Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3.198
Cevap
253
Favori
289.204
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR
Giriş
    185 Mesaj

O zaman %100 değil %500 ötv, 10TL Euro kuru müstehaktır bu millete diyecek bişeyim kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sky__walker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Çavuş
    72 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DeeD

quote:

Orijinalden alıntı: tripleE

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba.

Araba markalarını ve kampanyaları son dönemde detaylı bir şekilde araştırmış olup, deneme sürüşlerine katılmış biri olarak, gerçekten piyasada alınabilecek f/p aracı ne yazık ki bulunmamakta. 3-4 ay önce 83 e sattıklerı aracın fiyatını 90 a çekip daha sonra indirim yaptık 86 ya düşürdük gelin görüşelim diye arayan firma yetkilileri gerçekten çok trajikomik bir durumun yansıması. Corolla dan Civic'e kadjar'dan megana focustan ona buna şuna hepsine bakıp araştırmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki sıfır araca verilen ve istenen paralar o kadar o kadar anlamsız ve yüksek ki gerçekten içler acısı bir durumdayız...
    Ne 105.000 TL ye benzinli lpg li civic eder, ne de 90 bine orta paket benzinli tüplü corolla... Ne 1.2 megane 90 bin edecek bir araba ne de dolu bir tdci focus 120 bin... saysak akşama kadar bitmez bu saçma vergi ve fiyat politikası. İnsanımız ne benzini değerinde alabiliyor, ne de arabayı... Ne teknolojiyi değerinde kullanabiliyor ne de hayatı tadında yaşayabiliyor. Gerçekten o kadar vahim bir haldeyiz ki, Sıfır araç üreten koskoca dünya markaları Mercedes ler BMW ler bile bizim devletimize ödediğimiz para kadar kar etmiyorlar bir araçtan... Avrupada insanlar 10 maaşları ile astralara golflere binerken bizim vatandaşımız 30 maaşıyla ancak bir golfün ötv sini ödeyebiliyor... Ne kadar içler acısı bir durumda olduğumuzu görmektense, arabanın liste fiyatı 120.000 miş ama "113.000 e çıkarttım ben hahahah işte budur!! " demek daha kolay geliyor, acı ama gerçek... Hiçbir devlet politikası halkını köle gibi kullanıp sırtından geçinmek üzere kurulmamalıdır. Üreten devlet herşeye sahip olur, halkını sömüren devlet ise gün gelir sömürge olmaya mahkum olur...
    Demem o ki, biraz gözlerimizi açalım, biraz aklımızı kullanalım... Ömür geçiyor, arabaya tekere motora ömrü adamak çok yanlış, imkanlarımız bu elbet farkındayım ama imkanlarımızı en iyi şekilde değerlendirip hayatın tadına bakın, hayat kısa, bir tek geçen zamanın çaresi yok....

Sonuç olarak araba almayalımmı diyoruz reisim ? Eğer öyle diyorsan içimi rahatlattın almak almamak arasındayım almıyorum.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: DeeD

quote:

Orijinalden alıntı: tripleE

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba.

Araba markalarını ve kampanyaları son dönemde detaylı bir şekilde araştırmış olup, deneme sürüşlerine katılmış biri olarak, gerçekten piyasada alınabilecek f/p aracı ne yazık ki bulunmamakta. 3-4 ay önce 83 e sattıklerı aracın fiyatını 90 a çekip daha sonra indirim yaptık 86 ya düşürdük gelin görüşelim diye arayan firma yetkilileri gerçekten çok trajikomik bir durumun yansıması. Corolla dan Civic'e kadjar'dan megana focustan ona buna şuna hepsine bakıp araştırmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki sıfır araca verilen ve istenen paralar o kadar o kadar anlamsız ve yüksek ki gerçekten içler acısı bir durumdayız...
    Ne 105.000 TL ye benzinli lpg li civic eder, ne de 90 bine orta paket benzinli tüplü corolla... Ne 1.2 megane 90 bin edecek bir araba ne de dolu bir tdci focus 120 bin... saysak akşama kadar bitmez bu saçma vergi ve fiyat politikası. İnsanımız ne benzini değerinde alabiliyor, ne de arabayı... Ne teknolojiyi değerinde kullanabiliyor ne de hayatı tadında yaşayabiliyor. Gerçekten o kadar vahim bir haldeyiz ki, Sıfır araç üreten koskoca dünya markaları Mercedes ler BMW ler bile bizim devletimize ödediğimiz para kadar kar etmiyorlar bir araçtan... Avrupada insanlar 10 maaşları ile astralara golflere binerken bizim vatandaşımız 30 maaşıyla ancak bir golfün ötv sini ödeyebiliyor... Ne kadar içler acısı bir durumda olduğumuzu görmektense, arabanın liste fiyatı 120.000 miş ama "113.000 e çıkarttım ben hahahah işte budur!! " demek daha kolay geliyor, acı ama gerçek... Hiçbir devlet politikası halkını köle gibi kullanıp sırtından geçinmek üzere kurulmamalıdır. Üreten devlet herşeye sahip olur, halkını sömüren devlet ise gün gelir sömürge olmaya mahkum olur...
    Demem o ki, biraz gözlerimizi açalım, biraz aklımızı kullanalım... Ömür geçiyor, arabaya tekere motora ömrü adamak çok yanlış, imkanlarımız bu elbet farkındayım ama imkanlarımızı en iyi şekilde değerlendirip hayatın tadına bakın, hayat kısa, bir tek geçen zamanın çaresi yok....

