Şimdi Ara

Sıfır Golf mü Leon mu karar veremedim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84
Cevap
1
Favori
7.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 bin TL fark Golf için kesinlikle değer. Malzeme kalitesi ve yalıtım Leondan net bir şekilde daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 215'e halojen farlı arabaya binmek istemezdim açıkçası. Çok kişisel bir karşılaştırma bu ben donanımı seçerim burada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi bayide oldukları nerede yazıyor bulamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • chuckchucky kullanıcısına yanıt
    Hocam inceledim bende sanırım bu Minoto yazanlar şirketin kendi filosuna aldığı araçlar.
    Bu oluşumun da eski Ferrari Maserati (Fermas) genel müdürü şimdide S&S motors da müdür sanırım Ferhat Albayrak diye bir adamın.Galeri mantığıyla işlediğini düşünmüyorum.Tabi arayıp bir bilgi alın daha detaylı bilgi verirler size

• Haklısınız banada öyle geldi teşekkür ederim :)

• Vw sahibi değilim. Araç alacak olsam Vw almam. Vw'nin piyasada daha da güçlenmesini istemem. Fakat para sorun değilse kesinlikle Golf. Bildiğiniz üzere Golf kalite ve ergonomide referans bir araç. Seat ne kadar dolu olursa olsun Vw kadar tok ve kaliteli değil. Konu dışı ama Vw olmasaydı Skoda ve Seat bugün Dacia'dan hallice olurlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t821926 -- 13 Haziran 2020; 2:31:34 >
  • tok golf ya da kör leon fark etmez. mis gibi patlamalı dsg ile heyecan ikisinde de dorukta...
  • herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt
    Hangisi halojen farlı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim.42

Hangisi halojen farlı?
    Comfort golf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Astra J çıktığında uygun fiyata Astra H almıştım. Bir yerden sonra eski kasaya binmek ister istemez canımı sıkmaya başladı. Buradan benim yorumum ikisi de kasa değiştireceği için imkanları zorlayıp yeni kasaları beklemen olur.
  • Bu sıralar bende niyetlendim leona.181.000 küsür fiyatı vardı sitesinde 1.5 ecotsi manuel vites olanı.Az önce kaldırdı dsg olanını koydular.2. el düzgün görünen araçlar sıfır fiyatından fazla ne biçim piyasa var ya
  • Face Of Melinda kullanıcısına yanıt
    Sormayın rezillik

• ysnaltprmk kullanıcısına yanıt
    Haklısınız fakat yeni kasalar ciddi anlamda yüksekten gelecek %60 vergi diliminden cok rahat girecekmiş
    Bu fark da şuan ki golf fiyatından çok fazla olacak değer mi yeni kasa için yeni kasanın kronik sorunlarıda olabilir ilk çıkan hemen alınmalı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: 3K1X

Corona çıkmadan 1-2 hafta önce arkadaşım 2020 1.5 TSI fr Leon + bu siyah jant alcantra koltuk siyah tavan gibi olan opsiyonlarla birlikte 174 e aldı arabayı.Bu ne bee 2 ay geçmesi 25 bin zam mı geldi
    Hafızanız sizi yanıltıyor olabilir zira Aralık ta kapora verip, 2 ocakta aldığım golf 1.5 comfortline dsg araç ile leon FR ikisi de 170k fiyatı vardı. Şubat sonunda bu araçların ikisi de 180-185k düzeyine geldi, şu anda da ilginç şekilde golf 215k leon 205k civarı olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helldancer kullanıcısına yanıt
    Şubat sonu İzmir Gaziemir Mbu dan aldı hatta bir müşteri kapora verip sipariş etmişti sonra vazgeçmişti hazır aracı almıştı arkadaşım da

• chuckchucky kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkan bir araba için ilk seride her zaman bazı hatalar olabilir. Şu anda da VAG grubu araştırırsanız bu araçların yazılımsal sorunlarıyla uğraşıyor. 2020 senesine göre tasarlanan bir donanıma sahip aracın güncel kasadan daha fazla teknoloji sağlayacağı bir gerçek. Bence bu da yeni arabaların kronik sorunu olacak. Güncel Golf'ün tasarımı yani 7 ve 7.5 diye adlandırdığımız kasalar 2013 senesinden beri satışta. Bu noktada yoğunlaşmanız gereken estetik kaygılarınız mı ağır basıyor? Yoksa ekonomik kaygılarınız mı? Özellikle iç tasarımlarında VAG bu yeni modellerde radikal değişimler yaptı. Güncel Polo, T-Roc ve yeni piyasaya girecek olan Golf 8, Audi A3, Skoda Octavia, Seat Leon gibi modellerde markanın yeni tasarım dilini özellikle iç mekanlarda görebilirsiniz. Ekranın konumlandırılması, havalandırma ızgaraları yerleşimi, orta konsol yerleşimi tamamen değişmiş durumda. Ayrıca piyasaya çıkışının ardında 3.-4. senesinde geçireceği makyajla birlikte ortalama 7. sene güncelliğini koruyacak bir araç olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysnaltprmk -- 14 Haziran 2020; 2:19:36 >
  • ysnaltprmk kullanıcısına yanıt
    Yani aradaki fiyat farkı çok olursa değermi ilk seri 8 almaya

• Aga golf 1.4 tsi alırdım yerinde olsam. Çünkü vw de kullandım. Leona da bindim. Vw her türlü daha iyi bir marka ve 2. El piyasası çok hareketli.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.