Şimdi Ara

Sıfır gibi iPhone 7 128 GB Siyah /// %97 Batarya Kapasitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amerikadan satın aldığım ve sıkıntısız kullandığım iPhone 7 cihazımı üst modele geçtiğim için satıyorum. 128 GB hafızalı ve siyah renktir. Pasaport kaydı alındığı zaman yapılmıştır. Yeni kanundan etkilenmez. İstediğiniz hatla kullanabilirsiniz.

Bataryasını Eylül ayında Japonya seyahatim sırasında Apple Store'dan garanti dahilinde değiştirdim. Şuanda %97 batarya kapasitesi vardır.

Yanında hiç kullanılmamış kutusundan çıkan şarj aleti ve kablosunu da veriyorum. Telefonu eski cihazlarımdan kalan kablo ve şarj aletiyle kullandığım için kutudan çıkanları hiç kullanmadım. Ayrıca 1 adet cam ekran koruyucu ve 1 adet nano ekran koruyucu vericem.

Cihaz sürekli cam ekran koruyucuyla ve kılıfla kullanıldı. Fotoğraflardan da görüleceği üzere çizik, vuruk, kırık vs. yoktur.

Cihazda çalışmayan fonksiyon ve aksam yoktur. Tüm fonksiyonları sıkıntısız çalışmaktadır.

Fiyatı SATILDI 'dir. TAKAS YOKTUR.

Eskişehir'de ikamet ediyorum. Elden satış yapabilirim. Diğer şehirlere ücreti havale aldıktan sonra kargo yapabilirim. Daha önce yaptığım iPhone satışlarımın referansları dükkamında mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilecerme -- 27 Haziran 2019; 19:46:49 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.