Şimdi Ara

SIFIR >> Corsair ML120, 120mm Premium Magnetic Levitation Fan (2-Pack)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Bir hevesle aldım ama sistemi kasaya kurmaya dahi üşendiğim için hiç paketi açmadan satılıktır, sıfırdır, faturalıdır, amazondan alınmıştır, Corsair Avrupa tarafından 5 yıl garantilidir.
    2 adet fan var paket içerisinde, sanırım sessiz ve dayanıklı olduğu için böyle bir fiyatı var, tabi garanti süresi de güzel.

Fiyat: 129 TL

https://www.amazon.com/gp/product/B01G5I6MRK/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Magnetic Bearing: harnesses magnetic levitation technology to provide lower noise, higher performance, and a longer lifespan.
    Custom Rotor Design: delivers the perfect balance between high static pressure and high airflow, operating flawlessly in the most challenging environments
    Extensive Control Range: A 2,000 RPM control range gives you total control between silence and absolute performance

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 10 Ocak 2017; 15:37:09 >

• Renk?
  • Linki var ilanda hocam nasıl renk?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orhun kullanıcısına yanıt
    Kargo ücretsiz yapmak için 40€ yu geçmesi gerekiyor bu bir. Yani kargosuz fiyatın bir esprisi yok kargo ücretsiz alabiliyor musunuz ? Hayır.
    Ürün ABD Amazondan alındı faturası mevcuttur, iki.
    Bir hafta sonra ya kargo ya vergi ödenecek 30€ üzerine vergi geldiği için, bu da 3. Yorumu haftaya sildireceğim dursun şimdi :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    49'da neyse. 40, 10 euro indirim için. Zaten mesajda 2-3 parça ekleyerek diye not düşmüşüm değil mi? 120 liraya bu 2 fanı alacağıma amazon.de'de 42 euro (155 lira) harcayarak kargo ücretsiz bir şekilde yanında diğer ihtiyaçlarımı satın almayı tercih ederim. Mesela kasa içi için 2 af120 ya da 2 af140 ve ıvır zıvır ile 155'i tamamlarım ya da geçerim sıkıntı yok. Vergi bile ödesem gene karlı ki tarih için net bir durum yok. 155 lira için vergi ödesem 183 yapar. Bir kişi de çıkıp karsız diyemez. 183 liraya 2 ml120 + 2 af120/2 af140 ve ufak tekef şeylar alınabiliyor.

Ayrıca kargo dahil alsam vergi falan ödemiyor ve 107 liraya dertsiz tasasız ürünü satın almış oluyorum.

Tercih müşterinin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhun -- 26 Aralık 2016; 2:40:53 >
  • Orhun kullanıcısına yanıt
    Ben aynı gün kargo yapıyorum, ertesi gün elinizde oluyor. Aynı fiyata ya da daha ucuza verip sizin ayak hizmetinizi yapmam gerekiyor galiba size göre. Maalesef o işi yapamıyorum ekmek yiyeceksem alıyorum. Aldığım zaman amazon de zaten piyasada yoktu böyle bir durumla. Yine de fiyatım şu an uygun. Alıcı bilir tabi ki. Bu bilgilendirmeyi bana özelden yapsanız da fiyatı yine güncellerdim. Amacınız bilgi vermek değil o açık. Başka cevap vermeyin lütfen ya da aynı gün kargo yapan bir yerden fiyat linki verin ve daha uygun olsun. yoksa şikayet edilecek mesajlarınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    Referans olarak amazon.com verilmiş bende amazon.de verdim. İstediğin gibi şikayet edebilirsin mesajlarımı. Sanki bahsettiğim şeyler ütopya.

Tercih müşterinin, artısıyla eksisiyle ortada. Benim ayak hizmetimi yıllardır amazon bana yapıyor zaten, başkasına gerek kalmıyor.
  • Merhaba
    Fanlar duruyormu hala, kargo sizemi ait, ptt de olur 9 TL, kargo size ait ise bana ayırırmısınız.
  • mdogano kullanıcısına yanıt
    Kargo size ait 6.5- 7 tl arası MNG ile gönderilecek. Ayırma yapamıyorum. Nakit ödenince sizindir :)
  • Uygun görürseniz alıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.