Şimdi Ara

SIFIR - Intel Core i9 9900K Soket 1151 3.6GHz 16MB Cache İşlemci - @SATILDI(3 Yıl Garantili)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
7
Favori
3.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Sıfır
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yurtdışından alınmış olup, faturasıyla birlikte gönderilecektir. 3 YIL Intel garantisi altındadır.

FİYAT : @SATILDI

Referanslarıma bakabilirsiniz

SIFIR -  Intel Core i9 9900K Soket 1151 3.6GHz 16MB Cache İşlemci - @SATILDI(3  Yıl Garantili)
    SIFIR -  Intel Core i9 9900K Soket 1151 3.6GHz 16MB Cache İşlemci - @SATILDI(3  Yıl Garantili)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AADUUKET -- 17 Ekim 2019; 0:42:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Mesaj gönderdim.
  • GÜvenilir arkadaş daha önce alış verişim oldu. gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
  • Kutunun altında Intel garantisi 3 yıl diyor ne alaka 5 yıl garanti anlamadım. İnsanları İngilizce bilmiyor sanıyorsunuz sanırsam ?

• PcKologX P kullanıcısına yanıt
    Mesajınızdan sonra seri numarasıyla kontrol ettim. Haklısınız 5 Ağustos 2022 tarihine kadar garantili(3 yıl) .
    Intel garantisinin 5 yıl olduğunu söylemişti arkadaş o yüzden o şekilde yazmıştım.Kendim kutu üstünü okumadım desem yeridir

Kandırmak gibi bir düşüncem asla olmadı

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• PcKologX P kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaşı uzun süredir forumda tanırım neden insanları kandırmak gibi bir niyeti olsunki kendisinin gözünden kaçmış ve düzeltmiş bir ithamda bulunmadan önce 2 kere düşünün ayıptır ya
  • Merhaba İst/Fatih bölgesi için ürünü nasıl teslim alırım?
    Bir de fiyatta ufak bir düşme olur mu?
    Ödeme nasıl ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.