Şimdi Ara

Sıfır Fabia'dan inilip 10 yaşında 116'ya binilir mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kopser123

Arkadaşlar aracı aldım. Fiyat olarak biraz daha çıkıp F20 BMW 116i 136hp 8 ileri otomatik aldım. Araç dolu. Sunroof hariç çoğu şey var. Xenon, Işık paket konfor teknoloji paket gelişmiş gösterge vs. ve sıfır ayarında çok az kilometrede bir araç. Araç beklediğimden çok iyi çıktı. Hakikatten premium araba böyle oluyormuş vay be dedim. Hele gidişi beni benden aldı. 1.0 75 hp atmosferik Fabia dan inip 136 bg çift turbo araca binince insan bi değişik oluyor. Yazılım yaparım 220 bg olur diyodum ama sürdükten sonra vazgeçtim bu hali bile beklentilerinin çok üstünde. Aracı çok beğendim tavsiye ederim düşünenlere.

Hocam hayırlı olsun, kazasız belasız eskitin inşallah:) sorması ayıp bu donanımda bir f20 1.16i yi kaça bulabildiniz?

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Bende 1 bakıyodum gittim sıfır golf aldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopser123

Arkadaşlar aracı aldım. Fiyat olarak biraz daha çıkıp F20 BMW 116i 136hp 8 ileri otomatik aldım. Araç dolu. Sunroof hariç çoğu şey var. Xenon, Işık paket konfor teknoloji paket gelişmiş gösterge vs. ve sıfır ayarında çok az kilometrede bir araç. Araç beklediğimden çok iyi çıktı. Hakikatten premium araba böyle oluyormuş vay be dedim. Hele gidişi beni benden aldı. 1.0 75 hp atmosferik Fabia dan inip 136 bg çift turbo araca binince insan bi değişik oluyor. Yazılım yaparım 220 bg olur diyodum ama sürdükten sonra vazgeçtim bu hali bile beklentilerinin çok üstünde. Aracı çok beğendim tavsiye ederim düşünenlere.

Araçta tek turbo var hocam bildiğim kadarıyla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kopser123 K kullanıcısına yanıt
    F20 güzel hocam güle güle kullanın yerinde bir tercih, mesela o yıllardaki 3 ve 5'in köşeden çarpma kötüdür, ancak f20'nin ve 2 serisinin ön şasi düzeni aynı olması lazım, 2 serisi iihs'de başarılı geçmişti, ancak 3 ve 5 kötüydü. Haliyle güzel ve güvenli olan bir araca sahip olmuş oldunuz. Tek yakışmayan o direksiyon, ileride biraz birikimle m direksiyon takılabilir işte o zaman çok keyifli olur o araç. Bu arada twin power turbo'ya takılmayın çift turbo değil çift zamanlı turbo hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı uğurlu olsun Rabbim kaza bela vermesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adieu kullanıcısına yanıt
    @Ugur10 sağolsun hocam teşekkür ederim. 70k bandında diyelim.

@Adieu Evet ben de zaten eskiden beri bmw audi Mercedes araçlara bakarım hepsini beğenirim aklım ondan ona giderdi ama aklımda hep bmw olurdu beni daha çok cezbederdi. Şimdi nasıl bi his anlıyorum. İstediğinde çok efendi efendi konforlu sessiz bir şekilde gidiyo istersem uçuyor yol tutuyor istersen arkayı savurup yanlıyor daha ne :D

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

kişiye göre değişir. ben 64bin verip sıfır golf aldım. aynı rakama 2010 bmw 1 serisi de alırdım sanırım. ben her zaman için sıfır sıfırdır diyenlerdenim.

Kesinlikle aynı fikirdeyim. Ayrica fabia mis gibi araba sıfır alınmış zaten hocam daha ne istiyorsun. Bmw ye binecem diye sıfır arabadan vazgecmeyin derim.

• Hocam araç zaten sıfır ayarında 30 binde araba daha ne olsun :D

• quote:

Orijinalden alıntı: mucahidkarakus

quote:

kişiye göre değişir. ben 64bin verip sıfır golf aldım. aynı rakama 2010 bmw 1 serisi de alırdım sanırım. ben her zaman için sıfır sıfırdır diyenlerdenim.

Kesinlikle aynı fikirdeyim. Ayrica fabia mis gibi araba sıfır alınmış zaten hocam daha ne istiyorsun. Bmw ye binecem diye sıfır arabadan vazgecmeyin derim.

Fabia nın yalıtımı nasıl ?

• Biraz daha çıktım f20 aldım derken iki katına çıktım demek istediniz heralde

• Fena değil iyi. Motor aşırı sessiz olduğu için zaten motor sesi yok gibi bir şey. Ancak 4 binden sonra adam akıllı geliyor o da gaza getiriyor insanı. Fabia nın motor sesi bmw den bin kat daha iyi :D 100 den sonra rüzgar sesi almaya başlıyor o konuda zayıf ama şehir arabası zaten normaldir.

• fabiadan inip neye binersen bin sana mercedes hissiyatı verecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

quote:

Orijinalden alıntı: mucahidkarakus

quote:

Fabia nın yalıtımı nasıl ?

Hocam sürüşü zevkli güzel. Ancak yalıtımı değerlendirecek kadar çok sürme imkanım olmadı. Yanlış yonlendirmeyeyim sizi.

30 civarına temiz bulunur mu ?

• duggac kullanıcısına yanıt
    @duggac Fabia çok kaliteli bir araç fiyatına göre daha iyisi yok kesinlikle. Kullanmadan yorum yapmayın bence. Bmw tabiki daha konforlu ama aralarında dağlar yok sonuçta 2016 model alman arabasından bahsediyoruz burada.

@JNG90 40 bine sıfır ayarında alırsın 30 bine yeni kasanın hasar kayıtlısı falan vardır veya bi eski kasa vardır.

60.000 lira civarı fiyatı olan aracım var hocam Rapid ne durumda ?

• sende gurur yokmu biriside çıksa deseki annen sana önce nesquik alsın önce bıyığındaki terlemiş su damlacıklarını silde gel buraya dese ağrına gitmezmi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam rapid in piyasasına bakmadım hiç o konuda bilgim yok makesef

• WarSaw kullanıcısına yanıt
    Nasıl anlamadım?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.