Şimdi Ara

SIFIR JETTA,OCTAVIA,COROLLA? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
0
Favori
13.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orjinalden alıntı: anti-mage

merak etme funkcıgım civicten inip comf. jettaya binince rolls a binmiş gibi oluyorsun zaten

aha prozac toplum kurbanı
  • ßen Focus Diyorum...
  • civicin bagajı 389 litredir 370 değil,bence gayet yeterli bir hacim. benim bu 3 araç içerisinde önerim civic,eğer 3ünün de içine oturursan ne demek istediğimi anlarsın,civicin konsol görüntüsü ve iç dizaynı çok güzel ve yenilikçi. motor olarak da 125lik civic motoru 0'da son hıza diğerlerinden çok daha ataktır,özellikle 3-4-5. viteslerde farkını ortaya koyar.beyaz bir civic(hastasıyım:)) alırsan pişman olmazsın. focus da beğendiğim bir araba ama hem eskimesi hem de şirket arabası olarak çok tercih edilmesi nedeniyle civic kadar seçkin olamıyor benim gözümde.
  • birader sana noluyor adam bana yazdı
    hayret bir şey ya, forum deli kaynıyor
  • Dostum ne travmasından bahsediyosun ya?
    Cok sükür gördük gecirdik,her türlü arabaya da bindik indik.Aramabımızı esirgemeyiz kimseden.
    yan komsu var cocuklar arabasının kaputuna yaslanmıs barım barım bagrıyor..
    Sen sanırım o tip insanlardan bahsediyosun.ki biz o tip insanlar degiliz..

cebimizdeki son parayla da araba almayız zaten..

ayagını yorganına göre uzatma misali..
    fakat aylık 5 milyar kazanan birinin de krediyle araba alması cok cok normal..

benim 40 milyarı kurus gecmeyecek dememin nedeni.hani fazlasına da gerek yok seklinde.
    yoksa babam gitse ona söylerler överler vs her türlü 40 milyar diye gittigi yerden 50 milyarlık araba alır cıkar..
    öyle bi adam cünkü;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: funkmaster

birader sana noluyor adam bana yazdı
    hayret bir şey ya, forum deli kaynıyor

valla bi ara dedim noluyo funkmaster arkadasının vs üyeliginde mi yazıyo bu ne falan
  • ,,,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anti-mage -- 31 Mayıs 2008; 19:56:56 >
  • Araba sosyal statuyu belli ediyo bu forumda bunu anladim . O yuzden sen sahin felan diyince oyle oldu . Benimde ne arkadaslarim var gayet durumlari iyi ama Uno su var. Her kez icin araba kavrami ayni degil zihinlerde. Senin konuya gelince konsoldan bahsetmissin , hacim olarak 3 aracta birbirinin ayni , ic tasarim olarak benim tercihim honda olurdu biraz daha genc isi duruyo, Focus sirket arabasi zaten onu ele bence :)
  • arkadaşım corollayı düşünmüyormusun binmedim kullanmadım ama başarılı bir araç olduğunu söylüyorlar
  • @ anti-mage

her ne kadar araba konusunda sana katılmasam da apaçi arkadaş biraz geyikçi, ondan fazla söylediklerine takılma ilginç birisi, neyse...

@ dallassimo

arkadaş dalga geçse de kısmen doğru yazmış, tam olarak olmasa da demek istediklerimi kısmen yakalamış, kırıcı olduğumu düşünmüyorum.
  • Ya aslında bagaj motor vs düsününce
    bagajdan civic kaybediyor arada cok büyük fark var
    jettanın 1.4 ünü öneriyorlar alınabilir aslında 41 milyar net fiyatı daha indirim falan yaparlar..
    focus her acıdan iyi ama o da dediginiz gibi,cok kiralık var,cok taksi var,cok şirket arabası gibi
    aslında alırım kullarım cok da güzel araba biliyorum ama bi türlü icim ısınmadı..

