocam Allah aşkına fiyat paylaşıp moralimizi bozma gözünü seveyim, neredeyse dizel Polo fiyatına Mercedes alıyorsun. Yani biz biliyoruz "ehonomi çoh eyi" ama 3 yıllık maaşımla anca B sınıfı alabiliyorken yoldan çıkarma bizi.
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.