Şimdi Ara

Sıfır HCT HAI-1000 Stereo İpod Dock - İpod İçin Ses Sistemi - 55YTL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HCT HAI-1000 Stereo İpod Dock - İpod İçin Ses Sistemi - 55 YTL

Genel Özellikler
    Marka:HCT
    Model:HAI-1000
    Menşei:Güney Kore

Açıklamalar:

Arkadaşlar ürünün gayet kaliteli bir ses çıkışı vardır.Bu ürünü bu fiyata aldığınıza şaşıracaksınız.Ürün sıfır ve açılmamış kutusundadır

Ürün %100 orijinal Kore elektronik devi HCT markalıdır.Tüm İpod modelleri ile uyumludur.

Ürün son derece kaliteli 1. kalite malzemeden üretilmiştir.HCT ipod dock ile ipodunuzu müzik setine dönüştürün.

Sabah sizi ipod uyandırsın! Ayarlanabilir alarm ile seçtiğiniz şarkı ile uyanın.Ayrıca İpoddaki videolarınızı TV de izleyin.

Özellikler
    *FM Radyo - Alarm
    *Mavi LCD Gösterge
    *Stereo Giriş(Diğer cihazlar ile de kullanabilme)
    *Video Çıkışı(İpoddaki videoları TV'de İzleyin)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HALO® -- 29 Eylül 2008; 19:13:39 >

• 3 adet visör'e satılmıştır .Elimde daha var satışa devam
  • PM
  • Ürün sıfır mıdır? kutulu mudur? yurtdışı mıdır? Oldukça güzele benziyor ilgileniyorum. Kendi fotolarını koyabilmeniz mümkün müydü?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mec

Ürün sıfır mıdır? kutulu mudur? yurtdışı mıdır? Oldukça güzele benziyor ilgileniyorum. Kendi fotolarını koyabilmeniz mümkün müydü?

Ürün sıfır ve açılmamış kutusundadır ve yurtdışından gelmiştir
  •  Sıfır HCT HAI-1000 Stereo İpod Dock - İpod İçin Ses Sistemi - 55YTL

ürünün resmi
  • HCT marka daha farklı bir ürün kullanıyorum ve memnunum tam bir fiyat/perf. ürünü.
    Çok kalitesiz çin malı ürünlerle bir tutulmamalı.
    Hayırlı satışlar
  • meraba,size pm attım fakat cevap vermediniz,neyse bide burda sorıyım,,bende ipod touch var bu ürün için uyar mı???bide bu ürün, ipodları taktığımızda otomatik şarj mı yapıyor yoksa manuel olarak ayarlanabiliniyor mu????ilgilenirseniz sevinirim...
    saygılar
  • hocam ürünü meizu m6 ile de kullanabilir miyiz yoksa sadece ipod mu?
  • harici cihazlarda da kullanabilirsiniz
  • hiç kullanmadığım ipod philips hoparlörüm var.takas etmek istersen..(İpod um olmadığı için kullanamadım.)çakma Mp3 oynatıcı için almıştım.Sadece ipod içinmiş.

şu;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evver -- 22 Şubat 2009; 9:41:49 >
  • Merhaba. Ürünün ses çıkışı kaç watt acaba? Birde iPod Touch 2G ile uyulu mudur?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.