şimdi Jetta ve Yeni Octavia Elegance 1.6i 115 HP FSI 41.027 ytl

bu ikisi arasındayım
    Yeni octavianın bagajının 560 litre oldugunu ögrendim bu cok güzel
    Bir de bu Elegance donanımlısının konsolunda Navigasyon gördüm cok hos duruyor..
    Elegance donanımlısında navigasyon var mı acaba?
    ya da daha pahalılarında mı var?
  • ya funk her nekadar araba konusunda fikirlerimiz uyuşmasada senle böyle muhabbet etmeyi seviyorum

edit: dallas hocam bizde 140lık tsi var performansından cok memnunuz bi arkadaşımda 122lik var ben o arabayı sürdügümde inanamadım cünkü 122ligin performansı bile gayet iyi seni fazlasıyla tatmin edecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anti-mage -- 31 Mayıs 2008; 19:56:36 >
  • bir aracın motoru garantı süresi nedir bunları iyi araştır
    bu konuda cıvıc 1 numaradır cıvıc in tasarımı belli zaten
    o güzelliğe hayran olmamak mümkünmü
    vw nin 1.4 122hp tesi motoru çok başarılıdır ama
    bütçe 40a sınırlıysa elegance bir cıvıc 39.250ytl
    araç full + hediyeler 125hp çok cimri ve hızlı
    bir motor aracın içine binince diğerlerini elersin
    6 sene garanti honda motoru bu adamlar motor
    konusunda
  • Arkadaşlar araba tercihlerim değişti.

Şu 3 ünden birini alacagız..

Yeni Octavia Elegance 1.6i 115 HP FSI 41.027 YTL
    Jetta 1.4 TSI 122 hp Man. Midline 41.920,00 YTL
    Toyota Corolla Sedan 1.6 VVT-i Düz Vites Elegant 39,900.00 YTL

bunlardan hangisi?
    Donanım özellikleri nelerdir?
    Bagaj,arka koltukarın genisligi ve konsol güzelligi önemli
  • baslıkta jetta octavia corolla dio sen civic focus jetta demişsin anlamadım simdi ben..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dallassimo

Arkadaşlar araba tercihlerim değişti.

Şu 3 ünden birini alacagız..

Yeni Octavia Elegance 1.6i 115 HP FSI 41.027 YTL
    Jetta 1.4 TSI 122 hp Man. Midline 41.920,00 YTL
    Toyota Corolla Sedan 1.6 VVT-i Düz Vites Elegant 39,900.00 YTL

bunlardan hangisi?
    Donanım özellikleri nelerdir?
    Bagaj,arka koltukarın genisligi ve konsol güzelligi önemli

motor motor
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkaaan06

baslıkta jetta octavia corolla dio sen civic focus jetta demişsin anlamadım simdi ben..

arkadaşın fikirleri değişti son seçekleri baz alalım.

skoda zaten vw bünyesinde bir araç.
    bunlar içinde ben olsam jetta tsi alırdım ama corolla yı da düşün derim düşün dememin sebebi çünkü o toyota bildiğimiz meşhur sorunsuzluk yani.

vw nin tsi motorları güzel ancak şuan için ben hala kuşkuyla bakmaktayım çünkü yeni bir motor . forumda 122 lik ve 170 liğin herhangi bir sorununu olmadığı söyleniyor 140 larda birtakım sorunlar varmış kullananlar yinede en sağlam bilgiyi vereceklerdir özellikle yuksen km yapmış olanlar
  • Aslında bu üc arabada fena degil.
    acaba sectigim donanım seceneklerinden
    en zengin olanı hangisi?

octavia da navigasyon var sanırım?
    corolla secilebileceklerden en üst donanımlarından biri zaten ama ne var ne yok bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dallassimo

Aslında bu üc arabada fena degil.
    acaba sectigim donanım seceneklerinden
    en zengin olanı hangisi?

octavia da navigasyon var sanırım?
    corolla secilebileceklerden en üst donanımlarından biri zaten ama ne var ne yok bilmiyorum

senin araba alman baya zor o daldan o dala
    bir marka belirleseydik
    4 sene sürer araç beğenip alman

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.