Sonuç olarak araba almayalımmı diyoruz reisim ? Eğer öyle diyorsan içimi rahatlattın almak almamak arasındayım almıyorum.

Almamak en mantıklısı... Mecbur alınmaksa eğer ikinci el en mantıklısı. Paranızı başa saçmayın vergilere....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Er
    5 Mesaj
    Opel Astra sedan edition plus +bayi çıkışı lpgli için yakın zamanda fiyat alan var mı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Sisteme baktım ödenmemiş gibi görünüyor. Sinir oldum. Ne tavsiye edersiniz?

Bayiyi henüz aramadım ama piyasa üç kâğıtcı kaynadığı için ödemeye yanaşmayacak gibime geliyorlar

27 Nisanda 61750 ye aldık 500 tl sigorta onlar karşıladı birde kerter koruma hediye edildi 61000 e aldık diyelim. Lpg için fiyat almıştık ama unuttum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    chh73 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nereden aldınız

|
    |
    DoctorEconomy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI Z97A GAMING 6 " Intel Core i7 4790K "MSI GTX 970 gaming 4G "Kingston HyperX Beast 16GB(4x4GB) 2400MHz " Samsung 850 EVO 250GB "Cooler Master HAF 922 "Cooler Master G750M 80 PLUS 750W "Cooler Master Hyper 212 Evo " BenQ XL2420Z 24"
  • Binbaşı
    1497 Mesaj

Bazı bayiler yatırmıyor. iki ay önce 301 aldım MTV,Yı kendim ödeyecegime dair sözleşme imzalattilar

|
    |
    komikadam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ankara reis ten il dışından gelene indirim yapıyorlardı opal a da sorun derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Camperz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: chh73

Opel Astra sedan edition plus +bayi çıkışı lpgli için yakın zamanda fiyat alan var mı.

Lpg fabrikasyon mu yoksa Honda gibi sonradan mi takiliyor.Fiyatlar ne acaba son olarak bilgi alırsanız paylaşır mısınız?
    |
    |
    Egea 1.4 urban beyaz renk 60.500 telefondan 2 bayiden de aynı fiyat alındı...

|
    |

haftasonu ford bayiine gittim, mtv nin alıcıya ait olduğunu a4 e kocaman yazıp asmışlardı. sizin aracın pazarlığını yaparken onu konusup konuya açıklık getirseniz daha iyi olurdu diye düşünüyorum. sıfır araç da bu mtv olayına bi çözüm bulsalar iyi olur aslında mayıs haziranda araç alıyorsun mtv ödetiyor temmuzda bir kez daha ödüyorsun, bir yıllık vergiyi aya paylaştırsalar yada trafik sigortasına ekleseler aracı aldığın tarihte başlasa bence daha mantıklı ama birilerinin işine gelmez galiba.
    |
    |

Yalandan yüzüme gülen dünyada...

2003 Astra G--> 2011 Astra H --> 2017 Focus--> 2020 Passat
  • Çavuş
    48 Mesaj

okulumda bir arkadaş lpg+ navi +geri görüş +cam çıtası +bagaj havuzu = 68.500 gibi bi rakama aldı, ankaradan
    |
    |
    sadbul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yalandan yüzüme gülen dünyada...

2003 Astra G--> 2011 Astra H --> 2017 Focus--> 2020 Passat
  • Yarbay
    4863 Mesaj
    Opel benim 500 tl araç sigortamı karşıladı Renault'da vs oda yok
    |
    |
    60bine benzinli otomatik sıfır araç var mı ?
    MSI Z97A GAMING 6 " Intel Core i7 4790K "MSI GTX 970 gaming 4G "Kingston HyperX Beast 16GB(4x4GB) 2400MHz " Samsung 850 EVO 250GB "Cooler Master HAF 922 "Cooler Master G750M 80 PLUS 750W "Cooler Master Hyper 212 Evo " BenQ XL2420Z 24"
  • Yarbay
    2275 Mesaj
    focus için fiyat alan varmı
    liste fiyatı 83.050 ₺
    |
    |

Anahtar teslim olarak aldıysanız ilk mtv bayiye aittir. ama büyük ihtimal mtv yi tüm ruhsat vs plaka işlemlerini yapan takipçi öder. ayın 12 sinde almışsınız 4 iş günü olmuş. süre normal. aynı günde pek ödenmiyor :) perşembe-cumaya kadar bekleyin yine ödenmez ise bayiyi arayın
    |
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.