Şimdi Ara

REDMI NOTE 8 SIFIR HAZIR KAYITLI 1500 TL SİYAH RENK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
4
Favori
2.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Giresun İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır Xiaomi Model #Mi 9T
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Sıfır redmi note 8 siyah renk 4 gb ram 64 gb hafıza fason kutulu hazır kayıtlı fiyat 1500 tl

Pazarlık ve takas yoktur.

------------------------------------------------------------------------------
    SIFIR ORJINAL KUTULU REDMI NOTE 8 MAVİ RENK 4/64 GB

TELEFON HAZIR KAYITLI SIFIR DURUMDADIR.(herhangi bir soruna karşı orjinal qcn yedeği alınmıştır.)

ORJINAL KUTULUDUR TÜM AKSESUARLARI KILIFI İĞNESİNE KADAR TAMDIR.

FİYAT SATILDI

REDMI NOTE 8 SIFIR HAZIR KAYITLI 1500 TL SİYAH RENK

--------------------------------------------------------------------------------------

BU İKİ TELEFON İÇİN .eRCaN. nickli ercan beyle anlaştık. Alışverişi yarın (pazartesi) tamamlayacağız. Teşekkürler.

SIFIR REDMI NOTE 8 SİYAH VE BEYAZ RENK BİRER ADET

TELEFONLARIN ORJINAL QCN YEDEĞİ ALINMADAN HAZIR QCN DOSYASI İLE REPAİR İŞLEMİ YAPILDI BU 2 TELEFONDA QCN ATILDIKTAN BİR SÜRE SONRA 3G ŞEBEKE GİDİYOR. 2G VE 4G SORUNSUZ ÇALIŞIYOR. BOX İLE REPAİR İŞLEMİ YAPILDIĞINDA SORUN GİDECEKTİR.

TELEFONLAR SIFIRDIR YANINDA 5D NANO CAM KORUMA HEDİYEDİR.

FİYAT SON 1100 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 6 Mayıs 2020; 5:37:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Redmi note 8 eklendi.

• ..

• Mi 9t yusufxii nickli yusuf beye satılmıştır. Kargoya verildi.Hayırlı olsun.

• İlan güncellendi.

• Qcn sorunlu olan fiyat takip

• kimsenin işine karışmak istememde yani garanti ve çakma imei ile uğraşıcağıma 200 250 daha verirseniz zaten 0 tr garantili alıyosunuz kimse bu kadar küçük fark için kayıtsız garantisiz almaz heralde diye düşünüyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs09gs09

kimsenin işine karışmak istememde yani garanti ve çakma imei ile uğraşıcağıma 200 250 daha verirseniz zaten 0 tr garantili alıyosunuz kimse bu kadar küçük fark için kayıtsız garantisiz almaz heralde diye düşünüyorum :D
    Merhaba siz 200-250 tl fark demişsiniz ama bakın aşağıdaki linkten en ucuz fiyatlara bakarsanız 1690 tlden daha düşük bir fiyat yok.

Linkte 1644 tl yazan linke aldanmayın siteye girerswniz güncel fiyatın daha yüksek oldupunu görürsünüz.

Tek tek tüm linklere girdim en düşük trendyolda 1690 tl gördüm.

Ben fason kutu olanı 1300 tlye veriyorum 390 tl fark var.
    https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-xiaomi-redmi-note-8-64gb-fiyati,518572988.html

• Mi 9t şuanda mevcut mu acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kado020

Mi 9t şuanda mevcut mu acaba ?
    Mi 9t satıldı şuan sadece ilandaki note 8 modelleri var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.