Şimdi Ara

SIFIR KM ARAÇ ALACAKLAR TOPLANALIM, İNDİRİM KAZANALIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
2
Favori
7.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar her gün forumdan takip ettiğimiz kadarıyla bir çok arkadaşımız araba sahibi oluyor. Gelin şöyle bir ana konu açalım;

ARABA ALACAKLAR KULÜBÜ ! ! !

Peki ne olacak bu kulüpte?

Araba almak isteyen her arkadaş, hangi arabanın hangi donanım seviyesini alacağını yazacak. Şehrini belirtecek. Mesela Konya'da yaşayan bir arkadaş Konya dışında Ankara için de opsiyon diyecek ve iyi bir indirim olursa gelip arabasını Ankara'dan alacak gibi.

Atıyorum 5 kişi model farketmeksizin Opel marka bir araç almak istedi. 2si Insignia, 1i Corsa 2si de Astra mesela. Bu 5 kişi için aynı anda aynı bayi için pazarlığa oturulacak.

Bu şekilde çok sayıda aracı aynı anda satacak olan bayi gayet tatminkar bir indirim yapacak. Mesela Astra III HB için bu gün 40bin lira fiyat aldım. Eğer 5-6 kişi olsak ben bu fiyatın kesinlikle 39 bin gibi bir fiyata düşeceğini düşünüyorum.

Emin olun, en iyi bayinin verdiği en iyi fiyatttan da ucuza araba alınabilir bu şekilde. Çünkü bayi bu 5-10 kişilik bir müşteri grubunu asla kaçırmak istemez.

Yorumlar eğer olumlu olursa bu konuyu ciddi ciddi konuşalım arkadaşlar.

Teşekkürler ! ! !

AŞAĞIDA TOPLAYALIM İSTEKLERİ

bayram1599.....................OPEL...(astra classic) veya TOYOTA...(auris).......İSTANBUL

sudkaldo..........................OPEL...(astra classic).........................................ANKARA

derebeyi01.......................OPEL...FORD...(B sınıfı modeller).........................ADANA

forza756..........................OPEL...............(astra classic)............................. ANKARA

Michael Wittmann..............SSANGYONG.......................................................

quattroporte'S..................FORD..............(fiesta)..........................................KONYA

unforgiv3n........................CHEVROLET...(aveo)............................................AYDIN

timarsizsipahi....................CHEVROLET...(aveo)............................................

`bELa...............................CHEVROLET...(aveo)............................................İZMİR

demonizer........................CHEVROLET...(aveo)............................................İSTANBUL

arjen553...........................FIAT-SEAT-CHEVROLET...(B sınıfı modeller)...........

wolfox571.........................MITSUBISHI...(lancer)..........................................

aliengin............................HONDA.......(jazz).................................................MERSİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdfg112 -- 22 Aralık 2011; 0:52:33 >

• bu aralık ayı içinde sıfır araç alacağım.istanbuldayım. düşündüğüm araç, astra clasic dizel otomatik, yada auris dizel otomatik.
  • chevrolet'de ciddi indirim var aklinizda olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konu tutar
  • ssangyong actyon sport düşünüyorum
  • Chevrolet Aveo LT Beyaz+Arka Park sensörü son zamlarla birlikte 31.500 fiyat aldım.Aydın sürtaş bilginiz olsun.
  • Bence başlığın daha netleşmesi lazım çok fantastik olmuş.
  • Grande Punto yada Punto Evo hiç olmadı Seat İbiza yada Chevrolet Aveo almayı düşünüyorum
  • Aynı kişiye fatura edilmezse grup indirimi tarzı şeyler olmuyor galiba.
  • Hevesinizi kaçırmak istemem ama sadece focus alanlar ile ilgili toplanmıştık ama bir türlü koordine olamamıştık
  • quote:

Orijinalden alıntı: colibaly

Bence başlığın daha netleşmesi lazım çok fantastik olmuş.

Önerin doğrultusunda hemen değiştirebilirim arkadaşım uyarı için teşekürler. Bence yakın çevrenizin de böyle bir konudan haberdar olmasını sağlayın.

Bu aralar bayağı Aveo satılıyor anlaşılan, bu iş tutarsa bence ilk önce Aveo'da tutar.

Üstelik sadece indirim olmak zorunda değil, mesela 3 arkadaş aynı arabayı alacaksa değerli hediyeler de isteyebilirler, body kit gibi.

Veya öneri olarak şunu sunuyorum, 3-5 arkadaş bir arabayı alırken pazarlık sonunda şöyle bir şey de isteyebilir; biz ilk 3 bakımın ücretini ödemek istemiyoruz kabul mü sayın bayi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Concrete Jungle

Aynı kişiye fatura edilmezse grup indirimi tarzı şeyler olmuyor galiba.

Zaten resmi bir filo indirimini kastetmiyorum ben kendi adıma. Örneğin Renault'un herhangi modellerinden birini almak isteyen 5 arkadaş eğer bayiye kararlılıkla şunu belirtirlerse;

"Bak sayın bayi, biz 5 arkadaş ne olursa olsun aynı bayiden araç alacağız. Şimdi ya yap bize bir güzellik, yoksa biz kalkalım"

Ben bu lafın ardından indirim yapmayacak bayi tanımıyorum
  • Chevrolet Aveo HB LTZ İzmir
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayram1599

bu aralık ayı içinde sıfır araç alacağım.istanbuldayım. düşündüğüm araç, astra clasic dizel otomatik, yada auris dizel otomatik.

Tavsiyem eaystonik ve mmt vitesten uzak durmanız olacaktır.hem ikinci elde daha fazla siler hemde ne zaman yolda birakacagi belli olmaz
  • Her yıl bu tip organizasyonlar yapılmaya çalışılır.

Ya gerçekten işe yarıyor ama araç alanlar burada paylaşmıyorlar.

Ya gerçekten işe yarıyor ama ben bundan haberdar değilim. :)

Ya işe yaramıyor ve de açılan konu ölüp gidiyor.

Seçenekler geliştirilebilir.
  • çoğunluk opel astra classic hb dizel ile chevrolet aveo da toplanmış
  • işe yarar
    filo alımı gibi
  • 40.100 tl istanbuldaki çoğu bayinin verdiği fiyat karter korumada vercek alacakolan varsa pm atsın acil belki yarın alabilirim
  • İlk sayfadan yerimizi alalım.Lazım olur.
  • Akıllıca.. Konu için teşekkürler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.