Şimdi Ara

Sıfır i20 yi açık otoparkta kirli halde satmaya çalışmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
1.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar yenibosna nev hyundai bayisine gittim oradaki personel aracı gösterdi araç otoparkta herhangi bir koruma olmadan kirlenmiş hatta fren disklerinde de paslanma olmuş şekilde aracı bana satmak istiyorlar tabii teslime yıkatacaklarmış ama bu duru benimde tuhafıma gitti personel diğer araçların da bu şekilde olduğunu hatta diğer firmaların garajında bu şekilde arabalar verildiğini söyledi 0 araç alanlar da bu şekilde mi aldılar yardımcı olurlar mı kapora da verdim pişman olmak istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kir dediğiniz şey nedir ? Almadan önce Sonax İç dış cila yıkama indirimi isteyin veya kendileri yıkatsınlar

Fren diskinde pas dediğiniz şey 3-4 frende geçer .

Ben alırdım ha alırken her alacağı ürünün kendisine güzel pazarlanmasını ister ama değişen yok hasar yok yani Kir önemsiz .

Showroom araçları mesela pırıl pırıl ama size sattıkları araç genelde ortak bir otoparktan gelir . Mesela Erya'nın servis yanındaki sıfır araçlara bakın tozludur . VW nin çoğu aracı bir dönem Ömerli'nin oradaydı kaç ay kaldılar orada sıra sıra satılıyorlardı , açıkta kamyonların tozlarında kaldılar öyle hepsini götürmüşler gerçi şimdi orada yoklar . Ancak kir toz pek bir şey yapmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 15 Mayıs 2016; 19:27:47 >
  • Evin salonuna kullanacaksanız sorun olur.
    Evet genelde böyle açıkta dururlar.

• resdent R kullanıcısına yanıt
    Hocam sıze satıcı aldıgınız aracı otoparkında göstermış.
    Genelde göstermezler. Bilgisayar önünde bilgi verirler. ugraşmazan anlıyacagınız.
    Aaracınız bayının otoparkında kım bılır kaç gundur orda.
    Size teslim ederken cillop gibi yapıp o şekilde teslım ederler.
    Hayırlı olsun.
    Kaça hangı modelını aldınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • her yağmurda görürsün o pası, şimdiden hazır ol sonra cinnet geçirme, frene basınca geçer
  • Mnr980 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim style paket 1.2 manuel aldım otoparkta çok az kullanma şansım oldu onun dışında arabayı daha önce hiç kullanmadım umarım performans yakıt Vs gibi konularda üzmez

• Gayet normal bi durum. Biz mevcut aracımızı alırken de aynı şekilde açık otoparkta duruyordu kir içinde, teslimatta iç dış pırıl pırıl jilet gibi gelmişti

• geçen ay aynı şekilde mazda 3 aldım hocam. kapının önünde duruyordu fıstığım, verdim parasını bindim üstüne vurdum kırbacı. gönlünüzü ferah tutun yani, teslim alırken sağdan soldan alttan üstten dışına içine şöyle bi göz atın ne olur ne olmaz diye, sonra teslim alın. hayırlı olsun...
  • Fren diskinde pas olması aracın uzun süre kullanılmadığına işaret. 5-10 km kullanılıp 3-5 kez fren yaptığınızda pas kaybolur. Peki araç ne kadar süredir orda orası önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 15 Mayıs 2016; 19:54:07 >
  • Geçen hafta çamur yağdı. O yüzden size çok kirli gelmiş olabilir ama bu normal bir durum. Araçları kapalı yerde muhafaza etme imkanları yok. Bu bütün firmalar için geçerli. Nev müşterisiyle çok ilgili bir firma. Eskiden Bayraktar isimli bir firma vardı orada ve müşteriye hiç ilgi göstermiyordu ama Nev işini iyi yapan bayilerden birisi. Kardeşimin aracını Nev otoya götürüyorum bakım için ve memnunuz.

• hemen hemen tum sifir olarak satilan araclar o sekilde kirli oluyor. sadece magazadakini temiz tutarlar hos gozuksun diye.
  • Aracı alırken cillop gibi yapıyorlar. Size aracı teslim etmeye gittiklerinde adamın biri size araçla ilgili bilgileri verirken en son yedek anahtari bahşişi mukavil verecek ama burda önemli olan o adamın anlattıkları ile siz bazı şeyleri gözden kacirabilirsiniz. Yani aracı gözle iyi bir şekilde süzün. Kapıları açıp kapatın. Ezik vuruk cizik varmı iyi kontrol edin. Benim aracın şoför kapısı iyi kapanmiyordu 2 hafta sonra servise gittim ayar yaptılar. Yani ilk teslimde dikkatli olun

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    23 gündür oradaymış

• Sanki diğer araçları sarıp sarmalayıp tutuyorlar. Kafadan her sıfır araç 1 hafta en azından dış otoparkta yağmur çamur herşey görür. Ardından ana bayiye gelir. Genelde bölge bölge araçlarının durdukları otoparklar vardır orada da 1 haftaya yakın alıcı bekler stokta durur. Sonra bayiye gelir. Bayi yıkar temizler kapı önüne koyar içeride yer olmassa. Orada da durur. Sonra alıcıya temizlenip verilir. Kafadan 1 ay araç dışarıda kalır. Ee zaten bizde araba diyor alıp eve sokacak halimiz yok ya . Yani araba fabrikada üretildikten sonra dışarıya mahkumdur o havayı soluyacaktır artık.
  • Sen hayatında hiç 0 araba almamışsın galiba 0 dedikleri araba açıkta durur yağmur çamur görür. Sadece kmsi 0dır.

• Beyler bu İ20' lerde kronik sorun varmıdır ? Bizde kapora verdik 19'unda satışı olacak. 2014 model style paket dizel 50 binde 32.650 TL fiyat nasıl ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Abc otodan kaptur aldım. Araç açık oto parkta idi. Kirliydi tabiki. 2 gün sonra temiz bir şekilde aldık

• Hediye paketimi yapmaları lazımdı

• quote:

Orijinalden alıntı: .Bmw.

Beyler bu İ20' lerde kronik sorun varmıdır ? Bizde kapora verdik 19'unda satışı olacak. 2014 model style paket dizel 50 binde 32.650 TL fiyat nasıl ?

Geri vitese takarken arada cartlama yapıyor başka bir sıkıntısı yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Bmw.

Beyler bu İ20' lerde kronik sorun varmıdır ? Bizde kapora verdik 19'unda satışı olacak. 2014 model style paket dizel 50 binde 32.650 TL fiyat nasıl ?

bedava,kaskodan pert yada kiralık araba olmalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.